Reklama

Reklama

Pomozte autům

(pořad)
  • USA Car S.O.S
všechny plakáty
TV spot
Reality-TV
USA, 2013, 45 min

Obsahy(1)

V sérii Pomozte autům sledujeme dva mechaniky, Fuzze Townshenda a Tima Shawa, jak pomáhají majitelům klasických automobilů s opravou a renovací jejich milovaných vozů, které by jinak zůstaly zapomenuty někde v garáži. Cílem reality show je ukázat, jaký vliv mohou mít klasická auta na životy svých majitelů a jak mohou tyto stroje propojovat generace... (TV Nova)

(více)

Videa (2)

TV spot

Recenze (3)

Wyder 

všechny recenze uživatele

Baví, docela podobné Wheeler Dealers, ale zde oba takřka ve stejné roli. Na nic si to nehraje a není to moc americky pojaté, což je velké plus. Sleduju na NGC HD a určitě doporučuju. ()

dalziel 

všechny recenze uživatele

Po 15 rokoch boja som sa musel  zbaviť svojho 24 ročného milááška Suzuki Samurai, ktorého sa mi aj napriek značným investíciám nepodarilo zachrániť. Ako by povedal Fuzz na stupnici hrdze od 1 do 10 bol Samko 11-tka ak nie viac. Dal by som čokoľvek zato prežiť príbeh z tohto seriálu aby mi autíčko vypiplali títo dvaja maníci Fuzz a Tim. Skvelá relácia. ()

Reklama

p.a.douch 

všechny recenze uživatele

Díky Disney+ jsem se konečně dostal k prvním sériím tohoto seriálu. Jsem spokojen. V první sérii ještě stíhali hoši dokončit každé auto do tří týdnů a Fuzz ještě nenosil ty svoje hučky.  Oba moderátoři mi sedí a zjevně oba vědí o čem mluví a Fuzz dokonce i co dělá. Tenhle seriál není tak přepálený jako je Opravna vraků (zde to jsou zkrátka angláni), ale inspirace je zřejmá. Anglická verze se mi líbí víc. Pro fanoušky aut perfektní seriál. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama