Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bukowsky je oficiálně „mrtvý", skrývá se v Kunešově doupěti, ale jejich společná domácnost prostě nefunguje. Nestor přes Kunešův zákaz vychází ven a znovu pátrá na vlastní pěst. Další stopy však vedou až k moři. (Česká televize)

Recenze (3)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Až příliš brzy je nám poodhaleno, kdo stojí v pozadí…Takže jediné na co se můžeme těšit je dopadení vraha. Tady se scénárista a režisér v jedné osobě nechal trošku unést. Ty odbočky v příběhu jsou sice zajímavé, ale už teď se cítím dost ochuzen o finální rozuzlení. Nicméně jsem zvědavý, jak se to celé vyvrbí i když už asi tuším…Bukowsky se vydává na chladný sever a tentokrát se mi jeho osa líbila i díky poblázněným aktivistům. Kuneš a „Benoni“ si ještě s podsvětím jistě užijí svoje. I tak je to však celé jen průměr, stejně jako dosavadní zbytek seriálu… ()

Galerie (15)

Zajímavosti (2)

  • Bukowská (Vanda Hybnerová) má v domě historický trezor firmy Wertheim. Jde o rakouskou firmu Franze von Wertheima na výrobu trezorů, která existuje od roku 1848. (sator)
  • Filmovalo se v lokalitách - Litvínov, Důl ČSA Černice, zámek Jezeří, Praze (Letenský tunel, Letenské sady, hlavní nádraží, Žižkov, Vinohrady, Záběhlice, Výstaviště Holešovice a stanice metra Háje). [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Reklama

Reklama