Mickey's Revue

všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný / Komedie
USA, 1932, 7 min

GilEstel

Tak věrné publikum, jako má Mickey, se nevidí. Taky jeho kapela šlape, jak švýcarský hodinky. Zvládá i akordy a koťata kdyžtak pomůžou. Za smyslné taneční pohyby zvířátek by se nemusela stydět ani Petra Kostovčíková. Za zkrácení programu můžeme poděkovat Plutovi a jeho deus ex machina. Kdyby v tu dobu vysílala televize, tak to mohl být i dobrý večerníček. ()

Flego

Debut postavičky Goofy, ktorý sa mal pôvodne volať Dippy Dawg. Rozprávky, kde vystupoval samostatne, boli najviac "ukecané", ale nikdy nestratili na svojom pôvabe. Dlhé desaťročia postavičku nahovoril Pinto Colvig. ()

majo25

42. diel zo série Mickey Mouse - aj keď ide zväčša o hudobný diel, pár nápadov - hlavne s obecentvom (s nekultivovanostou na predstavení mali problémy už v 30. rokoch, goofyho smiech). Pluto akovždy to celé zničí. Tie mačatá ale tahali animák dolu. 55% ()

LuiCJ

Skutočne veľmi pekný "koncert". Milé gagy, dobre boli vymyslení aj zvierací kulisári a hlavne na kom som sa pobavil bol DIPPY DAWG alias GOOFY! Prvý krát a to výborne. Hlavne jeho nevychovaný smiech. No ale opäť tu máme mačiatka!!! Nebyť Pluta, bolo by to oveľa slabšie... ()

Hakuna Matata

Další divadelní představení Myšáka Mickeyho a Minnie, krav převlečených za kytky, tancujích psů s malými kloboučky, vždy utíkajícího Pluta, obecenstvo plné smějících se Goofyů a banda roztomilých černých koťat, co víc si přát? ()