poster

Kdo si vezme Barryho?

 • USA

  Someone Marry Barry

Komedie

USA, 2014, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • beso74
  *

  Po dlhšej dobe som siahol po komédii, samozrejme s obrovskými obavami, že to bude stratená hodinka a pol, ktorá mi nič nedá. A ja som sa pomýlil!!! Film má totiž obrovské morálne ponaučenie. Nadržaným scenáristom bez štipky zmyslu pre humor by sa nemali dať písať scenáre ku komédiám. Maximálne tak k pornu. Ale povedzme si otvorene, tam zas žiaden scenár netreba...(14.4.2015)

 • CitySP
  ***

  Co čekat od filmu který je v sekci komedie? Humor všeho druhu (většinou i fekálního:D) v tomto filmu nebere koncí. Jednoduchá vypínačka myšlenek, která místama dost pobaví. Nač hledat v každém filmu strhující akční konec, který je zakončen dojemnou scénou která vás rozpláče? Pro pobavení na večer celkem obstojný film :)(28.12.2014)

 • aDancer
  **

  Když jsem si přečetla anotaci, pomyslela jsem si, že by to mohla být docela slušná komedie, a tak jsem to shlédla. Musím ale tedy říct, že jsem to očekávala lepší, než to bylo, prostě to nemělo spád a poměrně se to táhlo. Navzdory tomu musím tomuhle filmu nechat aspoň to, že přeci jenom jsem se párkrát zasmála, takže alespoň ty dvě hvězdičky si to zaslouží.(9.3.2015)

 • Aresko123
  odpad!

  OTRASNE! takto by sa dalo napisat motto tohto akoze filmu...... Ak sa vam zda smiesne ze 30 rocny debilko si prdne so svojou debilnou frajerkou v aute a spolocne sa smeju nad tym ze ostatny spolucestujuci sa dusia lebo im nejdu otvorit okna, tak je to film rovno pre vas. Boze toto je humor? Preboha co je na tom smiesne? To je naozaj svet taky degenerovany? Co je to tu za ludi ktory oznacia tuto debilinu za dobru komediu???? Co ste sa tu vsetci zblaznili??? Este jedna situacia : barry so svojou frajerkou sa smeju na tom ako v restauracii nenapadne hadzu ludom do tanierov a poharov kusky jedla... TO JE SMIESNE ???? Inak Barry mal byt asi taka nenapadna kopia toho chlapka z Parby v Las Vegas (este mu aj rovnaku bradu a tlstu postavu "ukradli") - fakt ubohe............(7.10.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Barry je naprosto skvělý. Říká to, co si myslí, není ovlivněn zbytečností zvanou etiketa a jedinou jeho chybou je to, že má tři příliš normální kamarády. Já jsem přející člověk, takže jsem po celou dobu filmu Barrymu přál dívku, která se nečervená při krknutí, prdí první ligu a nahotu považuje za přirozenou. A Melanie taková je, takže heuréka. Chápu však, že zejména něžnějšímu pohlaví nějaký ten zvratek, prdík nebo vulgarismus nebyly příliš po chuti. Mně to taky většinou nechutná, ale oni ty vtipy nebyly vůbec špatné a i když to bylo dost řídké, tak mě to s Barrym celkem bavilo.(22.3.2015)

 • - Natáčení probíhalo v Los Angeles ve státě Kalifornia. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace