poster

Koně (TV film)

Krátkometrážní / Drama

Československo, 1979, 31 min

Režie:

Jaroslav Dudek

Scénář:

Jaroslav Dietl

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • 6thSun
  *

  Je třeba zabít Sekala...normalizační verze s koňmi.(4.4.2016)

 • roswelll
  *****

  Myslím, že příběh je to zajímavý, ale nebyla vhodně zvolena funkce předsedy JZD. Pan Haničinec, který v seriálu Dobrá voda by za koně dýchal, tak tady naopak je proti nim. Těžko se pak této jeho roli věří.(17.4.2016)

 • LadyPupu
  *

  Je třeba zabít toho, kdo tenhle příběh do televize poslal. A taky toho, kdo svolil k jeho realizaci. A taky toho, kdo to natočil. Preiss tady má vlasy a funkci a Haničinec svůj klasický patetický herecký výraz a moc. Totální úlet úletů, na kterém je nejhorší, že to tady má 67%!(4.4.2016)

 • raduna01
  *****

  Družstvo je na mizině. Vlastní šedesát koní a o ty je potřeba se starat. Přijde návrh z okresu o odkoupení části koní, ale všichni jsou rezolutně proti. Pro předsedu JZD je to však jediná možnost, jak družstvo zachránit. Svolá do hospody členskou schůzi a nechá hlasovat. Návrh na odprodeji koní projde, což se vůbec nelíbí, těm, kterých se to nejvíc týká. V noci jak jdou z hospody, tak se dobývají do předsedova domu. Ten je pustí dovnitř, vezme demižon slivovice a snaží se jim vysvětlit, že on taky koně prodat nechce, ale je to opravdu jediná možnost, jak družstvo zachránit. Oni to pochopí a druhý den své koně nabídnou k odprodeji.(16.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace