Doupě vlků

• Wolves

Horor / Akční

USA / Kanada / Francie, 2014, 91 min

• George Stobbart

Človek by si pomaly myslel, že tá nepatričná "Twilight" pseudo-hororová vlna konečne vyšla z módy, ale nikdy to netrvá dlho a objaví sa ďalší taký počin. U tohto je už podľa názvu jasné, že pôjde o vlkodlakov, takže tu máme vyfešákovaného blbečka, ktorý príde svoj vymletý ksicht pretŕčať do zapadnutého malomesta, aby tu zbalil nahodenú buchtu ako z časopisu, ktorá čaká iba na neho. Do toho sa treba pobiť s miestnou bandou a ukázať svoje špeci schopnosti, ktoré (prekvapko!) tu majú aj iní. Kopa zbytočných kecov, ešte zbytočnejších postáv, smiešnych masiek, lacných CGI trikov a nezaujímavého spracovania, ktoré štýlovo osciluje niekde medzi metrosexuálnym a úchylným. Ale tie ultra-slabé 2* dám, keďže ma to až tak moc nenasralo a aspoň pre Stephena McHattieho som sa nemusel báť, že sa to každú chvíľu zvrhne na gay porno.(18.10.2014)

• slunicko2

Akční horor? Mně to přišlo spíš jako western. 1) Pěkný 24letý Lucas Till (hlavní postava Cayden) měl za svého protivníka rovněž pěkného 35letého Jasona Momoa (šéf vlkodlaků Connor). 2) I z takového filmu si lze přinést nějaké poučení. Tentokrát o vlkodlacích: Wolves don't terrorize towns, or kidnap innocents, or brutalize women!(22.12.2015)

Fakt nechápu zdejší nenávist k tomuhle snímku protože aby to nemělo ani 30% to je docela k smíchu, ale tak každej podle svého a já se bavil a to dobře. Že to nebude krvavá řežba to bylo jasné už z traileru, ale že by to mohla být zábava to bylo z traileru jasné taky a ona to zábava byla. Postavy mi sedly hlavně Wild Joe a samo Momoa, přítelkyně hlavního hrdiny byly sexy (obě dvě) a děj v malém městečku prolezlém vlkodlaky mě chytnul. Film si na nic nehraje a ani chvilku nenudí takže bych tomu napálil čtyři hvězdy, ale když to tady každej splachuje do odpadu a navíc mám k smrti rád vlkodlaky tak nadhodnotím a dám plnej počet a komu se to nelíbí, toho pokoušu hauuuuuuu !!(26.10.2014)

Mládežnícky počin? Nech to bude čo chce, nápadistosť a sviežosť tomuto snímku nikto nezoberie. Hlavne fakt, že je to béčková produkcia mi nedáva logiku, prečo ho tak niekto podhodnotil. Áno, je tam pár hluchých miest, no v posledných "blockbusteroch" je sračiek určite viac a netak lietajú hviezdičky... Dosť som sa aj nasmial, veľa pasáží mi prišlo parodujúcich... Takých 3plus ale dám 4 z princípu :-P(2.12.2014)

• kaylin

Herecky se jedná o snímek, který je poměrně přístupný a dá se snést. Hororový v podstatě vůbec není, o to očividně moc nešlo. Co se ale jednotlivých postav týká, byli vybráni celkem zajímaví herci, a to včetně Lucase Tilla, Stephena McHattieho a Jasona Momoy. Ty charaktery sice nejsou až tak dobře napsané, ale určitě jsou snesitelné a dá se s nimi ten film přežít.(28.1.2015)

• - Približne v 5. minúte si Till siahne na hlavu po strihu vždy inou rukou. (Johnny.ARN)

• - Natáčelo se v kanadském městě Toronto v provincii Ontario. (Terva)