The Crazy Ones (TV seriál)

Komedie

USA, 2013–2014, 7 h 40 min (Minutáž: 20–21 min)

Tvůrci:

David E. Kelley

Byron Shah

Robin Williams, Sarah Michelle Gellar, James Wolk, Hamish Linklater, Amanda Setton, Maria Teresa Zuppetta, Brad Garrett, Josh Groban, Brent Jennings, Jady Bodenhamer, Kelly Clarkson, Edward Asner, Tiya Sircar, David Copperfield, Pam Dawber, Fred Melamed, Missi Pyle, Kurt Fuller, Ashley Tisdale, Gail O'Grady, Saffron Burrows, Gabriela Fresquez, Marilu Henner, Adeana Lane, Brenda Koo, Eric Zuckerman, Jen Lilley, Brad Paisley, Gillian Alexy, Tia Robinson, Adriana Lima, Carol Kiernan, Essam Ferris, Teddy Lane Jr., Lex Medlin, Larry Sullivan, Jessica Chaffin, Jamie Denbo, Joe West, Elicia Perkins, Ludi Delfino, Brittney 'ShaRaun' Brown, Raquel Zimmerman, Mark L. Taylor, Brooke Lyons, Lacey Mael, Barry Shabaka Henley, Lavell Crawford, Ben Begley, Todd Robert Anderson, Dana De La Garza, Teala Dunn, Alan Rachins, E.J. Callahan, Eric Normington, Jonathan Del Arco, Tim Mikulecky, Lenny Jacobson, Brandon Gibson, Scott Klace, Hugo Armstrong, Ari Stidham, Rodney J. Hobbs, Ivy George, John O'Brien, Joe Nunez, Malea Rose, Daisy Aitkens, Jennifer Marsala, Marcus Henderson, Rick Cowling, Rod McLachlan, J.D. Walsh, Molly Beucher, Steven Boyer, John Marshall Jones, Veronnica Avila, John Eric Bentley, John Duerler, Rebecca Flinn-White, Jazzmun, Lauren Pritchard, Angela Frezza, Chasty Ballesteros, Courtney Taylor Burness, Judith Moreland, Shane Brady

Komentáře uživatelů k TV seriálu (40)

• KevSpa

Ne moc povedená parodie na Mad Men. Jamese Wolka z 6. série sem asi přivedli, aby to všem došlo, zatímco Hamish Linklater nejspíš paroduje svou roli z druhé série The Newsroom. Robin Williams mi připadá trochu z formy a celkově by mě zajímalo, kam se z téhle komedie vytratil veškerý vtip a zůstala jen křečovitá snaha o grotesknost a zároveň přehnaný patos. Pilot - 40%(3.10.2013)

Ale asi musíte zbožňovat Williamse, no.(20.10.2013)

Reklamka, která klame tělem. Někdy nahým. Žádám ale o překvalifikování seriálu na žánr sci-fi. Jak jinak totiž uvěřit, že Sarah Michelle Gellar je DCEROU Robina Williamse?(12.11.2013)

Nejprve rychlopalná extratřída a přibližně od druhé třetiny už "jen" čím dál ztřeštěnější, nezvladatelnější a pro někoho snad i nesledovatelná komedie, která nemá problém jet polovinu stopáže čirou mimózní improvizaci. Já měl ale Robina Williamse rád, takže mi jeho nahrávky s milovanou Sarah Michelle Gellar i spolehlivým zbytkem kanceláře, tedy roztomilou Lauren, přemýšlivým Andrewem i místní hvězdou Zachem, sedaly do nálady poměrně přesně. Vzhledem k oné zdánlivě zbytečné přepálenosti, kterou by si leckdo mohl splést s hloupostí, ale zrušení po první sérii chápu. Sedat si každý týden k takhle specifické zábavě byl asi nemožný úkol, díky velepříjemnému finále se ale na CBS tentokrát nezlobím.(3.3.2015)

22/22 The Crazy Ones jsou zatím posledním seriálem televizního matadora minulosti Davida E. Kelleye. V půlhodinových komediálních epizodách psaných na tělo Robinu Williamsovi vše funguje jako na drátkách, kadence fantastických dialogů nezná mezí, vtip je neotřelý, náměty jednotlivých nápadů reklamní agentury Lewis, Roberts + Roberts jsou chytlavé. Kde je ale problém? Kelley stejně jako Williams tvoří, jakoby nežili po roce 2010, ale před rokem 1990. Což seriálu přidává sice neotřelé kouzlo a milovníci obou si přijdou na své, Sarah Michelle Gelar dokonce toto tvůrčí spojení inspirovalo ke zcela odlišné herecké poloze, ale nemůžu se vzdát dojmu, který seriál nakonec také dovedl k předčasnému konci, totiž, že se odehrává včera a řeší včerejší problémy optikou včerejška. Je to nová nostalgie a ta není pro každého.(24.2.2015)

• lesumir

Odpadní záležitost!(18.10.2013)

• Nevada

Po čtyřech dílech to vzdávám. Vtipu to moc nepobralo a pitvoření Robina Williamse nemám ráda dlouhodobě. James Wolk mi bude trochu chybět, i když se místy šklebí ještě debilněji než Williams.(13.10.2013)

Příjemný drama-sitcom, jenž staví hlavně na zábavném Robinu Williamsnovi a krásné Sarah Michelle Gellar. Kromě zajímavého prostředí reklamní agentury ještě potěší (hlavně teda mě) lokalita amerického Chicaga. Pro mě správná oddychovka na zlepšení nálady...(3.10.2013)

• Thomick

Měl jsem na jazyku něco jako "brutální zklamání", ale já to vlastně tak trochu tušil. Williamsův umíráček, nic jinýho. Tolik sentimentu, kolik se procpalo do prvních tří dílů Crazy Ones, nepamatuje celá sitcomová historie; stejně jako tak velký množství gagů, při nichž vám je herců vyloženě líto (a Robina zvlášť). Dvě hvězdičky jsou potom při takový absenci humoru (a čehokoliv pozitivního) ještě docela milosrdnym vysvědčenim.(14.10.2013)

• McClane

Hodnocení pilotu: Ani Robin Williams nevytáhne tenhle sitcom z vod průměrnosti, sice neurazí, ale ani moc nepobaví. 40%.(24.11.2013)

• SaNcHeZ_cz

Po pilotu: Bohužel nemám potřebu sledovat dále. Recyklace všeho možného, minimum invence a spoléhání na stereotypy , nudné charaktery a humor, který má být takovou tou malou domů. Bohužel, není.(3.10.2013)

• Lacike

Robin je skvely ako vzdy, ale zapletky ma prilis nezaujali a ani ostatni herci Robinovi prilis dobre nenahravali na smec. Skoda. Robin to sam neutiahol. Po 5. dieloch som to vzdal.(12.8.2014)

Vypadalo to velmi nadějně. Sarah Michelle Gellar a Robin Williams jsou jména na úspěšnou show. Ovšem.. ono to začalo po pár dílech vrzat až se to úplně zaseklo. Průměrná show.(8.10.2013)

Asi nejlepší nový sitcom této sezóny. Možná vám chvíli potrvá, než si na tento potrhlý humor zvyknete, ale stojí to za to! A po zhlédnutí celé první série musím říct, že opravdu stojí, skvělá oddychovka. Jen škoda, že seriál nedostal druhou řadu, myslím, že si to opravdu zasloužil a především Sarah Michelle si zasloužila konečně nějaký seriál, který vydrží více než jen jednu řadu, škoda.(20.2.2014)

Po prvních dvou dílech jsem více než spokojený a jsem moc rád, že se na Sarah Michelle Gellar konečně usmálo štěstí protože to vypadá, že The Crazy Ones naprosto zaslouženě slaví úspěch a tak tady s námi několik sezón zůstane a to je podle mě moc dobře. Díl od dílu je tento seriál lepší a zábavnější a všechny postavy mě hodně baví. :-)(6.10.2013)

Zcela průměrný sitcom, jenž stojí a padá na tom, jak příliš vám sedí přehrocený a ukřičený styl Robina Willamse. Mě osobně začal štvát již v polovině první série. Tvůrci se navíc se svými nápady po čase vyčerpali a kromě sympatické Sarah Michelle Gellar toho příliš zajímavého nenabízí. Tohoto zrušeného kousku škoda není. 50%(7.10.2013)

V podstatě to nikam nesměřuje, jde jen o několik epizod z reklamní agentury, které je plná groteskních figurek, ale jemně sentimentální, ale štiplavý humor a především energie, která vyzařuje z hlavních postav, v mém případě funguje. 7/10(10.5.2014)

Pilot: Na současné poměry pilot hýří inteligentním humorem, dokáže z obsazení vytřískat co se dá a navrch přihodit nejvtipnější hvězdnou hostovačku za hodně dlouhou dobu. Co jen na to říct? Scénář a tvůrce David E. Kelley! Tady není třeba nic řešit a jen se pohodově bavit. Inteligentní "sitcom" tu po zrušení 30Rock bytostně chyběl, že by více než zdatná náhrada? 80%(3.10.2013)

Dost pasivně sleduji seriál, konečně přijde nějaký vtip a hned vzápětí mě tvůrci začnou citově vydírat. Skvělý příklad, jak zazdít dobrý potenciál.(6.10.2013)

Miluji ten seriál...(31.10.2013)

• e.Xit