poster

Abiturientský večírek (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1979, 22 min

Režie:

Jaroslav Dudek

Scénář:

Jaroslav Dietl
 • Tommassi3
  ****

  Bakalářská povídka z pera Jaroslava Dietla o osudovosti jednoho páru s velmi příjemným hereckým obsazením..(16.5.2013)

 • otík
  **

  Hodně slabá bakalářská povídka Jaroslava Dietla, ve které se skoro nic neděje, jen Hlaváčová s Brzobohatým řeší svůj vztah. Ale nijak zajímavě. Hudba: Jiří Šlitr, Miloslav Ducháč & Luboš Fišer(17.12.2013)

 • Šimpy
  ***

  Brzobohatý je vždycky hereckým středem a zaujme, kde se objeví. Škoda, že scénář není tak dotažený, i když Dvořák se snaží oživit, co se dá.(11.10.2016)

 • MickeyStuma
  ***

  Povídka poukazující na fakt, že byť se dva rozejdou, ještě to nemusí znamenat, že by se k sobě měli v budoucnu chovat nějak nepřátelsky. A to samozřejmě také nemusí znamenat, že by se k sobě také někdy mohli vrátit. Ano, i takové situace se stávají. Příběh jako televizní inscenace nevypadá vlivem výborného herectví Radoslava Brzobohatýho a Jany Hlaváčové a přirozeného baviče Josefa Dvořáka nijak špatně. Ale bohužel, nijak v paměti neutkví.(3.3.2017)

 • rakovnik
  **

  Tuto povídku stojí za to dokoukat do konce, protože taková pointa se jen tak nevidí. Ale pokud se dívat nechcete, stačí si přečíst zdejší obsah, tentokrát popisující vše od začátku až do konce. Jinak je obsahem filmu sraz absolventů po letech, který je tak trapný, jak jen po letech takové srazy bývají.(11.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace