Vyhazov (E08) (epizoda)

Komedie

Česko, 2014, 29 min

 • IvcaSammet
  *****

  Výborná epizod, která zase dobře pobavila. K závěru styl humoru docela kolísá, u Vyhazovu se ale znovu vyšvihla velmi vysoko. Výborný námět, i když přiznávám, že dějové linky "hluchavek" ani Urana s Lubuškou mě nijak nenadchly.(17.9.2017)

 • jungewolf
  *****

  Recepční František ( Ivan Trojan) zase perlí ... - 95 % .(14.2.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  "Usekáme mu ty jeho zlodějský pařáty, uděláme z něj čevabčiči." Kuchaři se tedy jako ochránci masa příliš neosvědčili, ale všechno ostatní bylo perfektní. Zejména Františkova verze znakové řeči byla geniální a já jsem se plynně naučil rukama říct: Ty vole. To se jistě může v životě hodit. Taky mě potěšil Uranův návrat, který vyprovokoval kurvu perfekcionalistku k právnické kličce. To se mi líbilo, to já poznám. A v neposlední řadě mě pobavila vydřená ředitelova výhra v mahjongu nad třináctiletým finským hovadem Nykänenem, za což mu posílám po netu velkou gratulaci.(1.4.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Když řvu u nějaké epizody smíchy, tak se mi líbí, to já poznám. Libuška má ve svém šatníku množství kostýmů téměř pro každou příležitost, ale segáč je segáč, přes to nejede vlak. Františkův plán se jevil jako brilantní, ale ta nevděčná hluchavka mu nechce půjčit Majora, navíc Tichý tuší...(3.5.2017)

 • herr_carter
  ****

  "to, že pracuju jako kurva ještě neznamená, že se jako kurva budu chovat"...............moje hodnocení = 7,5 z 10.(25.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace