Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

• SOLOM.

AMFORA – projekt celebrit, který se ve svém zrodu docela povedl. Projezdili kus světa, zahráli fotbal, během svých vypravování řekli spoustu humorných zážitků a já je měl docela v oblibě. Postupem času tam však začali přicházet další a další rádoby „celebrity“, některé jen na „čestné výkopy“, jiní leštit lavičku to to bylo spíš k nasrání…Tento pořad mi však nikterak nevadil. Pár srandovních momentů proběhlo, Novotný předvedl svůj standartní (přiblbý) výkon…(9.1.2019)

• Paity

Nevím, jak je to dnes, ale dříve se na ně lidé asi chodili koukat. Dnešní pohled na Amforu už spíše vzbuzuje lítost.(19.8.2013)

• Zeldur

A na tuhle bandu nýmandů je opravdu někdo zvědavý?(20.6.2013)

O klubu Amfora jsem nikdy před tímto pořadem neslyšel, nicméně toto "fiktivní" udílení cen bylo rozhodně vtipnější a více na úrovni, než letošní předávání cen ankety TýTý, které jsem měl tu "čest" přetrpět před tímto pořadem. Překvapil mě i moderátor Petr Novotný, kterého většinou opravdu vidět nemusím, nicméně do tohoto pořadu zapadl pěkně.(7.4.2014)