Manažerka Tereza opráší svou letitou touhu udělat z Hotelu Meteor čtyřhvězdičkový noblesní hotel. Údržbář David odmítá opravit poruchový výtah polské výroby. V hotelu je ubytován vozíčkář Benál, který je konfrontován s neochotou a neschopností personálu. Ústrky vygradují ve chvíli, kdy personál pojme podezření, že je nešťastný host nastrčeným špiclem vedení hotelu. (Česká televize)

Jara.Cimrman.jr

"Jídlo se nedá jíst, Tichý kouří v kuchyni, Pavlínka svévolně opouští recepci za účelem toalety, ty spíš s Davidem, František krade proviant v kuchyni a Oxana, ta již trvale bydlí v hotelu." Při útoku na čtvrtou hvězdu je zásadní mít přehled a tudíž informátora. Mne tedy opět rozesmál klidný pan ředitel, ale tentokrát toho bylo mnohem víc - "demokratické" hlasování, profesionální klid údržbáře Davida či šikanování invalidy. Tohle mě zkrátka hodně rozesmálo a proto považuju útok na čtvrtou hvězdu za příliš skromný cíl. ()

Necrotongue

Seriál mou důvěru nezklamal. Druhá epizoda mě dostala, pokud se vozíčkář dostane do výtahu, který se odmítá rozjet bez toho, aby v něm člověk poskočil, musí být logicky o zábavu postaráno. Celá herecká sestava mě svými výkony baví, umaštěný copánek Ivana Trojana je případ sám o sobě. Lepší rozloučení s Janem Kašparem si snad ani neumím představit. ()

otík

Opět díl, který baví spíše v jednotlivostech než celku. Příběh s vozíčkářem není moc zábavný, ale má očekávané vyústění. Údržbář se zaplétá s šéfkou hotelu, opravuje polský výtah, chystají se změny kvůli získání čtvrté hvězdy. Zábavné, ale ne k popukání. ()

fabecc1222

Tady už se jede na 100%. Snaha o zisk 4* začíná. A Ondra Vetchý by chtěl prsa :) :) Výborná scéna s hlasováním. Pokračování vtipu s výtahem (zkuste nadskočit), udělat něco takového v Americe, tak jdou tvůrci snad před soud za zesměšňování.... Ještěže u nás takovéto nekorektní vtipy procházejí. ()

herr_carter

Invalida: "ten výtah nejede"..."musíte nadskočit"............"tak budeme hlasovat, kdo je pro ruletu?jo ruskou ruletu? Drž hubu"...."směnárna?ta by měla mít kasu propojenou s recepcí ne?Františku,bez komentáře prosím"......"no tak motivuj..ok sleduj - spíš ve službě, smrdíš a seš uplně na hovno".........."a víš,že na příští paralympiádě budou vozejčkáři skákat o tyči?Fakt jo?no proč ne,jak říkám,já jsem pro tyhle sociální věci..ty vole a kam dopadne ten vozejk?"....."já obecně Vás handicapovaný lidi mám radši než slávisty, to jsou daleko větší simulanti než vy" :-DDD.......................moje hodnocení = 9 z 10. ()

Arkanoid

„Já hraju Mahjohg.“ „Chci mít prsa, tvrdí Vetchý.“ Nepozerajte to vozíčkari, ktorí nemáte radi čierny humor. Poteší tlmená radosť z rozvodu postavy Martina Myšičku, články časopisu Sakra! sú veľmi nápadité, rovnako ako ambície manažérky hotelu. Kadencia hlášok v epizóde je na 100 bodov. ()

chrispe

Vlastně ani nevím, co k tomu napsat. Smíchy se za břicho nepopadám, přesto se svým způsobem bavím. Některé postavy mi sedí víc než jiné. No... a je to teprve druhý díl, tak jedem dál. ()

mala.megi

Vás hendikepovaný, mám radši než slavisty. To jsou mnohem větší simulanti než vy. :-) Jako na to, jaké mají k dispozici hvězdné obsazení je to fakt slabé. Jednu hvězdičku jsem přidala za zvídavého invalidu Karáska. Čest jeho památce! ()