The Crazy Ones (TV seriál)

Komedie

USA, 2013–2014, 7 h 40 min (Minutáž: 20–21 min)

Tvůrci:

David E. Kelley

Byron Shah

Robin Williams, Sarah Michelle Gellar, James Wolk, Hamish Linklater, Amanda Setton, Maria Teresa Zuppetta, Brad Garrett, Josh Groban, Brent Jennings, Jady Bodenhamer, Kelly Clarkson, Edward Asner, Tiya Sircar, David Copperfield, Pam Dawber, Fred Melamed, Missi Pyle, Kurt Fuller, Ashley Tisdale, Gail O'Grady, Saffron Burrows, Gabriela Fresquez, Marilu Henner, Adeana Lane, Brenda Koo, Eric Zuckerman, Jen Lilley, Brad Paisley, Gillian Alexy, Tia Robinson, Adriana Lima, Carol Kiernan, Essam Ferris, Teddy Lane Jr., Lex Medlin, Larry Sullivan, Jessica Chaffin, Jamie Denbo, Joe West, Elicia Perkins, Ludi Delfino, Brittney 'ShaRaun' Brown, Raquel Zimmerman, Mark L. Taylor, Brooke Lyons, Lacey Mael, Barry Shabaka Henley, Lavell Crawford, Ben Begley, Todd Robert Anderson, Dana De La Garza, Teala Dunn, Alan Rachins, E.J. Callahan, Eric Normington, Jonathan Del Arco, Tim Mikulecky, Lenny Jacobson, Brandon Gibson, Scott Klace, Hugo Armstrong, Ari Stidham, Rodney J. Hobbs, Ivy George, John O'Brien, Joe Nunez, Malea Rose, Daisy Aitkens, Jennifer Marsala, Marcus Henderson, Rick Cowling, Rod McLachlan, J.D. Walsh, Molly Beucher, Steven Boyer, John Marshall Jones, Veronnica Avila, John Eric Bentley, John Duerler, Rebecca Flinn-White, Jazzmun, Lauren Pritchard, Angela Frezza, Chasty Ballesteros, Courtney Taylor Burness, Judith Moreland

Pilot: Na současné poměry pilot hýří inteligentním humorem, dokáže z obsazení vytřískat co se dá a navrch přihodit nejvtipnější hvězdnou hostovačku za hodně dlouhou dobu. Co jen na to říct? Scénář a tvůrce David E. Kelley! Tady není třeba nic řešit a jen se pohodově bavit. Inteligentní "sitcom" tu po zrušení 30Rock bytostně chyběl, že by více než zdatná náhrada? 80%(3.10.2013)

Pilot : Musím uznať, že na tento seriál som sa už dosť dlho tešil a vkladal som doňho pomerne veľké nádeje, vzhľadom nato, že tohtoročné sitcomy sú naozaj podpriemerné. Robin Williams je naozaj perfektný herec, a tento sitkom je naozaj prínosom a myslím si, že mu to prospeje. zahrať si v niečom takomto pohotovom. No na to, že to malo 22 minút, to bolo ozajstné dlhočizné trápenie a nebyť fenomenálnej Kelly Clarkson možno by som to už v polovici celé vypol. Takto mám z toho pomerne dobrý dojem. Pozriem si aj druhú časť ;). 60% 2. časť : WTF??(3.10.2013)

• Leeslie

David E. Kelley je již pár let z formy. Mezi jeho poslední kloudný počin by se dal počítat Boston Legal, ale něco mi říká, že tohle by ho mohlo vrátit do hry. Jenom se tenhle seriál musí najít, ale velký potenciál má. Proč? Protože má dvě herecká esa - Robina Williamse a Sarah Michelle Gellar, mezi kterými funguje "rodičkovská" chemie a dále má rozhodně zajímavý materiál ke zpracování... Takže můj dojem z pilotu? Bude to pár dílů trvat, než si seriál najde cestu k divákům, ale později by z tohoto projektu mohl být opravdu velmi povedený seriál, dám tomu čas...(4.10.2013)

Asi nejlepší nový sitcom této sezóny. Možná vám chvíli potrvá, než si na tento potrhlý humor zvyknete, ale stojí to za to! A po zhlédnutí celé první série musím říct, že opravdu stojí, skvělá oddychovka. Jen škoda, že seriál nedostal druhou řadu, myslím, že si to opravdu zasloužil a především Sarah Michelle si zasloužila konečně nějaký seriál, který vydrží více než jen jednu řadu, škoda.(20.2.2014)

Prvé dva diely a musím povedať že tu máme ďalšiu príjemnú komediálnu oddychovku. Je tu trošku cítiť že sa tvorcovia snažia byť až príliš vtipný za každú cenu - niekedy to nevyjde inokedy zas naopak. Nesporným faktom ale je že Robin Williams to tu celé ťahá, a ostatný na čele s Jamesom Wolkom mu fajn sekundujú. Je to fajn, a určite budem pozerať keď na to bude čas.(8.10.2013)

• - Robin Williams se vrací do seriálu po neuvěřitelných 35 letech od seriálu Mork & Mindy (od r. 1978). (iheartsarah)

• - Pilotní epizoda byla natočena na jaře 2013. (Patw)

• - Stanice CBS nejdříve odvysílala pět dílů tohoto seriálu a až poté se rozhodla objednat celou první sérii, která nakonec čítala dílu 22. (Yardak)