Reklama

Reklama

Bill Burr: You People Are All the Same

Komedie
USA, 2012, 69 min

Scénář:

Bill Burr

Hrají:

Bill Burr

Recenze (10)

Fifer 

všechny recenze uživatele

Hodnotit tyhle stand-upy je věc dost náročná. Jistě, dají se snadno označit slabí komici, kteří mají v repertoáru fousaté vtípky alá Peter Novotný či Tele-tele (To znáte? Jak jela blondýna tankovat atd.). Pokud se však dostáváme k lidem, jejichž materiál nelze uhádnout podle prvního vtipu, tak je to dost individuální. Musí vám sednout intonace, dikce, hlas, i vzhled komika určitě hraje svoji roli. Kolikrát mi někdo doporučil komika, který mě moc nebavil. Takže za sebe můžu říct, že Bill Burr šlape na paty mým oblíbencům Gervaisovi a Louisovi CK. V mém žebříčku zaujímá hezkou bronzovou příčku. Černému humoru se teda rozhodně nevyhýbá. ()

Reklama

Remivsremi 

všechny recenze uživatele

Zbožňuju Billův styl. Tu je angažovanost, syrový temperament a dokonale načasování. Dokáže mluvit o každém tématu. politice, náboženství, vztazích i každodenních strastech i radostech a podá to stylem, kdy se chlámete smíchy a pak si řekne, sakra, ten kluk ušatý má pravdu. Jeho každý výstup je úžasný a pamětihodný. ()

BugHer0 

všechny recenze uživatele

Jedno z nejlepších stand-up vystoupení, co jsem viděl. Bill je borec a několikrát jsem nahlas vyprsknul smíchy. Hlavně líčení příhod s jeho přítelkyní nemá chybu a působí jako ze života. :-) ()

Reklama

Reklama