• MoiJe

Pilot: V poslednej dobe nejak často narážam na britské seriály alebo aspoň seriály plné Angličanov a trochu mi už začínajú liezť na nervy, keďže ich humor a predstava akcie sú tak trochu... špecifické. Každopádne, ani Family Tree ďalej pozerať nebudem, veľmi slabé čo do deja i humoru, ani jediný svetlý moment.(15.5.2013)

Prekvapivo dobré vtipy a veľmi príjemná dejová línia. Po 4. epizóde sa teším na ďalšie.(14.6.2013)

• koci

Po druhý epizodě končím, děj to nemá téměř žádný, jediná zajímavá postava, sestra s Opicí, se ve druhém díle skoro neobjevila, vtipy primitivní, promlouvání do kamery je tu totálně nesmyslný a zbytečný, O'Dowd je sice fajn, ale nemá co hrát.(17.5.2013)

• Coleator

Bohužel pilot byl poměrně slabý - úsměvných momentů by tam člověk napočítal na prstech jedné ruky (z toho tak polovina je dost předvídatelných) a příběhově taky nic moc... Druhý díl nepřináší žádné zlepšení a tak tím moje sledování tohoto seriálu končí...(14.5.2013)

• Gogo333

Britské seriály mám rád, stejně tak i Chrise O'Dowd, ale tohle mi moc nesedlo. Vesměs nuda, občas nějaký ten vtípek se povedl, ale je jich strašně málo. Seriál se točí kolem Toma, který dostane od tety nějaké věci. A díky tím věcem, chce zjistit kdo byli jeho předci, takže se vydává pátrat a přitom poznává nové lidi a učí se nové věci. V seriálu ještě máme Tomovu sestru, která má na ruce plyšovou opičku s kterou mluví a jejich rodiče. 50%(27.7.2013)