Nákupní maniačky

(pořad)
  • Slovensko Nákupné maniačky

Nastylovať sa za 4 hodiny a 500 eur dokážu len skutočné nákupné maniačky. Ale len jedna z nich môže byť tá pravá! S komentárom skúseného stylistu sledujeme päť žien počas jedného týždňa a uvidíme, ktorá z nich splní svoje úlohy najlepšie. Denný seriál Nákupné maniačky je súťažná televízna šou, spájajúca ženy rôzneho veku, vzdelania a výzoru, ktoré majú spoločnú vášeň - nakupovanie. Ich úloha znie priam rozprávkovo - v časovom limite 4 hodín musia minúť 500 eur a nakúpiť za ne oblečenie a doplnky, pomocou ktorých vytvoria outfit na zvolenú tému. Hodnotiť sa budú nielen navzájom, ale svoje pozorné a neúprosné oko na ne upriami aj profesionálny stylista. Najvyšší počet bodov potom určí víťazku týždňa, ktorá získa nielen celý svoj nákup, ale aj 500 eur v hotovosti. (TV JOJ)

MM_Ramone odpad!

Päť hlúpych husí sa preteká v tom, ktorá sa dokáže za päťsto eur najštýlovejšie a najmodernejšie vystrojiť. Navzájom sa hodnotia, prehrabávajú svoje zablšené šatníky, rozprávajú absolútne nezmysly a snažia sa čo najviac ohovoriť svoju súperku. Sprosté, vyfintené sliepky. Sebavedomé buranky, ktoré si asi nikdy uvedomia aké sú strašne trápne a úbohé. Papradňanské kráľovné krásy s inteligenciou húpacieho koníka. Tak to sú účastníčky primitívnej súťažnej reality show "Nákupné maniačky“. No a tie ich outfity hodnotia akýsi prihriatí tajtrlíci, ktorí sa snažia pôsobiť ako všeznalí módni kritici. Nedá sa na to pozerať. Je to odpad! ()

liborek_

Z dlouhé chvíle jsem si vybral zcela náhodný pořad z archivu náhodné česko-slovenské TV stanice a zažil jsem kulturní šok. Vůbec jsem tomu nerozuměl. ()

Anderton

Tak toto je snáď iba pre televízne maniačky. Je fajn, že na rozdiel od Bez servítky tu máme k výsledku bližšie, pretože ho vidíme a nemusíme iba hádať, akože to jedlo chutilo. Kvalita jednotlivých dielov bude asi závisieť od inteligencie žien, ktoré sa súťaže zúčastnia, obávam sa však, že priemer je jedna fajn baba na štyri slepice. Ďalej neplánujem tento priemer s vačšími skúsenosťami s programom upravovať, tých pár dielov s jedným tímom mi stačil a možno som ešte dobre obišiel. ()

SOLOM. odpad!

Vždycky se najdou nějaké buchty, které do podobných pořadů půjdou. Osobně by mě však zajímalo, kdo vede samotné castingy, protože drtivá většina „soutěžících“ jsou většinou totální vypatlané pí.e. Nicméně ženským se to určitě líbí páč některé mají skutečně zajímavý vkus. Já však nikdy nebyl žádným příznivcem a obdivovatelem nejmodernějších trendů a stejně mám nejraději ženské nahé. Kvůli staré jsem to stejně jako českou Popelku viděl asi 3x a bohatě mi to stačilo…Kde vždycky vyhrabou ty moderátory „experty“ to mi vážně hlava nebere… ()

Marek1991 odpad!

Podľa mňa choroba nezmyslov, zabitý čas, špekulovanie a robenie sa významnými a odbornými pri totálnych konzumných vymývačkách mozgov. Ďalší znak hrozného stavu komerčných televízií na Slovensku a kapitalizmu ako takého. Že sa ženy chcú páčiť ich veľmi neospravedlňuje v tomto pri stave sveta a muži tu, tak to už je vážne podľa mňa úchyláctvo. Pri tom sa ani nedá podľa mňa veľmi vydržať, ak tomu človek neprepadne a nie je podobný ako účinkujúci. Radšej to zrušte. ()

DEXTER099

Úplně stejný formát pořadu jako u nás Popelka,ale tento evidentně vznikl dříve.Jinak je to tedy pořad o tom jak čtyři ženy soutěží o to kdo se lépe oblékne.....Kdybych neměl rád ženy a občas by se tam alespoň nenašla některá na kterou se hezky dívá tak budu hodnotit níže.Takto za mě 20% a jedna hvězda. ()

Linda.csfd

Jmenuji se Linda a jsem taky shopaholic. Beru toto dílo s detailními odstrašujícími případy jako součást odvykací kúry. Doufám, že to má hodně dílů a já tím pádem místo lítání po obchodech budu taky chvíli sedět doma na zadku a aniž bych utratila jediné euro, dostanu svoji dávku. ()

peiton

Neviem k čomu je dobrá takáto relácia a kto je jej tvorcom,no jedno je isté a to síce,že je tu vidno tá jeho/jej profesionalita"!!!Jednu hviezdičku udeľujem zato,že som žena a zmysel pre estetiku a detail mám tak trocha v krvi.A chápem takýto druh relácie zameraný výlučne a väčšinou na ženské publikum,ktoré takéto niečo potrebujú riešiť na ceste k lepšiemu zovňajšku.Som rada,že táto problematika sa ma netýka a ide úplne mimo mňa. ()

kaposlav odpad!

Žial videl som značnú časť jedného dielu a je to zdraviu škodlivé. Myslím, že to môže zanechať následky na mentalite okerem iného. ()

filmharmony odpad!

...nečekaně stanout tváří v tvář televizi, může být opravdový šok, jehož následky mohou být život ohrožující... ()

Motinski odpad!

Áno je to tu. Konečne som našiel suverénne najzbytočnejšiu televíznu reláciu aká kedy vznikla. Veď toto nemôže baviť ani ženy ktoré rady nakupujú. Počúvať toho ............ ktorý súťažiace hodnotí je jak za trest. Ľudská tupota nepozná hraníc. ()

flawi.f

Něco jako naše Prostřeno, jen jde o oblékání. Žádnou hloubku nebo uměleckou hodnotu v tom člověk hledat nemůže, ale pro pobavení je to super. Nejlepší na celé show je Maroš Kočišík, jeho komentáře jsou na těch pomyslných 5*. ()

sheldonka.

Tohle je tak strašně primitivní pořad, ale já se stejně občas dívám. Sama sobě se celkem divím a někdy si při sledování toho, jak urputně se ty ženské prodírají stojany s oblečením říkám, jestli jsem normální. Co na plat, za čas si to pustím znovu. Asi jsem fakt divná. (:-D) ()