Hodina H. (E11) (epizoda)

Komedie

Česko, 2014, 27 min

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Jakej je kompromis mezi kurvou a zoologickou?" Tak to mne taky zajímalo, ale pan ředitel měl v těchto zásadních věcech naštěstí jasno. Taky mě dost pobavilo ředitelovo svěření se svými úspěchy, ultrasparťanův pláč nad ukradenými kinder hrošíky, policistovy pomočené botky a samozřejmě geniální lingvista Tichý: sajrajt, wasser, mydli mydli. Jinak ovšem nikoho, ale opravdu nikoho na světě nemám rád jako Spartu, takže si myslím, že Meteoru ty čtyři hvězdy tentokrát stačí.(7.4.2017)

 • otík
  ****

  Průser je na světě - mladý Hong, syn majitele hotelu přijíždí z Číny na "dovolenou" a jeho jediným přáním jsou ženy, sex a rokenrol. A protože Tereza potřebuje vany, mladík má prachy. A tak je načase povolat do služby nějaké ty děvky. Co na to ovšem tata Hong, když přijede do Prahy? To bude až v dalším díle. Jdeme do finále a i když se za břicho nepopadám, velmi se bavím.(22.1.2018)

 • herr_carter
  *****

  "já jsem si nikdy neuvědomil, že bych díky tomu mohl o tebe přijít...dyt já tě mám rád...mám tě rád jako Spartu..", "Aj em e gůdman, bat Tichý is betman"..............moje hodnocení = 8 z 10.(26.1.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Šéfkuchaři Tichému se vrátila chuť i funkce a jeho sebevědomí narostlo dostatečně na to, aby se dokázal domluvit i s Marťanem, takže nějaký Číňan pro něj nemůže být problém. Proběhl i brutální ženský souboj s neobvyklým výsledkem a František dokáže sehnat úplně všechno. Paráda!(3.5.2017)

 • IvcaSammet
  ****

  Rozjezd sice pomalejší, ale konec rozhodně stál za to. I humor se zase vrací. Téměř bych tuto epizodu porovnala s těma prvníma, ale přece jenom nejsem fanouškem sporu mezi Štěpánem a Pavlínkou. Na druhou stranu mě ale čím dál víc začíná bavit spor mezi Pavlínkou a Davidem.(17.9.2017)

 • jungewolf
  *****

  L. Krobotová je ve své roli (v celém seriálu) výborná - 93 % .(14.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace