Pomozte autům

(TV pořad)
  • USA Car S.O.S
Reality-TV
USA, 2013, 60 min

Seznamte se s mistrem mechanikem Fuzzem Townshendem a moderátorem v rádiu a TV Timem Shawem, dvojicí milovníků pachu benzínu, kteří podnikají dramatické automobilové intervencenapříč Velkou Británií v naději, že některým dříve milovaným motorům vrátí jejich slávu. Jsou nuceni během velmi krátké doby zrealizovat kompletní obnovu legendárních automobilů bez vědomí jejich majitelů, sledujte, jak tyto klasické vozy upadly v zapomění bez láskyplné péče – a co mohou Fuzz a Tim udělat pro to, aby je dostali zpět na silnici. (oficiální text distributora)

dalziel

Po 15 rokoch boja som sa musel  zbaviť svojho 24 ročného milááška Suzuki Samurai, ktorého sa mi aj napriek značným investíciám nepodarilo zachrániť. Ako by povedal Fuzz na stupnici hrdze od 1 do 10 bol Samko 11-tka ak nie viac. Dal by som čokoľvek zato prežiť príbeh z tohto seriálu aby mi autíčko vypiplali títo dvaja maníci Fuzz a Tim. Skvelá relácia. ()

Wyder

Baví, docela podobné Wheeler Dealers, ale zde oba takřka ve stejné roli. Na nic si to nehraje a není to moc americky pojaté, což je velké plus. Sleduju na NGC HD a určitě doporučuju. ()