Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vánoční idylku definitivně smetl výbuch Bukowského karavanu. Nestor s Vesnou skončí v nemocnici, stejně jako popálený Luka. Cirkus je v exekuci, manželka Bukowského naléhá s rozvodem, ale je v tom háček - Kuneš skrývá Bukowského a oficiálně jej prohlásí za mrtvého, alespoň do té doby, než Kuneš vyřeší sérii vražd v pražském metru. Ukazuje se totiž, že jde o práci profesionála. A mrtví přibývají. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hynek Čermák si posilňuje s Pavlom Řezníčkom, kamera opäť výborná, akcia celkom slušná, no nenasýti. Opäť kĺzanie po povrchu na úkor hlbšieho vnímania postáv. ()

Reklama

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Advokát (Bohumil Klepl) říká" Dávejte na sebe pozor, nerad bych vás zastupoval In memoriam." Jako právník studoval latinu a měl by vědět že to znamená  znamená „na paměť“ nebo „na památku“, a používá se při udělování vyznamenání a řádů již zemřelým osobám. Správně by to mohlo znít  "post mortem", tedy posmrtně. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výbuch plechové maringotky roztočil další kolotoč a „zapeklitá“ situace nedá Kunešovi spát, stejně jako profi vrah z metra. Scénáristický nápad není zas až tak špatný, nicméně celá ta omáčka okolo prostě postrádá potřebnou šťávu. Když už se objeví slušná akce a atmosféra, vzápětí nastupují nudné pasáže, které vše zase srážejí zpátky. Bukowsky je prostě kus ocasa – co sice rád zasouvá a přestože je „študovaný“ – je blbý až to bolí a dostává se z jednoho průseru do druhého. Má však zkurvené štěstí se ze všeho vylízat, že by mu nejen záviděl…Uvidíme, co nás čeká za hranicemi a já hlavně pořád tak nějak doufám, že to Kuneš pořádně rozbalí – bez chlastu není prostě ve své kůži… ()

Galerie (14)

Zajímavosti (3)

  • Filmováno v Praze (Novém Městě, Václavském náměstí, Senovážném náměstí, Mořském světě v Bubenči, Spálené ulici, nemocnici Na Homolce, Holešovicích, Dejvicích, Hradčanském náměstí, Letňanech, depu Hostivař, zámeckých schodech na Starém Městě, nákupním centru Štěrboholy, Letňanech, stanici metra Muzeum), zámku Bon Repos a Mostě. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)
  • Knihovna, ve které pátrá Bukowsky (Pavel Řezníček), je Národní technická knihovna v Dejvicích. (sator)
  • Advokát (Bohumil Klepl) říká: „Dávejte na sebe pozor, nerad bych vás zastupoval In memoriam.“ Jako právník studoval latinu a měl by vědět, že to znamená „na paměť“ nebo „na památku“, a používá se při udělování vyznamenání a řádů již zemřelým osobám. Správně by to mohlo znít „post mortem“, tedy posmrtně. (sator)

Reklama

Reklama