poster

Lázně (TV film)

 • Československo

  Lázně

Krátkometrážní

Československo, 1978, 27 min

Režie:

Jaroslav Dudek

Scénář:

Jaroslav Dietl

Hudba:

Luboš Fišer
 • otík
  **

  Moc často jsem neviděl Zdeňka Řehoře ve velmi vážné roli. A že to bude zrovna v bakalářské povídce, tak to se mi ani nesnilo. Společně s Janžurovou předvedli vážnou rodinnou drámu Jožky a Blaženky, když ona přijede z lázní, kde si vyrazila zkopýtka s lázeňským štramákem a on neví, co s tím. Pak proběhne jakýsi nespecifikovatelný zlom, kdy to vypadá, že vše to byl jen sen, ale ono to sen nebyl. No a pak je třeba zachránit, co se dá. Poměrně smutná, dramatická a hlavně vůbec ne zábavná povídka, která jakoby do bakalářského cyklu vůbec nespadala.(1.8.2017)

 • LadyPupu
  **

  Zdeněk Diskobolos Řehoř jako takový vesnický Othello. Aby ne, když se mu manželka utrhla v lázních ze řetězu. Holt lázně, to je taková Sodoma Gomora. Fujtajbl...(23.1.2016)

 • Tommassi3
  ***

  "Já jsem za ním nejela, já jsem jenom nevěděla, kam bych jinam jela !! Vždyť taky proto jsem si nechala všechny vlaky na Hodonín ujet.."(13.12.2013)

 • rakovnik
  ***

  Už nějakou dobu vím, že Bakaláři nejsou jen humorní... Jako tato manželská etuda o tom, že žena potkala šviháka lázeňského, který si s ní neužíval jen kino a candrbál v lázních, ale ještě poté paničce psal pohledy a jejího muže to netěšilo. Hodně realistický, temně natočený manželský spor, jehož závěr vykecal uživatel Tommassi3...(13.10.2016)

 • tuntavala
  ***

  Nejezdete do lazni!(13.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace