Kdo si vezme Barryho?

Someone Marry Barry

Komedie

USA, 2014, 87 min

Co čekat od filmu který je v sekci komedie? Humor všeho druhu (většinou i fekálního:D) v tomto filmu nebere koncí. Jednoduchá vypínačka myšlenek, která místama dost pobaví. Nač hledat v každém filmu strhující akční konec, který je zakončen dojemnou scénou která vás rozpláče? Pro pobavení na večer celkem obstojný film :)(28.12.2014)

• rikitiki

Nechutný hulvát si najde nechutnou hulvátku a přes lehké zaklopýtnutí je asi jasné, k čemu tohle povede. Ještě se tam vyskytne pár normálnějších kamarádů a pseudokrize přátelství, která je však překonána, protože nic ve svém životě nepotřebujete více, než přítele, který vás zamkne v zaprděném autě nebo vám zapálí chatu. Humor se odvíjí od dětinské prdící, zvracící taškařice. SHRNUTÍ: Vrána k vráně sedá…. V tomhle případě si společně sedly přímo do hnoje.(8.4.2019)

Ahoj přátelé...tak tahle komedie vás dostane. Konečně něco kde jsou grindové hlášky. "Miluji tvoje kozy. Líbí se mi, když se kompletně svlíkneš když jdeš kakat a to i na veřejných záchodech. Miluji tvůj ranní pot i když smrdí jak smradlavé ponožky. Miluji tvůj knírek." Tak tohle všechno jsou Barryho vyznání lásky. Tak mají vypadat komedie...díky pane Pearlsteine.(16.2.2015)

• Olík

A to to přitom nezačalo úplně špatně........sice bylo hned podle pár prvních záběrů jasné, že druhorodička Rob Pearlstein bude spíše než k diskuzi o kvalitní knize inklinovat k asociálnímu humoru, ale start byl v pohodě doprovázený občasným slušných vtipem. Pak ale Harry potkal Sally (tedy Barry Melanii) a prdění, krkání, zvracení a pičundování nabralo na intenzitě.......a bylo vymalováno. Laciné, nízké, stoka.....tedy nic proti lacinosti, ale musí se s ní umět zacházet, což rozhodně není tento případ.(14.11.2014)

• Lyshitski

Snímek pojednávající o sbližování samce a samice prasete domacího, aneb což takhle dát si nechutnosti. I když teď, když nad tím tak přemýšlím, tak jen doufám, že žádné normalní prase není dost chytré na to, aby se na tuhle prasárnu dívalo, jinak by se mohlo cítit uražené tím, co jsem řekl, protože prasata obecně mají mnohem lepší sociální chování než-li ústřední dvojice této "komedie". Osobně se jen obávám toho, co všechno jsou "lidé" schopni natočit a co všechno nás do budoucna ještě čeká. Já filmu uděluji po právu zasloužených a tvrdě vybojovaných 0%.(2.10.2014)

• - Natáčení probíhalo v Los Angeles ve státě Kalifornia. (Terva)