Třináct sirotků (E12) (epizoda)

Komedie

Česko, 2014, 29 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

"Jsi zamindrákovanej honibrk. Podle mejch pravidel bych teď měl vstát a rozkopat ti držku a koule. Nejdřív koule, abych viděl, jak se ti držka zkřiví bolestí." Pád morálně silného chlapa Davida z invalidního vozíku byl famózní, zakončení jeho tenisového mače s Pavlínkou taky a co se týká toho legendárního utkání v mahjongu, tak při něm jsem stál vedle personálu a pusu mám otevřenou ještě nyní. To bylo útoků, fines, klamání očima ... no prostě taky nerozumím tomu, co se tam mezi těmi kostičkami stalo, ale dost mě to bavilo.(12.4.2017)

"SEm Boris Becker a vytluču z tebe duši kurvo".................moje hodnocení = 9 z 10.(26.1.2017)

Závěru seriálu jsem se trochu obávala, nakonec ale nezklamal a naopak potěšil. Humor sice zase trochu zeslábl, naopak ale vtipných scén bylo dost. Poslední epizoda sice má pár "mušek", ale ve finále uzavřela seriál vcelku slušně. Vlastně bych se ani nebránila další řadě, pokud by se vedla ve stejném tónu jako doposud.(17.9.2017)

Výborné zakončení celého seriálu. Proběhl téměř vražedný tenisový zápas, který David zakončil procítěnou figurou z Paso doble, jeho následný útočný nájezd na invalidním vozíku mě málem stál bránici. Říďa s přehledem složil svých Třináct sirotků, čímž bylo cti učiněno zadost a Terezina proměna byla dokonalá.(3.5.2017)

M. Myšička je v roli ředitele taky velmi dobrej - 92 % .(14.2.2017)