Tělo (S02E05) (epizoda)

Krimi

Česko, 2016, 1 h 2 min

 • mira007
  ****

  Jelikož skutečný případ je celkem čerstvý a známý, tak jsem věděl jak to dopadne a jelikož byl pachatel známý brzo a jen se čekalo až dorazí ze v zahraničí a zda se nalezne tělo oběti, tak byl tenhle díl dle mne asi nejslabší z celé série. Nicméně mi přišla zajímavá akce v Německu a vztahové vyklubání vyšetřovatele Vrány.(16.3.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Takže spis bude sice odložen, hlavně že bude v řádném termínu dodán na Městské státní zastupitelství. To bude radosti." Pregnantní mjr. Vrána mne opět potěšil svými teoretickými znalostmi s nulovou praxí a šplhnul si u mne i odmlouváním mjr. Korejsovi, sklopením uší před mjr. Kozákem a zejména uplácením kolegů koblihami. I jinak mě to celkem bavilo, protože hledat vraha a nemít mrtvolu je vždycky zajímavé.(11.10.2016)

 • Autogram
  ****

  Nie nadarmo tu hudba občas akoby z oka vypadla Sherlockovi. Toľko pátrania a lúštenia šifier tento seriál ešte nezažil. Škoda toho výsledku, keď ani relácia Na stopě nepomohla. A že vraj tam chodia len chudáci, ktorí si nevedia paradiť, to dostali skutoční vyšetrovatelia na frak od svojich filmových „kolegov“.(1.2.2016)

 • mh.mail

  60% - Tato epizoda mi přišla taková neurovnaná, roztěkaná. Částečně to bylo případem, kdy pachatel byl celou dobu „zašitý“ v zahraničí, částečně i tím, že se vyšetřování rozmělnilo mezi obvod a 1. oddělení (plus ještě Německo). Válka mezi Korejsem a Kozákem mi pořád trochu vadí, ale už jsem si na ni zvykl. Nicméně cítím tam, stejně jako v postavě Dušana Vrány, jistý směr posunu, pokud budu mít pravdu, tak nadšeně zajásám a vyseknu poklonu. Zde se mi velmi líbilo, že autoři nenechali Vránu podlehnout lákavé možnosti zavléct pachatele do republiky, byť by se jednalo jenom o pár metrů.(2.2.2016)

 • otík
  ****

  Ačkoli tu vlastně od začátku až do konce nemáme nalezenou oběť, je to odvyprávěno perfektně dramatickým stylem s řádnou dávkou napětí, navíc se nám zase o kus posunou osobní vztahy na oddělení i Kozáka převeleného jinam. Další díl, který si drží vysokou kvalitu. Případ nenalezeného těla zavražděné ženy graduje v sedmé dílu.(2.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace