Zásek (E07) (epizoda)

Komedie

Česko, 2014, 28 min

"Potřebuju tvrdou ruku. Zvlášť, když mám ty roupy." Pod kilt si vždy oblékám slipy s Ježíšem, protože vím, že holky s roupama by chtěly startovat po mém moudí a to já tak snadno nepůjčím. Třeba taková Pavlínka s opičkou na zádech, ta by se určitě neudržela. Mě to s ní tedy ve výtahu dost bavilo, ale bojovný skotský elektrikář, nahatý Sparťan s hlavou v záchodě a všichni ostatní sloní potrati mě v této sexuálně-fotbalové epizodě dokázali pobavit.(1.4.2017)

Sparťan David tváří v tvář fanouškům Celticu Glasgow neobstál zrovna se ctí, zvlášť scéna, ve které dostává svůj dres zpátky mě dohnala téměř k slzám. Tímto dílem si musel seriál v ocelovém srdci republiky získat celou řadu fanoušků, tedy pokud by ho pochopili...(3.5.2017)

Moc podařený díl. Do hotelu zavítá parta fanoušku skotského fotbalového týmu Celtic Glasgow, aby podpořila svůj tým v odvetě na pražské Spartě. David jako Sparťan se dostane do křížku s jedním z fanoušků Celtiku, aby následně se s ním skamarádil. Pavlínka uvízne ve výtahu se Štěpánem a pozná, co nosí pod skotskou sukní. Mezitím tak nějak proplouvá František a kuchař Smutný. K dokonalosti tu ještě chybí druhý kuchař Tichý a oba vedoucí manažeři, kteří si však na konci přeci jen zahrají.(6.5.2017)

"nekoukej na moudí.."(26.1.2019)

Zatím nejvtipnější epizoda. Výtahové scény pobavily naprosto královsky a samotný závěr pobavil snad jako nic, co jsem ve Čtvrté hvězdě prozatím viděla. Hvězdičku jsem ale přece jenom nakonec ubrala kvůli slabšímu rozjezdu a hlavně kvůli scénám s neustálým překládáním jedné věty z angličtiny do češtiny a naopak, které mě ke konci začínaly vcelku nudit. Slyšet všechno dvakrát po celou epizodu jsem opravdu zas tak nutně nepotřebovala.(1.5.2017)