poster

Don Peyote

Drama

USA, 2014, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Baerdeller
  *

  Tak až na začátek, prostředek a konec to je docela dobrý, ale jinak je to ukrutná nuda. Hlavní postava Warren je Warren. Co se radši více věnovat těm DVD nosičům a jejich meziplanetárnímu významu? Možná moc konspirace a málo hulení. Nebo moc konspirace a příliš moc hulení? To je opravdu nelehká otázka na kterou se, ale nikdo v průběhu filmu neptal... Možná racek by to věděl. I když to byl holub. Nebo tygr? Ale to je fuk. Alespoň že se film věnuje i hulení, jinak by to byl docela slušnej film. 1*(5.8.2015)

 • Thomick
  ****

  Society.. culture's pretty.. pretty fucked, huh? It's like, uh, two choices. You wanna die of boredom; you wanna die of stress. That's what a citizen has as options. No, a pak je tu samozřejmě ještě zlatá střední cesta - procházet světem skrz naskrz zfetován, s paranoiou místo opice za krkem a se 100+1 nečitelnými obrazy před očima. --- Jo jo a ještě jednou JO! Přesně takhle má vypadat správně zhulená komedie: přiléhavě omamná po všech možných i nemožných směrech; adekvátně složitá, vůbec ne laciná ani automaticky přístupná a přece stále velmi vtipná záležitost. Takže Foglere, I warren you.. vopovaž se někdy z týhle indie cesty odklonit! Podobný šílenosti jsou sem tam zkrátka potřeba; a ty jsi byl k jejich produkci evidentně předurčen..(4.8.2014)

 • sochoking
  odpad!

  Kôli tej jeho odpornej prasačej držke s furt pootvorenou hubou...(14.11.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace