poster

Trafika (TV film)

Krátkometrážní / Komedie

Československo, 1979, 17 min

Režie:

Jaroslav Dudek

Scénář:

Jaroslav Dietl

Hudba:

Luboš Fišer
 • LadyPupu
  ****

  "Von se bojí trafiky!" Tak tenhle bakalářský příběh byl pro mě neuvěřitelně zábavný. Jako bývalému kuřákovi mi všechny pocity nebohého Sováka byly tak blízké :-) Chudák malej, hrál to krásně. Jo a fakt platí: Nemít TO u sebe, nekupovat TO, nepřijmout TO ani jako dar! A navíc, jak říká ve svém komentáři kolega EKLEKTIK - nevzít to vůbec do huby...(13.1.2016)

 • lubospoti
  ***

  Opět jedna z ukázek toho, jaké "vážnosti" se v minulosti těšily bakalářské povídky. Vidět je to zejména na obsazení jednotlivých rolí. I velmi malou roličku (lékaře) tu hraje takové herecké eso, jakým je Petr Nárožný. O obsazení rolí hlavních ani nemluvě. Povídka samotná sice nemá bůhvíjaký scénář, ale právě díky těmto vynikajícím hercům se na ní dá více než dobře koukat.(28.1.2014)

 • EKLEKTIK
  ****

  "Fuj, to mi nastražil, sám tabákovej ďábel." J. Sovák na vyhlídkové jízdě po trafikách v Praze 6 a na bývalém obratišti Podbaba, trápící se abstinenčními příznaky poté, co se mu i přes postupné snižování původní dávky padesáti cigaret na deset, půlení cigaret a pět různých a zcela zaručených metod, nepodařilo přestat kouřit a s čímž mu nakonec pomohla až mužská ješitnost. Nejlepší je prostě, vůbec to nevzít do huby, pardon do úst a jak tady píše má oblíbená kolegyně LadyPupu, fakt platí: Nemít TO u sebe, nekupovat TO, nepřijmout TO ani jako dar!(19.9.2015)

 • MickeyStuma
  ****

  O problému přestat kouřit ví své kdejaký kuřák. O jedné takové touze vypráví další bakalářská povídka s typickým českým humorem. Nereálný příběh by to nemusel být, ale značně tomu kazí výstup pořádkového příslušníka VB. Že by byl takto mírumilovný a v jistém smyslu tak naivní se prostě uvěřit nedá. Účelem však bylo diváka pobavit a snad i poučit, což se povedlo.(27.9.2015)

 • dopitak
  ****

  V zásadě nemám rád Bakaláře, protože náměty jsou málo věrohodné a je to celé přibarvované jak gumový medvídci. ALE! Za Sováka se Stellou a Lábuse s Kořínkovou prostě nejde jinak. Sovák je úžasný, vypadá tu opravdu bídně a tu nezpůsobilost vystoupit z osmnáctky bych mu asi taky uvěřil. Sranda, co bylo v sedmdesátých letech po Praze Tabáků a PNS :)(21.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace