Olizovač (S02E06) (epizoda)

Krimi

Česko, 2016, 1 h 3 min

 • mh.mail

  70% - Opět velmi povedený díl. Nemůžu si pomoci, ale vykreslení reality práce vyšetřovatelů a operativců (do uvedení tohoto seriálu jsem vůbec netušil, že to takhle funguje) se mi moc líbí. Trik, jak zjistit, ve kterém bytě bydlí pachatel, byl ve své jednoduchosti naprosto geniální. Na první sérii se mi hodně líbilo, že šéf byl sice blb, ale ne až tak velkej a neschopnej, tady se už bohužel posouvá stále více k velkému a neschopnému blbovi. Zato vývoj postavy Dušana Vrány se mi líbí díl od dílu víc. Jen houšť a větší kapky!(9.2.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Ty než se vysereš podle pravidel, tak on sejme dalšího člověka." To je sice tak trošku pravda, ale jinak je mjr. Vrána vynikající - nelže, nepodvádí, nekrade a prudí tím mjr. Korejse naprosto světově. Tentokrát navíc zabodovali kpt. Anděl vypuštěním chovného rybníka a mjr. Plíšek ukradením dítěte z pískoviště, takže já jsem si to vyšetřování zase užil.(11.10.2016)

 • otík
  ****

  Průměrný z nadprůměrných dílů. Dějově ve vztazích se moc neposouváme, řešený případ není ničím výjimečným, přesto to své napětí zase má.(9.2.2016)

 • klúčik
  ****

  Nesklamal som sa. Znova , napätie a to čo z tohto seriálu vyžaruje. Dobrý scenár, výborní herci.... Hodnotím 80%.(10.2.2016)

 • GeusX
  *****

  Velmi povedený díl. Jen snad ani nemůže v reálu nikde být šéf (obzvláště u policie) takovej hajzlík.(8.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace