Barry je protivný a krutý asociál, rozený problémista. Má tři nejlepší kámoše, kteří věří, že jediný způsob, jak se ho zbavit, je najít mu budoucí ženu. Když se Barry konečně potká s tou pravou, kamarádi s hrůzou zjišťují, že je jeho nastávající ještě horší než on. Bojovka začíná znovu - tihle dva nesmí zůstat spolu! (HBO Europe)

Trailer

Aljak

Potenciál a nábeh na dobrú komédiu to malo celkom dobrý. Ten scenár bol naozaj šialený, ale napriek tomu to bolo rozohrané na výbornú, dokonca aj herecké obsadenie slušné. Ale tá nádielka úchylností, nechutností a trápnosti bola naozaj vysoko za hranicou. A to už sme od amerických komédii zvyknutí asi fakt na všetko, no toto bolo ešte viac prehnané ako obvykle. Podľa mňa práve toto veľmi poškodilo celému filmu, ktorý mohol byť dosť zábavný, lenže celou tou nevkusnosťou to potopili niekam pod hranicu akéhokoľvek priemeru. Ale tak 2* si to zaslúži, aj keď si to koleduje ešte aj o menšie hodnotenie, ale zase až tak zlé to napokon nebolo. ()

rikitiki

Nechutný hulvát si najde nechutnou hulvátku a přes lehké zaklopýtnutí je asi jasné, k čemu tohle povede. Ještě se tam vyskytne pár normálnějších kamarádů a pseudokrize přátelství, která je však překonána, protože nic ve svém životě nepotřebujete více, než přítele, který vás zamkne v zaprděném autě nebo vám zapálí chatu. Humor se odvíjí od dětinské prdící, zvracící taškařice. SHRNUTÍ: Vrána k vráně sedá…. V tomhle případě si společně sedly přímo do hnoje. ()

Jara.Cimrman.jr

Barry je naprosto skvělý. Říká to, co si myslí, není ovlivněn zbytečností zvanou etiketa a jedinou jeho chybou je to, že má tři příliš normální kamarády. Já jsem přející člověk, takže jsem po celou dobu filmu Barrymu přál dívku, která se nečervená při krknutí, prdí první ligu a nahotu považuje za přirozenou. A Melanie taková je, takže heuréka. Chápu však, že zejména něžnějšímu pohlaví nějaký ten zvratek, prdík nebo vulgarismus nebyly příliš po chuti. Mně to taky většinou nechutná, ale oni ty vtipy nebyly vůbec špatné a i když to bylo dost řídké, tak mě to s Barrym celkem bavilo. ()

kaylin

Nechutná blbá komedie, která mi neseděla, protože je to jen vývar z "Pařby ve Vegas", odkud byli převzati čtyři hrdinové. Vulgární ,ale ani trochu vtipné, nechutné a postavy, které prostě není možné si zamilovat. Tuhle komedii jsem si protrpěl i přes pár momentů, kdy jsem doufal, že přijde dobrý vtip. Přišel jen ucházející. Bylo jich i tak málo. Nikdy více. ()

6thSun

Tyler Labine nemá moc štěstí na opravdu dobré filmy. Jeho komediální potenciál je tentokrát znásilněn scénáristou (jisté je, že žena by tohle nikdy nenapsala), který se rozhodl povýšit voplzlost na druhou. Asi do půlky mu to slušně vychází, pak se ale zaplete do chuchvalce nesmyslného moralizování a je po srandě. ()

• Natáčení probíhalo v Los Angeles ve státě Kalifornia. (Terva)