• SOLOM.
    ***

    Od druhé série očekávám nový svěží vítr a důkaz toho, proč tolik lidí dostalo tento seriál do červených čísel. První díl (potažmo už sedmý) sice přesvědčit nedokázal – nicméně si udržel standart průměru, který se táhne napříč celým seriálem. Máme tu novou zápletku s vyšinutým vrahem a postupné rozplétání jak to tedy s tím Bukowskym bylo a je – kdo a proč mu tedy šlape na paty, když hlavní podezřelí jsou už mrtví. Vánoční atmosféra tomu moc nepomohla, nicméně skleněný – ručně broušený vibrátor alespoň pobavil, stejně jako Vesniny kozičky…Doufám, že Kuneš tomu dodá pořádnou šťávu, vražd bude přibývat a atmosféra půjde ještě nahoru. Ale jo, slušných 60% - rozhodně mě to zaujalo víc, než polovina první série…(19.3.2019)

  • Arkanoid
    ***

    Epizóda opäť kĺže po povrchu, žiadnu zápletku viac nerozvíja, necháva si veľa otvorených vrátok a nič nie je veľmi intenzívne. Napriek tomu baví svojimi postavami a kvalitnou kamerou.(17.1.2020)

  • - Filmováno v lokalitách Praha (Záběhlice, Karlín - Rohanské nábřeží, náměstí Míru, kostel sv. Ludmily, Prosek, Háje, Nové Město, Žižkov, Dejvice, Klánovice, Černá Most, Letenské sady, Senovážné náměstí, Smíchov), zámek Bon Repos u Lysé nad Labem. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)