"Odešel jsem kvůli tobě z léčebny, zfalšoval jsem příkaz k transportu, v policejních garážích jsem sebral zkonfiskovaný auto, vydával se za policistu, kterým nejsem a nakonec jsem ještě osobě podezřelý z vraždy napomáhal k útěku. Tak takhle nějak se mám." Rapl Kuneš to na útěku z léčebny rozjel v tak velkém stylu, že mě snad i přestaly štvát ty Bukowského nekonečné promluvy vnitřního hlasu. Taky se odhalil morální profil papá Tichého a deník. Ano ten deník, který ve mně vzbudil zvědavost a kvůli kterému ještě dneska nejdu spát, ale počkám si, jestli to celé nějak dopadne.(1.2.2017)

Detektiv Kuneš se vrací na scénu, dokáže vysekat Bukowského z obravských problémů?(22.1.2017)

„Sláva“ no konečně je Kuneš zpátky a nevykukuje jen zpoza rohu. Přebírá otěže, dostává více prostoru a jede si to svoje. Teda už nechlastá, ale i tak je to mnohem lepší postava, než Nestor Bukowsky. Ten má zas plusový bod za „ojetí“ cirkusové fešandy (Marika Šoposká) – taky bych si dal říct…Atmosféra sice není bůhvíjak úžasná a skvělá, ale pořád si to drží slušný průměr. Jen by to už chtělo místo toho kecání a „šukání“ začít s nějakou pořádnou akcí – tak jako tomu bylo na vlakovém přejezdu…Podobných momentů je tu jak šafránu, přitom je to to nejlepší…(17.3.2019)

• - Natáčelo se v Libochovanech, Ústí nad Labem, Děčíně, přístavu České Vrbné, Praze (Krč, hlavní nádraží, Spálená ulice, Vyšehrad, ulice Hybernská, Vysočany, Vinohrady, Hlubočepy, Smíchov - Císařská louka, Hloubětín). [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)