22/22 The Crazy Ones jsou zatím posledním seriálem televizního matadora minulosti Davida E. Kelleye. V půlhodinových komediálních epizodách psaných na tělo Robinu Williamsovi vše funguje jako na drátkách, kadence fantastických dialogů nezná mezí, vtip je neotřelý, náměty jednotlivých nápadů reklamní agentury Lewis, Roberts + Roberts jsou chytlavé. Kde je ale problém? Kelley stejně jako Williams tvoří, jakoby nežili po roce 2010, ale před rokem 1990. Což seriálu přidává sice neotřelé kouzlo a milovníci obou si přijdou na své, Sarah Michelle Gelar dokonce toto tvůrčí spojení inspirovalo ke zcela odlišné herecké poloze, ale nemůžu se vzdát dojmu, který seriál nakonec také dovedl k předčasnému konci, totiž, že se odehrává včera a řeší včerejší problémy optikou včerejška. Je to nová nostalgie a ta není pro každého.(24.2.2015)

• KevSpa

Ne moc povedená parodie na Mad Men. Jamese Wolka z 6. série sem asi přivedli, aby to všem došlo, zatímco Hamish Linklater nejspíš paroduje svou roli z druhé série The Newsroom. Robin Williams mi připadá trochu z formy a celkově by mě zajímalo, kam se z téhle komedie vytratil veškerý vtip a zůstala jen křečovitá snaha o grotesknost a zároveň přehnaný patos. Pilot - 40%(3.10.2013)

Prvé dva diely a musím povedať že tu máme ďalšiu príjemnú komediálnu oddychovku. Je tu trošku cítiť že sa tvorcovia snažia byť až príliš vtipný za každú cenu - niekedy to nevyjde inokedy zas naopak. Nesporným faktom ale je že Robin Williams to tu celé ťahá, a ostatný na čele s Jamesom Wolkom mu fajn sekundujú. Je to fajn, a určite budem pozerať keď na to bude čas.(8.10.2013)

Pokud máte rádi Williamse, není nad čím přemýšlet…The Crazy Ones je komediální seriál v hlavní roli s Robinem Wlliamsem a Sarah Michelle Gellar, kteří řídí reklamní agenturu, ve které se neustále vymýšlejí nové reklamy pro velké firmy či zařizují různé reklamní znělky. Koncept jako dělaný pro kariérní drama, je zde přetvořen na parádní komedii, během které dělá Robin Williams stejné kraviny, jako v ostatních filmech a k tomu mu dopomáhá jeho vzácný pracovní tým a spousta hostujících herců. První série nás během prvních dílů okamžitě zasvětí do celé firmy a okamžitě se seznámíme s hlavními protagonisty celého seriálu. Následně už se jen v každém díle řeší nějaká jiná situace a to vždy opravdu zvláštním způsobem. Seriál sám o sobě nepřináší vůbec nic nového a vlastně se nedočkáme od pilotního dílu žádného překvapení, jelikož jde pouze o epizodní díly, během kterých se buď řeší reklama či nějaký osobní problém, avšak vždy vtipným způsobem. Já si ale všechny hlavní protagonisty okamžitě oblíbil a během epizod jsem se bavil natolik, abych se těšil na druhou sérii, kterou seriál bohužel nedostal. Nejedná se sice o seriál, který byste každý týden nedočkavě vyhlíželi, ale Robin Williams je prostě úžasný herec a i zde jsem si ho opravdu užíval. 70%(22.5.2014)

• bagetka007

Po zhlédnutí pilotu (a zároveň posledního dílu, který jsem viděla): když jsem si před zhlédnutím pilotu četla, že se jedná o jakousi komediální verzi Mad Men, tak jsem se docela i těšila. Když přejdu spojitost s Mad Men, která je v tom, že oba seriály se soustředí na prostředí reklamních agentur, tak The Crazy Ones jsou 100x vylouhovaným šálkem Mad Men (a i to je vlastně nadsázka). Nevtipné, o ničem...ale asi nejvíc mě rozčílilo, když Sarah Michelle Gellar přesvědčovala Kelly Clarkson k nazpívání jinglu (pardon, písničky) k reklamě na McDonald's a přirovnávala to ke kouzlu rodiny a společným zážitkům...BS!(16.11.2013)

• - Robin Williams se vrací do seriálu po neuvěřitelných 35 letech od seriálu Mork & Mindy (od r. 1978). (iheartsarah)

• - Stanice CBS nejdříve odvysílala pět dílů tohoto seriálu a až poté se rozhodla objednat celou první sérii, která nakonec čítala dílu 22. (Yardak)

• - Pilotní epizoda byla natočena na jaře 2013. (Patw)