The Crazy Ones (TV seriál)

Komedie

USA, 2013–2014, 7 h 40 min (Minutáž: 20–21 min)

Tvůrci:

David E. Kelley

Byron Shah

Robin Williams, Sarah Michelle Gellar, James Wolk, Hamish Linklater, Amanda Setton, Maria Teresa Zuppetta, Brad Garrett, Josh Groban, Brent Jennings, Jady Bodenhamer, Kelly Clarkson, Edward Asner, Tiya Sircar, David Copperfield, Pam Dawber, Fred Melamed, Missi Pyle, Kurt Fuller, Ashley Tisdale, Gail O'Grady, Saffron Burrows, Gabriela Fresquez, Marilu Henner, Adeana Lane, Brenda Koo, Eric Zuckerman, Jen Lilley, Brad Paisley, Gillian Alexy, Tia Robinson, Adriana Lima, Carol Kiernan, Essam Ferris, Teddy Lane Jr., Lex Medlin, Larry Sullivan, Jessica Chaffin, Jamie Denbo, Joe West, Elicia Perkins, Ludi Delfino, Brittney 'ShaRaun' Brown, Raquel Zimmerman, Mark L. Taylor, Brooke Lyons, Lacey Mael, Barry Shabaka Henley, Lavell Crawford, Ben Begley, Todd Robert Anderson, Dana De La Garza, Teala Dunn, Alan Rachins, E.J. Callahan, Eric Normington, Jonathan Del Arco, Tim Mikulecky, Lenny Jacobson, Brandon Gibson, Scott Klace, Hugo Armstrong, Ari Stidham, Rodney J. Hobbs, Ivy George, John O'Brien, Joe Nunez, Malea Rose, Daisy Aitkens, Jennifer Marsala, Marcus Henderson, Rick Cowling, Rod McLachlan, J.D. Walsh, Molly Beucher, Steven Boyer, John Marshall Jones, Veronnica Avila, John Eric Bentley, John Duerler, Rebecca Flinn-White, Jazzmun, Lauren Pritchard, Angela Frezza, Chasty Ballesteros, Courtney Taylor Burness, Judith Moreland
  • Leeslie

David E. Kelley je již pár let z formy. Mezi jeho poslední kloudný počin by se dal počítat Boston Legal, ale něco mi říká, že tohle by ho mohlo vrátit do hry. Jenom se tenhle seriál musí najít, ale velký potenciál má. Proč? Protože má dvě herecká esa - Robina Williamse a Sarah Michelle Gellar, mezi kterými funguje "rodičkovská" chemie a dále má rozhodně zajímavý materiál ke zpracování... Takže můj dojem z pilotu? Bude to pár dílů trvat, než si seriál najde cestu k divákům, ale později by z tohoto projektu mohl být opravdu velmi povedený seriál, dám tomu čas...(4.10.2013)

• Thomick

Měl jsem na jazyku něco jako "brutální zklamání", ale já to vlastně tak trochu tušil. Williamsův umíráček, nic jinýho. Tolik sentimentu, kolik se procpalo do prvních tří dílů Crazy Ones, nepamatuje celá sitcomová historie; stejně jako tak velký množství gagů, při nichž vám je herců vyloženě líto (a Robina zvlášť). Dvě hvězdičky jsou potom při takový absenci humoru (a čehokoliv pozitivního) ještě docela milosrdnym vysvědčenim.(14.10.2013)

Nejprve rychlopalná extratřída a přibližně od druhé třetiny už "jen" čím dál ztřeštěnější, nezvladatelnější a pro někoho snad i nesledovatelná komedie, která nemá problém jet polovinu stopáže čirou mimózní improvizaci. Já měl ale Robina Williamse rád, takže mi jeho nahrávky s milovanou Sarah Michelle Gellar i spolehlivým zbytkem kanceláře, tedy roztomilou Lauren, přemýšlivým Andrewem i místní hvězdou Zachem, sedaly do nálady poměrně přesně. Vzhledem k oné zdánlivě zbytečné přepálenosti, kterou by si leckdo mohl splést s hloupostí, ale zrušení po první sérii chápu. Sedat si každý týden k takhle specifické zábavě byl asi nemožný úkol, díky velepříjemnému finále se ale na CBS tentokrát nezlobím.(3.3.2015)

Asi nejlepší nový sitcom této sezóny. Možná vám chvíli potrvá, než si na tento potrhlý humor zvyknete, ale stojí to za to! A po zhlédnutí celé první série musím říct, že opravdu stojí, skvělá oddychovka. Jen škoda, že seriál nedostal druhou řadu, myslím, že si to opravdu zasloužil a především Sarah Michelle si zasloužila konečně nějaký seriál, který vydrží více než jen jednu řadu, škoda.(20.2.2014)

• KevSpa

Ne moc povedená parodie na Mad Men. Jamese Wolka z 6. série sem asi přivedli, aby to všem došlo, zatímco Hamish Linklater nejspíš paroduje svou roli z druhé série The Newsroom. Robin Williams mi připadá trochu z formy a celkově by mě zajímalo, kam se z téhle komedie vytratil veškerý vtip a zůstala jen křečovitá snaha o grotesknost a zároveň přehnaný patos. Pilot - 40%(3.10.2013)

• - V pilotním díle se objevila zpěvačka Kelly Clarkson. (iheartsarah)

• - Pilotní epizoda byla natočena na jaře 2013. (Patw)

• - Robin Williams se vrací do seriálu po neuvěřitelných 35 letech od seriálu Mork & Mindy (od r. 1978). (iheartsarah)