Epizoda 1 (S01E01) (epizoda)

Krimi / Thriller / Road movie

Česko, 2013, 52 min

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Ten DJ vypadal jako nepovedenej výsledek genovýho inženýŕství. Kříženec orangutana s ježkem." Některé úvahy Bukowského vnitřního hlasu mě pobavily a jiné zase ne. Navíc mě moc nebavilo to cirkusové prostředí, i když Luka s Vesnou rozhodně měli něco do sebe. A jelikož nejsem fandou špatných dní, tak jsem se nedokázal bavit ani tím, že Bukowský šlápl do každé hnědé slizké hmoty, kterou potkal, do čeho nešlápl, to mu spadlo na hlavu a když mu to nespadlo na hlavu, tak mu to alespoň poškodilo brzdy. Co mě však opravdu pobavilo, tak to bylo zbuzerování drzé pokladní a k další epizodě mě dovedla asi jen podivná snaha podnikatele Tichého ukončit vyšetřování úmrtí své dcery.(27.1.2017)

 • SOLOM.
  ***

  Kdybych nedávno neviděl jeden díl RAPLU, který se mi docela líbil a zaujala mě jeho zápletka, asi bych tohoto jeho předchůdce přešel bez povšimnutí. Chtěl jsem dát Kunešovi ale šanci. Ten tu sice nedostal moc prostoru, ale i tak si zatím nemyslím, že by tohle mělo být v červených číslech. První díl moc velkou díru do světa neudělal, vlastně kromě závěrečných tří minut a pěkné Mariky Šoposké moc zajímavé a nevšední podívané nenabídl. Kvalitní podívanou si představuji jinak. Tohle byl zatím obyčejný průměr, ale ještě tomu dám šanci…(12.3.2019)

 • Pilda17
  ****

  Ukázka toho, že když se to má srát, tak pořádně.(22.1.2017)

 • GeusX
  ****

  Bokowsky mi utekl a Rapla jsem viděl dříve. Nyní to napravuji... První díl zdařilý a umí navnadit na seriál.(10.1.2018)

 • rakovnik
  ****

  Obyčejnému člověku s pečlivě srovnanými prioritami se rázem totálně otočí život ve velký kolotoč událostí, jež nejsou zrovna sametové. Už seznamovací díl má spád, napětí, ale hrdina si ponechává nadhled.(11.1.2018)

 • - Natáčeno v těchto lokalitách - Praha (Senovážné náměstí, náměstí Jana Palacha, Vinohrady, Bubeneč, u Sparty, Spálená ulice), tábořiště Pikovice, dálnice D5 - Beroun, silnice mezi obcemi Srbsko - Hostim, most přes Berounku u Karlštejna, železniční trať kolem řeky Sázava u Hradišťka. [Zdroj: Filmovamista.cz]). (M.B)

 • - Kuneš (Hynek Čermák) se dívá v televizi na seriál 30 případů majora Zemana (od r. 1974), konkrétně na epizodu Strach (1975). (M.B)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace