Ochránce smečky (E10) (epizoda)

Komedie

Česko, 2014, 27 min

 • Necrotongue
  *****

  Desátou epizodu naprosto ovládli David a Jindřich. Prvně jmenovaný alfa samec a ochránce smečky zakalený ve sparťanském kotli, druhý citlivý taxikář, který i přes výrazné líčení a zálibu v růžové rozhodně není gay. Daví byl naprosto vynikající a jeho životní filosofii by mu mohl závidět i Oto- velký vyznavač Friedricha Nietscheho.(3.5.2017)

 • otík
  ****

  Nastal větší prostor pro Novotného a Taclíka, aby se ukázali ve svých rolích. Je třeba mladého synátora naučit bojovat a tak se pustí písnička z Rockyho a jde se na to. František se snaží žít lepší život, ale jeho minulost ho dostihne v podobě přepadení hotelu. Ještě že odvaha nechybí ani jemu, ani Štěpánovi, ani Jindřichovi. Další z řady podařených dílů.(22.1.2018)

 • herr_carter
  ****

  "tak přece se s někým nevyspíš jen tak ne?To je fakt, já se taky nevyspím s někým jen tak,musí aspoň umejt nádobí...nebo nakrmit rybičky..", "já se na něj tak dívám a vidím, že v něm už to embrio buzerantství je", "tak si dáme aspoň cígo, ne?No tak jo, já nemám ale...já taky ne...no tak nazdar"...................moje hodnocení = 7,5 z 10.(26.1.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Kulíšku, tebe zase někdo bacil?" Já už se tedy nějaký pátek nebojím skřítků potemníčků, ale dosud nemám certifikát ze sparťanskýho kotle, takže ještě nemohu nikoho chránit před přepadením. To dá rozum. I když chlapák to já jsem. Ale taky mám tu odpovědnost a proto vím, že by nikomu nepomohlo, kdybych si nechal od maskovaných lupičů seřídit ciferník na letní čas. Já prostě Davidovi rozumím, fandím mu, bavím se s ním, ale oba víme, že dneska mají zelenou růžové holky s bimbáskem.(1.4.2017)

 • IvcaSammet
  ***

  Vývoj seriálu se mi začíná líbit čím dál míň. Vychladlý vztah mezi Pavlínkou a Štěpánem mě vyloženě nebaví, Jindřich, který je a taky není gay, mi přijde jako zbytečné komplikování děje od tvůrců a František, který kovertoval, to už asi tvůrci opravdu nevěděli, o čem mají psát, co? Dějová linka trenéra Davida ale pobavila.(17.9.2017)

 • - Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)