Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nevypočitatelný lupič s pistolí ohrožuje celou Prahu. Dostihne ho policie, než přibude další oběť? Ani porovnání záznamů kamer z kasina, kde lupič s kuklou zastřelil první oběť, se záběry z dalších loupežných přepadení nedávají jasnou odpověď, zda jde o jednoho či více pachatelů, a podle čeho by bylo možné ho dopadnout dřív, než bude znova střílet. Další z mediálně známých kauz v seriálu Případy 1. oddělení. (Česká televize)

(více)

Recenze (28)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatím se ještě pořád nevyřešila „vražda“ z minulého dílu, ale máme tu „lízače“ co přepadává herny a sazkové kanceláře a je blbý jak východní necky. Přestože jsem se u tohoto dílu nenudil a měl něco do sebe, poslední případy se mi líbili o něco více. Tady to místy přece jenom občas trošku skřípalo. Chmela (Vrána) začíná pomalu ukazovat, že možná nebude až takový kokot, jak jsem si o něm dosud myslel. ()

v.indruchova 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jednoduchý případ, který vlastně není tak jednoduchý, určitě pro ty co to museli dokazovat a všechno řešit. Loupeže. a. Již druhým dílem se rozjela má zvědavost jak případ zmizelé ženy dopadl. Tedy konkrétně jak byl ztvárněn filmaři, protože jsem si našla jak to celé dopadlo. Případ si už nepamatuji tenhle rok nebyl brnkačka. Děkuji všem co dělali na případech v reálu a taky lidem od filmu co vdechli život tomuto seriálu. Pan major psychoušek pěkně perlí a já se směju i když je to hovado. Tady jde vidět že na obou stranách barikády jsou narušený lidi. ()

Reklama

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak Dušan dojde konečného prozření, a Korejs tak přichází o dalšího spojence, a pomalu se mu i před šéfem začíná bořit jeho domek z karet. Zatím se však nebourá Tréglovi, který se vesele směje všem do ksichtu, kdežto do smíchu určitě není těm chovným rybám :/ Tohle vše se tu odehrává na pozadí případu jistého olizovače, který si při dopadení nebojí vzít jako případné rukojmí matku s dětmi na dětském hřišti (Za mě docela dobrý tah), jenže Vašek naštěstí vypadá jako úchyl :) :) "Jé, hele, Spitfire" ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Ty než se vysereš podle pravidel, tak on sejme dalšího člověka." To je sice tak trošku pravda, ale jinak je mjr. Vrána vynikající - nelže, nepodvádí, nekrade a prudí tím mjr. Korejse naprosto světově. Tentokrát navíc zabodovali kpt. Anděl vypuštěním chovného rybníka a mjr. Plíšek ukradením dítěte z pískoviště, takže já jsem si to vyšetřování zase užil. ()

mh.mail

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

70% - Opět velmi povedený díl. Nemůžu si pomoci, ale vykreslení reality práce vyšetřovatelů a operativců (do uvedení tohoto seriálu jsem vůbec netušil, že to takhle funguje) se mi moc líbí. Trik, jak zjistit, ve kterém bytě bydlí pachatel, byl ve své jednoduchosti naprosto geniální. Na první sérii se mi hodně líbilo, že šéf byl sice blb, ale ne až tak velkej a neschopnej, tady se už bohužel posouvá stále více k velkému a neschopnému blbovi. Zato vývoj postavy Dušana Vrány se mi líbí díl od dílu víc. Jen houšť a větší kapky! ()

Galerie (6)

Zajímavosti (5)

  • Detektivové několikrát špatně označí lokace: když kpt. Pražák (Filip Blažek) označuje na mapě místo přepadené banky na Břevnově, udělá křížek přímo uprostřed zeleně poblíž Břevnovského kláštera. K podobné záměně míst dojde i později: když detektivové jedou vyšetřovat přepadení sázkové kanceláře do Vršovic, tak se ve skutečnosti ocitnou v Nuselské ulici v Michli. Ve stejnojmenné ulici se nachází i o chvíli později přepadený obchod. Když pak ale později mjr. Kozák (Ondřej Vetchý) zakresluje do mapy před kpt. Vránou (Igor Chmela) časový snímek inkriminovaných přepadení, lze si všimnout, že Kozák zakresluje sázkovou kancelář a obchod do ulic poblíž Čechova náměstí ve Vršovicích. (Šéfik)
  • Ferrari, zaparkované na soukromém pozemku u majitele sítě heren, je Ferrari F599 GTO. (Gareth_Jones)

Reklama

Reklama