Hodina H. (E11) (epizoda)

Komedie

Česko, 2014, 27 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

"Jakej je kompromis mezi kurvou a zoologickou?" Tak to mne taky zajímalo, ale pan ředitel měl v těchto zásadních věcech naštěstí jasno. Taky mě dost pobavilo ředitelovo svěření se svými úspěchy, ultrasparťanův pláč nad ukradenými kinder hrošíky, policistovy pomočené botky a samozřejmě geniální lingvista Tichý: sajrajt, wasser, mydli mydli. Jinak ovšem nikoho, ale opravdu nikoho na světě nemám rád jako Spartu, takže si myslím, že Meteoru ty čtyři hvězdy tentokrát stačí.(7.4.2017)

"já jsem si nikdy neuvědomil, že bych díky tomu mohl o tebe přijít...dyt já tě mám rád...mám tě rád jako Spartu..", "Aj em e gůdman, bat Tichý is betman"..............moje hodnocení = 8 z 10.(26.1.2017)

Rozjezd sice pomalejší, ale konec rozhodně stál za to. I humor se zase vrací. Téměř bych tuto epizodu porovnala s těma prvníma, ale přece jenom nejsem fanouškem sporu mezi Štěpánem a Pavlínkou. Na druhou stranu mě ale čím dál víc začíná bavit spor mezi Pavlínkou a Davidem.(17.9.2017)

Šéfkuchaři Tichému se vrátila chuť i funkce a jeho sebevědomí narostlo dostatečně na to, aby se dokázal domluvit i s Marťanem, takže nějaký Číňan pro něj nemůže být problém. Proběhl i brutální ženský souboj s neobvyklým výsledkem a František dokáže sehnat úplně všechno. Paráda!(3.5.2017)

L. Krobotová je ve své roli (v celém seriálu) výborná - 93 % .(14.2.2017)