• Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Když se narodila v únoru, proč jsme její narozeniny slavili v létě?" Otázky se hromadí a přestože Bukowsky neustále lamentuje, jak si ho nacházejí trable, tak tentokrát mu nikdo nesáhl do úsměvu, nezahrál si billiard s jeho koulema a rozcuchaný taky už byl. Místo toho si dvakrát zasouložil a takové trable se podle mého dají vydržet. Poněkud horší je ovšem fakt, že Kuneš nastoupil protialkoholní léčbu, což mu brání v tom být zajímavý a ten trapas po policejních střelbách bych raději neviděl.(27.1.2017)

 • Tryskomyš
  **

  Ke konci tohoto dílu to teprve začalo být aspoň trochu zajímavé.(22.2.2020)

 • SOLOM.
  ***

  Tak zatím bych si řekl, že se v tomhle seriálu vše spíš stagnuje – tedy až na počet obnažených hereček. Co se zajímavosti zápletky týče, tak spíš zase krok zpátky, protože odsunutím Kuneše do léčebny, to postrádalo potřebnou šťávu. Bukowsky tak akorát klátí ženské, policejní šéf je pěkný tupec a Hanzlíkovi toho drsňáka moc nežeru. Dlouhý toho slizáka a zkorumpovaného fízla hraje vcelku obstojně, ale to je tak vše…(14.3.2019)

 • Pilda17
  ***

  Cirkusák Bukowsky přišel o svého chvilkového kolegu Kuneše, který se léčí ze závislosti na alkoholu. Bukowsky rozjíždí vyšetřovaní bez podpory policistů, kteří případ odložili.(22.1.2017)

 • - Když se Bukowsky (Pavel Řezníček) uchází o místo, tak jde hledat tablo se svou údajnou bývalou přítelkyní. Před paní ředitelkou prohodí, že je stejný ročník jako on, tedy 1970, ale na tablu je uveden rok 2006, což by znamenalo, že jeho údajná bývalá láska by maturovala ve 36 letech. (Lasmen)

 • - Natáčelo se v Mořině, Děčíně, Štěchovicích, Praze Malešicích, Dejvicích, Žižkově, Spálené ulici, Starém Městě, Dětském centru při FTN v Krči. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Ve scéně, kdy kdy Bukowsky (Pavel Řezníček) přijíždí do Děčína, se hlavní aktér uchází o místo učitele v děčínském gymnáziu. Budova, u které se scény natáčejí, je ovšem děčínská strojní a dopravní střední průmyslová škola v místní čtvrti Letná, ve Slovanské ulici. Gymnázium Děčín sice skutečně existuje, nachází se však ve zcela jiné budově na opačném břehu Labe v pravobřežním městském centru. Filmaři patrně zvolili pro natáčení budovu průmyslové školy z důvodu menších dopravních omezení v lokalitě a otevřenějších exteriérů. (Rudy_742)