• Arkanoid
  ***

  Hynek Čermák si posilňuje s Pavlom Řezníčkom, kamera opäť výborná, akcia celkom slušná, no nenasýti. Opäť kĺzanie po povrchu na úkor hlbšieho vnímania postáv.(29.1.2020)

 • SOLOM.
  ***

  Výbuch plechové maringotky roztočil další kolotoč a „zapeklitá“ situace nedá Kunešovi spát, stejně jako profi vrah z metra. Scénáristický nápad není zas až tak špatný, nicméně celá ta omáčka okolo prostě postrádá potřebnou šťávu. Když už se objeví slušná akce a atmosféra, vzápětí nastupují nudné pasáže, které vše zase srážejí zpátky. Bukowsky je prostě kus ocasa – co sice rád zasouvá a přestože je „študovaný“ – je blbý až to bolí a dostává se z jednoho průseru do druhého. Má však zkurvené štěstí se ze všeho vylízat, že by mu nejen záviděl…Uvidíme, co nás čeká za hranicemi a já hlavně pořád tak nějak doufám, že to Kuneš pořádně rozbalí – bez chlastu není prostě ve své kůži…(19.3.2019)

 • Tryskomyš
  ***

  ,,Ve vypjatejch momentech mívá člověk dost blbý nápady.´´(22.2.2020)

 • - Filmováno v Praze (Novém Městě, Václavském náměstí, Senovážném náměstí, Mořském světě v Bubenči, Spálené ulici, nemocnici Na Homolce, Holešovicích, Dejvicích, Hradčanském náměstí, Letňanech, depu Hostivař, zámeckých schodech na Starém Městě, nákupním centru Štěrboholy, Letňanech, stanici metra Muzeum), zámku Bon Repos a Mostě. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)