Doupě vlků

• Wolves

Horor / Akční

USA / Kanada / Francie, 2014, 91 min

• kaylin

Herecky se jedná o snímek, který je poměrně přístupný a dá se snést. Hororový v podstatě vůbec není, o to očividně moc nešlo. Co se ale jednotlivých postav týká, byli vybráni celkem zajímaví herci, a to včetně Lucase Tilla, Stephena McHattieho a Jasona Momoy. Ty charaktery sice nejsou až tak dobře napsané, ale určitě jsou snesitelné a dá se s nimi ten film přežít.(28.1.2015)

Další přírustek do rodiny hezounodlaků, ale tentokrát to byla docela zábava. Žádný Tvajlajt se navzdory očekávání nekonal a děj, jakkoliv pitomý, šlapal pěkně od podlahy až do trošku moc melodramatického, ale únosného konce. Představitel hlavního hrdiny sice příliš nadání do vínku nedostal, ale když to srovnám s jinými teen horory, tak je zralý na Oscara a hlavně mu přihrávali výborný ultrazáporák Jason Momoa a jedna docela hezká holka, co se nebála ukázat kozy. Zkrátka taková prostá béčková blbost, která neurazí. 55%(19.1.2015)

Vlkodlaci sú vďačná téma. Nikto vás neskontroluje, či máte pravdu alebo nie. A keď to ešte dobre podáte, môže byť z toho celkom fajn film. Momoa ako alfa vlk skvelý, neskutočne sa na to hodil. Príbeh sám o sebe nič moc, ale zachraňovala to atmosféra a sympatickí herci. Patterson na zožratie. Záver bol viac - menej predvídateľný, ale nič iné sa ani čakať nedalo. Dvierka pootverené na dvojku a ja by som sa jej ani nebránil. 3 z 5(19.9.2015)

No co si budeme podívat. V posledních pár letech je tohle mezi filmy s vlkodlačí tématikou docela nad průměr a to je trochu smutné. Sice je tam nudná romantická zápletka, kterou bych klidně vynechal, ale na druhou stranu použili pravé kostýmy, místo toho, aby to celé udělali digitálně, což ale neomlouvá to, že si na nich klidně mohli dát trochu víc záležet. A v poslední řadě jsem se trochu podivoval v čem, že si to všem je Momoa ochotný zahrát :D(29.1.2017)

Mládežnícky počin? Nech to bude čo chce, nápadistosť a sviežosť tomuto snímku nikto nezoberie. Hlavne fakt, že je to béčková produkcia mi nedáva logiku, prečo ho tak niekto podhodnotil. Áno, je tam pár hluchých miest, no v posledných "blockbusteroch" je sračiek určite viac a netak lietajú hviezdičky... Dosť som sa aj nasmial, veľa pasáží mi prišlo parodujúcich... Takých 3plus ale dám 4 z princípu :-P(2.12.2014)

• - Približne v 5. minúte si Till siahne na hlavu po strihu vždy inou rukou. (Johnny.ARN)

• - Natáčelo se v kanadském městě Toronto v provincii Ontario. (Terva)