Populární fotbalový klub slaví 25 let a s ním i řada známých osobností. Velkou zábavnou show uvádí Petr Novotný. (oficiální text distributora)

SOLOM.

AMFORA – projekt celebrit, který se ve svém zrodu docela povedl. Projezdili kus světa, zahráli fotbal, během svých vypravování řekli spoustu humorných zážitků a já je měl docela v oblibě. Postupem času tam však začali přicházet další a další rádoby „celebrity“, některé jen na „čestné výkopy“, jiní leštit lavičku to to bylo spíš k nasrání…Tento pořad mi však nikterak nevadil. Pár srandovních momentů proběhlo, Novotný předvedl svůj standartní (přiblbý) výkon… ()

Paity

Nevím, jak je to dnes, ale dříve se na ně lidé asi chodili koukat. Dnešní pohled na Amforu už spíše vzbuzuje lítost. ()

eMeMko

O klubu Amfora jsem nikdy před tímto pořadem neslyšel, nicméně toto "fiktivní" udílení cen bylo rozhodně vtipnější a více na úrovni, než letošní předávání cen ankety TýTý, které jsem měl tu "čest" přetrpět před tímto pořadem. Překvapil mě i moderátor Petr Novotný, kterého většinou opravdu vidět nemusím, nicméně do tohoto pořadu zapadl pěkně. ()