poster

Kdo si vezme Barryho?

 • USA

  Someone Marry Barry

Komedie

USA, 2014, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CitySP
  ***

  Co čekat od filmu který je v sekci komedie? Humor všeho druhu (většinou i fekálního:D) v tomto filmu nebere koncí. Jednoduchá vypínačka myšlenek, která místama dost pobaví. Nač hledat v každém filmu strhující akční konec, který je zakončen dojemnou scénou která vás rozpláče? Pro pobavení na večer celkem obstojný film :)(28.12.2014)

 • aDancer
  **

  Když jsem si přečetla anotaci, pomyslela jsem si, že by to mohla být docela slušná komedie, a tak jsem to shlédla. Musím ale tedy říct, že jsem to očekávala lepší, než to bylo, prostě to nemělo spád a poměrně se to táhlo. Navzdory tomu musím tomuhle filmu nechat aspoň to, že přeci jenom jsem se párkrát zasmála, takže alespoň ty dvě hvězdičky si to zaslouží.(9.3.2015)

 • 006.Trevelyan
  ***

  Většinou nemám rád prdící komedie, ale tahle mi sedla. Prdí se hodně, ale ještě nejsou naházené zdi... Každý jsme jiný a Barry je bohužel blázen a showman. Hodně lidí zamrzne rozumově ve dvanácti a Barry měl to štestí, že s ním v těch dvanácti byla aspoň sranda. Rozmazlený třicetiltý frajer je podstatně horší :-) Dabing je taktéž dobrý, obzvláště "pičunda" je hodná zapamatování. S herci problém nemám, naopak přítelkyně je fajn, nemůže vypadat jako modelka a prdět u toho, to by nebylo ono. Tak nebuďte pičundy a na chvilku se uvolněte a užijte si to.(2.4.2015)

 • beso74
  *

  Po dlhšej dobe som siahol po komédii, samozrejme s obrovskými obavami, že to bude stratená hodinka a pol, ktorá mi nič nedá. A ja som sa pomýlil!!! Film má totiž obrovské morálne ponaučenie. Nadržaným scenáristom bez štipky zmyslu pre humor by sa nemali dať písať scenáre ku komédiám. Maximálne tak k pornu. Ale povedzme si otvorene, tam zas žiaden scenár netreba...(14.4.2015)

 • Pauliii
  *

  Je to pohádka o tom, jak by se žena mohla znetvořit, kdyby byly vyslyšeny prosby všech těch, kteří chtějí mít vedle sebe tak strašně v pohodě ženskou, až je to vlastně v nepohodě a stává se z ní chlap (fyzicky to však musí být minimálně modelka)!! Ale hlavně je to další primitivní film, který v podvědomí mužů formuje myšlenku, že jsou ta božská stvoření, která mají právo být hňupi v jakékoliv situaci, ve vztahu, v manželství, v otcovství. Ale žena, panejo, to je ten dokonalý DOPLNĚK muže: ovšem jen v případě, když...Nedejbože, kdyby do něčeho kecala: pak je zle a blýská se titulem semetrika. Takže klepu si na hlavu a říkám si, že je všechno špatně, svět degraduje a stává se z něho snůška ubohých stvoření bez nějaké základny inteligence. Ale spíš je chyba v tom, kdo ty filmy točí a taky v tom, koho to baví...(21.11.2014)

 • - Natáčení probíhalo v Los Angeles ve státě Kalifornia. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace