poster

Mickey's Revue

Komedie / Rodinný / Animovaný / Krátkometrážní

USA, 1932, 7 min

Režie:

Wilfred Jackson

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • Hakuna Matata
  ****

  Další divadelní představení Myšáka Mickeyho a Minnie, krav převlečených za kytky, tancujích psů s malými kloboučky, vždy utíkajícího Pluta, obecenstvo plné smějících se Goofyů a banda roztomilých černých koťat, co víc si přát?(17.1.2011)

 • Stegr
  ***

  50% - Nebýt Plutových eskapád, je tento hudebně-taneční díl opět jen nuda a šeď...(16.10.2008)

 • GilEstel
  ****

  Tak věrné publikum, jako má Mickey, se nevidí. Taky jeho kapela šlape, jak švýcarský hodinky. Zvládá i akordy a koťata kdyžtak pomůžou. Za smyslné taneční pohyby zvířátek by se nemusela stydět ani Petra Kostovčíková. Za zkrácení programu můžeme poděkovat Plutovi a jeho deus ex machina. Kdyby v tu dobu vysílala televize, tak to mohl být i dobrý večerníček.(13.11.2010)

 • Flego
  ****

  Debut postavičky Goofy, ktorý sa mal pôvodne volať Dippy Dawg. Rozprávky, kde vystupoval samostatne, boli najviac "ukecané", ale nikdy nestratili na svojom pôvabe. Dlhé desaťročia postavičku nahovoril Pinto Colvig.(14.5.2007)

 • majo25
  ***

  42. diel zo série Mickey Mouse - aj keď ide zväčša o hudobný diel, pár nápadov - hlavne s obecentvom (s nekultivovanostou na predstavení mali problémy už v 30. rokoch, goofyho smiech). Pluto akovždy to celé zničí. Tie mačatá ale tahali animák dolu. 55%(21.10.2013)

 • lubospoti
  ***

  Na svou dobu určitě zajímavá a vtipná groteska. Jen mi u těch nejstarších disneyovek trochu vadí až nadbytečné množství "hudebních čísel".(17.8.2017)

 • LuiCJ
  ***

  Skutočne veľmi pekný "koncert". Milé gagy, dobre boli vymyslení aj zvierací kulisári a hlavne na kom som sa pobavil bol DIPPY DAWG alias GOOFY! Prvý krát a to výborne. Hlavne jeho nevychovaný smiech. No ale opäť tu máme mačiatka!!! Nebyť Pluta, bolo by to oveľa slabšie...(20.5.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace