Školák zabitý v pražském parku. Šlo o oběť pedofila? Nález chlapeckého těla v pražském parku zavádí kriminalisty z 1. oddělení do prostředí pedofilů, pro něž je Praha levnou a bezpečnou destinací, a do prostředí homosexuální dětské prostituce, která s nástupem internetu zažila zásadní změny. (Česká televize)

Autogram

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Predchádzajúce časti postavili laťku hodně vysoko a teraz sa odvážne tvorcovia chytili aj takéhoto nechutného prípadu. Nechutného z viacerých strán a pritom z toho nevznikol ani náhodou nechutný film. Ťažko výsledku aj uveriť, nieto ešte o ňom uvažovať pri vyšetrovaní. –––– Psychiatrii nech klukům, někdo by si tě mohl splést s pacientem. –––– Rostla támhle. Přišlo mi to takový, zajímavý. ()

otík

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Čtvrtý díl druhé série. Výborný díl. Kozák je na čas převelen, přesto se aspoň částečně zamotá do případu mrtvého dvanáctiletého chlapce nalezeného v parku. Parádně sestavený díl z osudů na krimi oddělení a případu homosexuálních praktik náctiletých. Napětí až do konce vlastně i bez dějového napětí. ()

flanker.27

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ač jednotlivé epizody seriálu nekomentuji, zvláště když jsem ohodnotil a okomentoval celý seriál, tentokrát musím. Dnešní díl mi totiž nejde z hlavy. Šel z něj takový hnus, že ještě asi pět minut jsem seděl a koukal do zdi. Skvěle zahrané, ten kluk-vrah "prostě mi to přišlo zajímavý", slizké existence pedofilů, prostě mi z toho není dobře. Berte to jako 5*. ()

Jara.Cimrman.jr

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Vzrušuje se tím, že krade mužům drobné předměty a strká si je do konečníku, což ovšem není nebezpečné." Vítejte ve světě úchylů. Jeden podezřelý si strká do konečníku uříznuté varle, druhý si stolicí maluje kalhoty na hnědo a třetí je normální, úplně obyčejný německý pedofil. Tak to je přesně ten typ případu, na kterém bych chtěl stavět svou kariéru. Tentokrát je objektem vtipkování mjr. Plíšek, který nemá šetřit v ústavu, aby si ho tam nenechali, ani ve škole, aby si ho nespletli s pedofilem. Taky se mi líbil fórek s vysoko nastavenou laťkou, protože tu 2. série zatím rozhodně drží. ()

SOLOM.

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pedofilie + dětská pornografie – dvě věci, ze kterých mi je na blití. Podobně to mám i u rodičů, kteří na své děcka totálně serou a jejím u prdele, co dělají a není pro ně důležité (nebo se nezajímají), kde tak najednou ti jejich haranti vzali tolik peněz. Svým obsahem dost nechutný díl, ale za to tvůrci nemůžou a jsem rád, že tohle nezůstalo nepotrestáno. Bylo mi líto „Kozáka“, že neschopnost a řitní alpinismus Korejse vyžral ON a musel být odklizen. V tomto dílu se ale objevila spousta hlášek či výpovědí, u kterých jsem se musel i pousmát (nejen co se strkání věcí do konečníku týče – ten starý úchylák to zahrál dobře), ale i výpovědi ožralého pedofila o sraní a posrání…a Blažkovy (Pražákovy) odpovědi…“Vykakaný z domova jste ne… Z hospodských hajizlů máte strach, ale onanovat před mateřskou školkou, to vám nevadí…" ()

• Když mjr. Dušan Vrána (Igor Chmela) vyslýchá podezřelého německého pedofila Otta Slangena (George Pacurar), využívá služeb tlumočníka. Přitom v následujícím díle Tělo hovoří mjr. Vrána plynně německy. (Šéfik)
  • Když plk. Vladimír Jeřábek (Igor Bareš) naleje majoru Kozákovi (Ondřej Vetchý) whiskey, je tekutiny ve sklence málo, avšak po záběru na telefon tekutiny výrazně přibylo. (PK Ivanhoe)
  • Filmaři měli problém obsadit roli Nicholase Behenského. Rodiče všech vytipovaných komparzistů roli odmítli. Nakonec byl obsazen až syn jedné produkční České televize. (Šéfik)