Zázrak (E09) (epizoda)

Komedie

Česko, 2014, 30 min

 • Necrotongue
  ****

  Tereza to nemá jednoduché, chce získat čtvrtou hvězdu a přes hotelovou jídelnu jí vyvážejí mrtvoly. Nejvíc mě v celé epizodě pobavil František, kterého smrt kamaráda obrátila na víru a Pavlínka, kterou přemíra alkoholu svedla na scestí, přestože je její David taková romantická duše.(3.5.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Buďto jsem nejlepší kuchař na Devítce nebo Pavlínka není tvoje holka." Smutného vydírání mě moc nebavilo, matení maminky taky ne, na jehněčí jsem chuť nedostal a Majorův brácha moc mluví. Abych však jen nehaněl tak Františkova zpověď byla vynikající a Davidův telefonát ze Záhřebu musí být snem každé romanticky založené dívky.(1.4.2017)

 • herr_carter
  ****

  "ty vole, to je ale dobrý, z toho by se dal udělat vejvar například v Polsku..odkud je máš? Z Polska no...."...............moje hodnocení = 8 z 10.(26.1.2017)

 • otík
  ****

  František má zásadní problém - zjevuje se mu jeho mrtvý hluchoněmý kámoš, který umrzl v hotelu v mražáku při zpackané krádeži masa. Druhý problém má Štěpán - přijela jeho maminka a chce vidět jeho dívku. Pavlínka mu ji sice zahraje, ale pořádně se přitom nažváchá a následně se s ním vyspí. František poznává dvojče svého mrtvého kamaráda a zároveň se snaží o nápravu svého činu tím, že chodí do kostela a ke zpovědi. Další z těch lepších dílů, které se musí fanouškům seriálu líbit.(22.1.2018)

 • Ištván87
  *****

  - "Kradli jsme maso." - "Měli jste hlad?" - "Ne, chtěli jsme ho střelit Vietnamcům." :D(10.10.2016)