Ochránce smečky (E10) (epizoda)

Komedie

Česko, 2014, 27 min

"tak přece se s někým nevyspíš jen tak ne?To je fakt, já se taky nevyspím s někým jen tak,musí aspoň umejt nádobí...nebo nakrmit rybičky..", "já se na něj tak dívám a vidím, že v něm už to embrio buzerantství je", "tak si dáme aspoň cígo, ne?No tak jo, já nemám ale...já taky ne...no tak nazdar"...................moje hodnocení = 7,5 z 10.(26.1.2017)

Vývoj seriálu se mi začíná líbit čím dál míň. Vychladlý vztah mezi Pavlínkou a Štěpánem mě vyloženě nebaví, Jindřich, který je a taky není gay, mi přijde jako zbytečné komplikování děje od tvůrců a František, který kovertoval, to už asi tvůrci opravdu nevěděli, o čem mají psát, co? Dějová linka trenéra Davida ale pobavila.(17.9.2017)

"Kulíšku, tebe zase někdo bacil?" Já už se tedy nějaký pátek nebojím skřítků potemníčků, ale dosud nemám certifikát ze sparťanskýho kotle, takže ještě nemohu nikoho chránit před přepadením. To dá rozum. I když chlapák to já jsem. Ale taky mám tu odpovědnost a proto vím, že by nikomu nepomohlo, kdybych si nechal od maskovaných lupičů seřídit ciferník na letní čas. Já prostě Davidovi rozumím, fandím mu, bavím se s ním, ale oba víme, že dneska mají zelenou růžové holky s bimbáskem.(1.4.2017)

Nastal větší prostor pro Novotného a Taclíka, aby se ukázali ve svých rolích. Je třeba mladého synátora naučit bojovat a tak se pustí písnička z Rockyho a jde se na to. František se snaží žít lepší život, ale jeho minulost ho dostihne v podobě přepadení hotelu. Ještě že odvaha nechybí ani jemu, ani Štěpánovi, ani Jindřichovi. Další z řady podařených dílů.(22.1.2018)

Desátou epizodu naprosto ovládli David a Jindřich. Prvně jmenovaný alfa samec a ochránce smečky zakalený ve sparťanském kotli, druhý citlivý taxikář, který i přes výrazné líčení a zálibu v růžové rozhodně není gay. Daví byl naprosto vynikající a jeho životní filosofii by mu mohl závidět i Oto- velký vyznavač Friedricha Nietscheho.(3.5.2017)