Kuneš nie je práve ideálny človek na zmanipulovanie alebo otvorenie sa. Detektív amatér len kalí vody a koleduje si o dno jazera. Hrdinovia majú z pekla šťastie, čo robí logické diery. Atmosféra tam je, len koncept vyviaznutia z čoraz väčších problémov sa nedarí nejako rozumne gradovať.(7.1.2020)

Bukowskému se to více a více komplikuje, zahrává si s větším případem než si myslel.(22.1.2017)

"Já nevím, kdo jste, ale já Vám garantuju, že mně stačí pět minut a vím, kde jste ve dvanácti ukradl čokoládu." Mafiánské promluvy podnikatele Tichého byly tím výrazně nejlepším z této epizody. Detektiv amatér Bukowsky si totiž celou dobu říkal o to, aby skončil pod koly rozjetého vlaku a všechny jeho finty směřující k odhalení stalkera byly z trapnějšího soudku. Navíc mě trošku zaráží, že na to šel tak moc od lesa a přes hrnce, když znal číslo stalkerova mobilu a byl technicky natolik zdatný, že mu uměl zavolat. A Kuneš mezitím dál sbíral body na léčení ... a to fakt nebylo moc zábavné.(1.2.2017)

,,Co to je? Hrnce. Kdyby jsi chtěla uvařit něco jinýho, než chleba s máslem.´´ No už se nám to konečně trošku rozjelo a začíná mě zajímat, jak to bude dál. Spěchám na 5. díl(22.2.2020)

Není možná, tentokrát se tvůrci vysrali na kozy a nahotu a konečně vypotili i nějakou tu zajímavou atmosféru a akční chvilku. No a dokázali, že to umí – konečně!!! Logika tu sice hapruje, někteří aktéři se chovají jak debilové a hlavně hlavní hrdina Bukowsky, ale tak u něj se to dá snad i prominout, protože stejně hlavně myslí svým ocasem. A chci už konečně více Kuneše!!! Bez něj to není ono…(14.3.2019)

• - Natáčelo se ve Velkých Žernosekách, Ústí nad Labem - Mariánském vrchu, Berouně - Talichovo údolí, Praze Nuslích. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)