Pětadvacetiletý spisovatel a režisér Justin Kerrigan na základě své vlastní zkušenosti natočil film, který nepostrádá humor, svěžest a bezstarostnost mládí. Film se odehrává během jednoho víkendu. Hlavními hrdiny hudebního filmového příběhu je parta šesti kamarádů (tří chlapců, tří dívek), která má před sebou vidinu zábavného a vzrušujícího tanečního víkendu na velkolepé taneční party - po ubíjejícím pracovním týdnu. Film začíná pátečním odpolednem, kdy se kamarádi ve spěchu připravují na velkou taneční událost, a končí nedělní kocovinou, kdy se všichni po skvělém víkendu rozcházejí. (oficiální text distributora)

Easykk

Nejlepší a asi nejkultovnější párty film. Skvěle vysmažené/vyhulené/vyalkované rozhovory...hlavně o hvězdných válkách a samozřejmě ,,špeková politika,, Věřte nebo ne..přesně to jsem taky zažil :) Připomíná mi má mladá léta..sakra to snad už nejsem tak starej :o)) nene..ještě ne :) ,,The weekend has landed,, ;) ()

Cedr

Zábavný film plný dobrých, ale bohužel nedotažených nápadů.Na první podívání takřka za plný počet, ale s odstupem času a druhém promítnutí spíš jen lepší tři hvězdy. Žít podobným stylem jako partička kamarádů v Human Traffic je v reálu možná zábavné, sledovat něco ve filmu už tolik bohužel ne. Nicméně film má něco do sebe a působí pozitivním dojmem, takže za tu hodinu a půl obětovaného času stojí. ()

ABLABLABLA

Myslím, že jsem udělala velkou chybu, že jsem si před tím, než jsem si film pustila, něco nedala :D Protože tohle je totální zhulená či spíše zfetovaná (ono je to úplně fuk) pakárna a ujetina.... ovšem dobrá. Na tohle se ale člověk nemůže dívat úplně střízlivy a tak vůbec, jinak jen kroutíte očima "co to do háje má být?" Nemůže se popřít, že je to ale zábavná a svěží komedie. 3,5* ()

T2

Rozpočet £2,2miliónaTržby USA $104,257Tržby Celosvetovo $4,700,000║ škoda že miestami to chcú tvorcovia príliš zbytočne naťahovať a potom tam vzniká pri breptoch silená vata, mohlo to mať lepšiu údernosť ale niekoľko podarených scén sa tu nájde /55%/ ()

bouncer

...a je tu víkend. Pařba začíná! Zajisté kultovní snímek o britské mládeži, který mi je (i přes odpor k jistému druhu hudby, který ve filmu převažuje) velice sympatický. Vcelku originálně pojatý film vás staví do pozorovatele nekončících víkendových party, kde se utratí všechny peníze během týdne vydělané...hned bych se přidal :-) Pro někoho poučení, pro jiného pobavení či poznaní nového, každopádně svězí vtipný snímek, který by neměl chybět v Nočním filmovém klubu na ČT2... ()

• Malé cameo má ve filmu i legendární pašerák marihuany Howard Marx. Objevuje se jako postava s kázáním o "špekové politice". (Terva)
  • Slovo "fuck" ve filmu zazní 174krát, což je 1,74krát za 1 minutu. (Dixxx)
  • Majitele klubu Azyl (Asylum) Pablo Hassana si zahrál legendární britský Dj Carl Cox, který spolupracoval také na tvorbě soundtracku. (maxXxic)