Krádež století (S02E07) (epizoda)

Krimi

Česko, 2016, 1 h 5 min

 • Hejtmy
  ****

  Opět dobrá nabouchaná epizoda, ale přece jen klasická vraždička mi tam trochu chyběla. Vyšetřování krádeže bylo sice zajímavé, zvlášť vzhledem k tomu, že je to opravdu známý případ, ale vražda je vražda. Pokud Koreis opravdu v seriálu skončí, bude pro budoucí díly (ve které doufám) škoda, jeho hlášky nemají chybu. 75 %(16.2.2016)

 • mh.mail

  60% — Konflikt Korejs – Kozák konečně vygradoval předpokládaným způsobem, i když jsem něco podobného očekával až v posledním díle. Vypadá to, že v posledním díle zbývá vyřešit Vránu, Sršně a vzhledem k názvu epizody možná i Plíška. A třeba Korejs taky ještě neřekl poslední slovo. Zpracování epizody přesně zapadlo do standardu seriálu, tedy se jedná o nadstandard v televizní tvorbě. Uvidíme, jak se to celé uzavře. Líbil se mi povzdech Otakara Brouska na konci: „Každý našel, co mu chybělo, kromě mě.“(19.2.2016)

 • Šimpy
  ****

  Sice krásné vyústění případu Martínkové, jenže ač mám tenhle seriál rád díky jeho velké realističnosti, u krádeže století mám pochyby. Půl miliardy se jen tak neschová, ani jen tak lehce nepřevede po částech na účet do Jižní Ameriky. Pořád sledujeme seriál a policajti zde jsou hlavními hrdiny. V reálu jsem přesvědčen, že z této krádeže si polepšilo i pár fízlů na vysokých postech a proto ty prachy ani tak urputně nehledali, i když seriál tvrdí opak. Ale co, stejně to uhradí pojišťovna, takže její běžní klienti...(22.2.2016)

 • otík
  ****

  Kterak Korejs se všemi vymetl a jak Petr našel svou mrtvolu. Korejs je přinucen odejít z pozice vedoucího oddělení a všichni si myslí, že půjde do civilu. Jenže on je vypeče a sežene si místo na ředitelství. Šéfem 1. oddělení se stává Kozák. Operativec Petr mezitím pomáhá majetkovému s pátráním po pachatelích krádeže 0,5 miliardy korun, přičemž v Orlické přehradě místo balíku peněz najde vyplavenou mrtvolu z pátého dílu.(20.2.2016)

 • Autogram
  *****

  Skutočne nabitý diel, keď sa uzatvárajú viaceré prípady aj osobné osudy. Pri krádeži pol miliardy bez mŕtvoly je dôvod na vtipkovanie, a tých vtipov sa tentokrát urodilo. A zostal čas aj na analýzy stravovania policajtov vrátane policajnej klasiky už od čias Rexa - housky se salámem. Na každého raz dôjde, len či ten záver so šéfom vyústi tam, kam všetci dúfajú...(15.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace