• Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Když se narodila v únoru, proč jsme její narozeniny slavili v létě?" Otázky se hromadí a přestože Bukowsky neustále lamentuje, jak si ho nacházejí trable, tak tentokrát mu nikdo nesáhl do úsměvu, nezahrál si billiard s jeho koulema a rozcuchaný taky už byl. Místo toho si dvakrát zasouložil a takové trable se podle mého dají vydržet. Poněkud horší je ovšem fakt, že Kuneš nastoupil protialkoholní léčbu, což mu brání v tom být zajímavý a ten trapas po policejních střelbách bych raději neviděl.(27.1.2017)

 • Pilda17
  ***

  Cirkusák Bukowsky přišel o svého chvilkového kolegu Kuneše, který se léčí ze závislosti na alkoholu. Bukowsky rozjíždí vyšetřovaní bez podpory policistů, kteří případ odložili.(22.1.2017)

 • - Natáčelo se v Mořině, Děčíně, Štěchovicích, Praze Malešicích, Dejvicích, Žižkově, Spálené ulici, Starém Městě, Dětském centru při FTN v Krči. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Ve scéně, kdy kdy Bukowsky (Pavel Řezníček) přijíždí do Děčína, se hlavní aktér uchází o místo učitele v děčínském gymnáziu. Budova, u které se scény natáčejí, je ovšem děčínská strojní a dopravní střední průmyslová škola v místní čtvrti Letná, ve Slovanské ulici. Gymnázium Děčín sice skutečně existuje, nachází se však ve zcela jiné budově na opačném břehu Labe v pravobřežním městském centru. Filmaři patrně zvolili pro natáčení budovu průmyslové školy z důvodu menších dopravních omezení v lokalitě a otevřenějších exteriérů. (Rudy_742)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace