Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Synek barmanky Jiřiny je šikanován ve škole. Jiřina požádá o pomoc údržbáře Davida, aby dal malému chlapci lekci sebeobrany. Proti tomu protestuje taxikář Jindřich, gay, který se o malého chlapce často a rád stará. Který princip ve výchově malého chlapce nakonec zvítězí? Mužský – reprezentovaný testosteronovým nabušencem Davidem, anebo mateřský – reprezentovaný jemným Jindřichem? Dozvíme se ve vypjaté scéně přepadení hotelové recepce. (Česká televize)

(více)

Recenze (13)

herr_carter 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"tak přece se s někým nevyspíš jen tak ne?To je fakt, já se taky nevyspím s někým jen tak,musí aspoň umejt nádobí...nebo nakrmit rybičky..", "já se na něj tak dívám a vidím, že v něm už to embrio buzerantství je", "tak si dáme aspoň cígo, ne?No tak jo, já nemám ale...já taky ne...no tak nazdar"...................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Desátou epizodu naprosto ovládli David a Jindřich. Prvně jmenovaný alfa samec a ochránce smečky zakalený ve sparťanském kotli, druhý citlivý taxikář, který i přes výrazné líčení a zálibu v růžové rozhodně není gay. Daví byl naprosto vynikající a jeho životní filosofii by mu mohl závidět i Oto- velký vyznavač Friedricha Nietscheho. ()

Reklama

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vývoj seriálu se mi začíná líbit čím dál míň. Vychladlý vztah mezi Pavlínkou a Štěpánem mě vyloženě nebaví, Jindřich, který je a taky není gay, mi přijde jako zbytečné komplikování děje od tvůrců a František, který kovertoval, to už asi tvůrci opravdu nevěděli, o čem mají psát, co? Dějová linka trenéra Davida ale pobavila. ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nastal větší prostor pro Novotného a Taclíka, aby se ukázali ve svých rolích. Je třeba mladého synátora naučit bojovat a tak se pustí písnička z Rockyho a jde se na to. František se snaží žít lepší život, ale jeho minulost ho dostihne v podobě přepadení hotelu. Ještě že odvaha nechybí ani jemu, ani Štěpánovi, ani Jindřichovi. Další z řady podařených dílů. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Kulíšku, tebe zase někdo bacil?" Já už se tedy nějaký pátek nebojím skřítků potemníčků, ale dosud nemám certifikát ze sparťanskýho kotle, takže ještě nemohu nikoho chránit před přepadením. To dá rozum. I když chlapák to já jsem. Ale taky mám tu odpovědnost a proto vím, že by nikomu nepomohlo, kdybych si nechal od maskovaných lupičů seřídit ciferník na letní čas. Já prostě Davidovi rozumím, fandím mu, bavím se s ním, ale oba víme, že dneska mají zelenou růžové holky s bimbáskem. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)

Reklama

Reklama