Krádež století (S02E07) (epizoda)

Krimi

Česko, 2016, 1 h 5 min

 • Šimpy
  ****

  Sice krásné vyústění případu Martínkové, jenže ač mám tenhle seriál rád díky jeho velké realističnosti, u krádeže století mám pochyby. Půl miliardy se jen tak neschová, ani jen tak lehce nepřevede po částech na účet do Jižní Ameriky. Pořád sledujeme seriál a policajti zde jsou hlavními hrdiny. V reálu jsem přesvědčen, že z této krádeže si polepšilo i pár fízlů na vysokých postech a proto ty prachy ani tak urputně nehledali, i když seriál tvrdí opak. Ale co, stejně to uhradí pojišťovna, takže její běžní klienti...(22.2.2016)

 • mh.mail

  60% — Konflikt Korejs – Kozák konečně vygradoval předpokládaným způsobem, i když jsem něco podobného očekával až v posledním díle. Vypadá to, že v posledním díle zbývá vyřešit Vránu, Sršně a vzhledem k názvu epizody možná i Plíška. A třeba Korejs taky ještě neřekl poslední slovo. Zpracování epizody přesně zapadlo do standardu seriálu, tedy se jedná o nadstandard v televizní tvorbě. Uvidíme, jak se to celé uzavře. Líbil se mi povzdech Otakara Brouska na konci: „Každý našel, co mu chybělo, kromě mě.“(19.2.2016)

 • otík
  ****

  Kterak Korejs se všemi vymetl a jak Petr našel svou mrtvolu. Korejs je přinucen odejít z pozice vedoucího oddělení a všichni si myslí, že půjde do civilu. Jenže on je vypeče a sežene si místo na ředitelství. Šéfem 1. oddělení se stává Kozák. Operativec Petr mezitím pomáhá majetkovému s pátráním po pachatelích krádeže 0,5 miliardy korun, přičemž v Orlické přehradě místo balíku peněz najde vyplavenou mrtvolu z pátého dílu.(20.2.2016)

 • Autogram
  *****

  Skutočne nabitý diel, keď sa uzatvárajú viaceré prípady aj osobné osudy. Pri krádeži pol miliardy bez mŕtvoly je dôvod na vtipkovanie, a tých vtipov sa tentokrát urodilo. A zostal čas aj na analýzy stravovania policajtov vrátane policajnej klasiky už od čias Rexa - housky se salámem. Na každého raz dôjde, len či ten záver so šéfom vyústi tam, kam všetci dúfajú...(15.2.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Co pan čestnej? Spis pěkně složenej? Barevně podtrhaný, jo? Záznamů je to plný, akorát tam chybí pachatel, že jo?" Tak hlášky mjr. Korejse i jeho arogance mi ve skutečném životě budou chybět. Ale ten způsob, jak se největší idioti dostávají na nejdůležitější posty, ten je vynikající. Takhle to skutečně funguje, takže zase není tak moc s podivem, že jsou Policejní prezidium i vedoucí posty obsazeny takovými Korejsy, kteří vymýšlejí nesmyslná lejstra, statistiky a nařízení, ze kterých se platfusákům topoří pendreky. Navíc se mi to marné hledání půl miliardy tvrdé české měny líbilo, i když mám jisté podezření, že Císař alias Procházka to v brazilských casinech nikdy neroztočil.(11.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace