• Crocuta

Sám rozhodně nejsem žádná Twiggy, právě naopak, takže prasnicoidní vyžranost Melissy McCarthy mi nevadí ani v nejmenším a loserství její postavy je zpočátku také docela vtipné. Když pak ale sledujete stále dokola sled velmi podobných (a zároveň velmi nepravděpodobných a za vlasy přitažených) situací a emočních "proměn" dvou hlavních postav, všechno to začíná být opravdu, ale opravdu otravné. Konec to rozhodně nevylepšil a tak při vší úctě k Susan, na víc než na jednu * to tentokrát nevidím.(6.12.2016)

• TommyDiamond

Ben Falcon umí točil celkem solidní sitcomy (Happy Ending, Jmenuji se Earl). Ovšem projekty typu Tammy si sere z příma do bot a možná za tento plev, který má být komedií slízne i nějakou tu nominaci na zlatou malinu... Nejen, že je film zpletencem nevtipných a hloupých situací, ale ještě se člověk musí devadesát minut dívat na nefilmogenickou M.McCartney a její neherecké umění... Abych to shrnul a uzavřel; film se mi nelíbil, nebavil mě a dám jednu hvězdu.(15.11.2014)

• Anrie

Rok 2011 byl rokem, kdy se Melissa McCarthy rozhodla odstartovat svou novou kariéru. Kariéru postavenou na rolích největších humusaček. Ženy sobě a hned nominace na Oscara? Pro mě nepochopitelné, ale ostatní mohli být unešení z jejího minimální studu. Rok se s rokem sešel a máme zde další rádoby komedii, postavenou právě na jejím bezprostředním chování, které je okoukanější víc než běžecké scény na letišti. Ani jistota v podobě Susan Sarandon, nebo-li Louisa +25, nezachránila tento naprosto zbytečný film. Bez vtipu, napětí, lásky, akce...zkrátka všeho.(4.12.2016)

• ArsenalEagle

Je možné, aby mi Melissa McCarthy mohla být film od filmu nepříjemnější? Zdá se, že ano. Nevím jestli si podobné role vybírá sama, nebo jiné nabídky nemá, ale s každou další rolí je méně a méně sympatická, méně a méně snesitelná. Nevtipná komedie je jednou z nejhorších zrad diváka. Doufal jsem, že se alespoň nenuceně zasměju, ale jediným úsměvným momentem bylo 5 metrů, při kterých se snažila utíkat (před včelou samozřejmě). Potom určitě zamrzí, že se do takové blbosti nechá zatáhnout i Susan Sarandon... Něco, co mě irituje už plakátem.(31.12.2017)

• grizly007

Tak tohle nevyšlo. Melissa McBůček vědoma si své popularity si střihla scénář k filmu kde si zahrála hlavní roli a čekala, že to bude ok. Jenže není. Melissa hraje v podstatě pořad to samý vulgární živel který hláškuje jenže tentokrát ty hlášky nemaj koule a film je o ničem. Pomyslnou třešničku na hovně tomu dodala odporná stará kráva Susan Sarandon kterou ze srdce nesnášim a její pojetí komediálního herectví je supertrapný. Jedna hvězda za alespoň trochu srandovní část při přepadení a za taneční kreaci Kathy Bates kdy jsem si nejdříve myslel, že dostala infarkt :D(19.10.2014)

• - Herečka a režisérka snímku Melissa McCarthy vyhodila z natáčení ženu, která chtěla udeřit své neposlušné dítě. (Patw)

• - Film se natáčel v Sevrní Karolíně v USA. (rafix)