• Nonna
  *****

  Co se případu týče, z nové série jde asi zatím o nejděsivější, ale pro mě zároveň i nejlépe zpracovaný. Z pachatele člověku naskakuje husí kůže a na vyšetřovatelích je vidět, jak jim vše, čeho se dopátrali, je odporné. Snad se mi i tento díl líbil proto, že Korejs dostal méně filmového prostoru a díky tomu jsem se mohla soustředit na děj a neskřípat zuby nad jeho povýšeneckou stupiditou.......a stejně to nemohu překousat, jestli to na vedoucích postech našich krimi složek vypadá takto......(27.2.2016)

 • Everyone
  *****

  Sakra chlapi, taková školácká chyba...asi ve druhé minutě, co Vetchý vezme mobil, mu ve sklenici v prostřihu přibude nejméně dvojnásobek objemu! ___ To jsou zase řízci - homosexuální fetišista - "kdo to je? Krade mužům drobné předměty a strká si je do konečníku. Jednou vzal šutr. Praštil s ním muže, vyřízl mu varle a opět si ho zastrčil do konečníku, teď je na vycházce..." (kam se hrabe i geniální lidská fantazie na patologickou mysl!); další..."Kde jste byl odpoledne? Byl jsem se doma vykakat (zašeptá jako by se styděl). To si ze mě děláte srandu?! (vykřikne vyšetřovatel) V hospodě se štítíte na záchod, ale onanovat v mateřské školce Vám nevadí!"(25.1.2016)

 • otík
  *****

  Čtvrtý díl druhé série. Výborný díl. Kozák je na čas převelen, přesto se aspoň částečně zamotá do případu mrtvého dvanáctiletého chlapce nalezeného v parku. Parádně sestavený díl z osudů na krimi oddělení a případu homosexuálních praktik náctiletých. Napětí až do konce vlastně i bez dějového napětí.(30.1.2016)

 • mh.mail

  70% - Tento díl byl opravdu síla. Navíc moc dobře zpracovaný. Sice linka se skvělým Kozákem, který je stírán nadřízenými a který nakonec přijde na klíčovou indicii, byť mu v tom pomohla náhoda, pokračuje, na druhou stranu postava Vrány je stále sympaticky nejednoznačná. Laťka visí vysoko nejen v bývalé Kozákově kanceláři.(25.1.2016)

 • flanker.27
  *****

  Ač jednotlivé epizody seriálu nekomentuji, zvláště když jsem ohodnotil a okomentoval celý seriál, tentokrát musím. Dnešní díl mi totiž nejde z hlavy. Šel z něj takový hnus, že ještě asi pět minut jsem seděl a koukal do zdi. Skvěle zahrané, ten kluk-vrah "prostě mi to přišlo zajímavý", slizké existence pedofilů, prostě mi z toho není dobře. Berte to jako 5*.(25.1.2016)

 • - Když plk. Vladimír Jeřábek (Igor Bareš) naleje majoru Kozákovi (Ondřej Vetchý) whiskey, je tekutiny ve sklence málo, avšak po záběru na telefon tekutiny výrazně přibylo. (PK Ivanhoe)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace