poster

Crows Explode

 • Japonsko

  Kurōzu Explode

 • Japonsko

  クローズEXPLODE

 • Japonsko

  クローズEXPLODE(エクスプロ―ド)

Akční / Thriller

Japonsko, 2014, 129 min

 • Happens
  **

  Zlatý Crows Zero klasika. I ten druhý díl byl celkem nářez. Tohle je něco mezi remakem, parodií a volným pokračováním, které se ale snaží navázat. Je to pro fanoušky Crows Zero spíš smutné, jak zůstal naprosto stejný děj, ale zmizelo charisma. Charakter filmu se vytratil. Mrzí mě, že původní režisér se neujal kormidla.(30.4.2018)

 • Zíza
  **

  Vrány jsem měla vždycky moc ráda, ale třetímu dílu chybí to navíc, co měly ty předchozí. Nějaké vazby, případně síla přátelství z toho vůbec není cítit. Je to takové nanicovaté, ploché a povrchní. Hudba je sice stejná jako u předchozích dílů, a tak to zní skvěle, jenomže to je jediné "skvělé" na filmu. Herecké výkony komentovat nebudu, o ty tu beztak nikdy nešlo, ale bitky už nevyznívají jako něco kůl, ani něco, co je důležité. Jsou jen jakýmsi prostředkem vyjádření puberty a srovnávání se s minulostí. Bohužel ale jak je film jen povrchní, vůbec to nevyznívá zajímavě. Působilo to na mě jako zobrazení smutného života několika postav protkaného bitkami středoškoláků. Nic moc. Masahiro je sice docela fešák se širokými rameny, ale to je v tomhle filmu úplně fuk.(30.10.2014)

 • Cedr
  ****

  Výrazně lepší než první dvě Miikeho epizody. Toyodův styl působí svěže a skoro než Crows Zero připomene spíš špičkové Blue Spring. Toyoda lehce ubral na akci, výrazně ztlumil over-the-top, který u Miikeho fungoval tak napůl a neexistujícím zápletkám vdechl aspoň trochu hloubky. Postavy proti předešlé generaci trochu ztrácí, ale Toyoda vše plně vyvažuje dospělejší režií. Crows Explode také předchozí dva díly naprosto stírají co se týče hudby. Ač měl Miike k dispozici pořádná esa, jejich zakomponování do filmu za příliš nestálo. Toyoda to se soundtrackem umí mnohem mnohem líp. Tam kde Crows Zero 1&2 vedly skvělým delikventním stylem, který Miike zmákl dokonale, tam Toyoda tolik potřebnou coolness dohání právě použitím hudby.(21.1.2015)

 • EvilPhoEniX
  **

  Bohužel tohle mi už nesedlo. Třetí díl slavné série, která je pokaždé totožná ! Tenhle díl je úplně stejný jako první akorát s jinými postavami. Akce mě nudila, nezajímala, je podivně sestříhaná bez choreografie, připomíná to "hospodské rvačky", které nesnáším. Potěší pouze skvělé účesy všech zúčastněných, ale to mi k filmovému zážitku příliš nepřidá a hlavně je to táhnoucí nuda, to je snad největší filmův problém. Japonci nemají tyhle akčňáky v paži a měli by se spíše věnovat Anime.(29.10.2014)

 • Flipnic
  ****

  Sledovat necelých 120 min skupiny mladejch rváčů, jak si non-stop - non - stop pořád dokola rozbíjej tlamy, jak do sebe řežou hlava nehlava ... mezi tím poslouchat naprosto nesmyslný dialogy o ničem nebo o bezvýznamných věcech .... a zase a zase si rozbíjej držky, rány tak strašný, že po jedný, by tomu druhýmu ulítla palice jak rotující kedluben na oběžnou dráhu!! :)) Do toho nějakej ten kopanec do břicha, kolenem do hlavy, hlavou o zeď a zas a zas ... Koho tohle může proboha bavit??? Mě!!! :-DD Mě se to líbilo asi stejně jako předchodí díly. Změna režiséra měla za následek trochu jinou atmosféru, což bylo fajn, Miikeho moc nemusím. Navíc úžasnej vizual a úžasnej soundtrack, barvičky, kamera, kostýmy ... Je to sice blbost, ale mě ty třetí Vrány bavily stejně jako předchozí a neodtrhl jsem se ani na chvíli. Trochu mi to připomínalo málo známej, ale nejlepší "školní vybíjecí masakr" Doroppu / Drop (2009) ...(24.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace