• Sheffield

Jak asi může dopadnout film, jenž začíná slovíčkem shit! a kde hlavní protagonistka pronese naprosto geniální větu s informací, kterou fakt nepotřebujete vědět: „Víš, jednou mě vyprstil Boz Scaggs."? Kdybych to měl popsat jednou větou, tak je to vlastně hodinu a půl dlouhé pojednání o tom, že i ten vyžraný keporkak s mizernou životosprávou má nárok na lásku. Komedie bez špetky vtipu, to jsme to dopracovali...(17.2.2015)

• Aljak

Ach, tak toto je presne ten typ komédií, ktoré pôsobia až príliš nútene a na silu. Kľudne to mohli poňať viac dramaticky, pretože robiť komédiu na podklade takých vážnych tém ako je rozvod, senilita či alkoholizmus mi príde zbytočne prehnané. Niekedy je menej viac a práve kvôli tomu často nemiestnemu humoru zaniklo aj viacero dobrých pasáží. Mňa osobne však najviac pobavila tá lúpež vo fastfoode a následný návrat - to bolo asi fakt jediné na čom som sa počas celého filmu aj zasmial. Nič proti Melisse McCarthy, ale občas mi ide fakt na nervy, aj keď tu bola ako tak znesiteľná. Ale Susan Sarandon v roli babičky, to už bolo fakt za hranicou. Susan už má asi najlepšie herecké roky za sebou, ale že by bola odkázaná na takéto úlohy? To snáď nie...(17.10.2014)

• -bad-mad-wolf-

Tammy je tlustá loserská blbka. Tammy je tlustá loserská blbka na začátku filmu, Tammy je tlustá loserská blbka na konci filmu. Tammy vyráží na výlet se svou věčně vožralou a nadrženou babičkou. Tammy přepadne fastfood, znemožní se při tom a jde za to sedět. Aniž by se cokoliv (!) změnilo na tom, že je Tammy tlustá looserská blbka, zamiluje se do ní chlápek jménem Bobby. Aniž by se cokoliv změnilo na tom, že je Tammyina babička stará vožralá škatule, dospěje díky ní Tammy k jakémusi sebeuvědomění, jenž spočívá v tom, ŽE NEMUSÍTE VŮBEC NIC UDĚLAT a stejně vám poté, co se život podělá, přijde štěstíčko naproti. Co to je zase za pitomost? V době, kdy na internetu frčí motivační videa a tuny návodů k seberealizaci, má někdo odvahu přijít s touhle alibistickou výmluvou pro ubrečený tlustý nány, jejichž životní cesta začíná televizí a končí v ledničce? P. S. Tammy ve skutečnosti nenabízí mnoho komediálních scén. Těch vyloženě komických je pouze několik, jsou založeny na sebeztrapnění ústřední "hrdinky" a obvykle kolísají někde mezi "trapné" a "WTF?" Zajímavé ovšem je, že ve své vážné rovině film nejednou prokáže tah na bránu (Tammy je například v jedné scéně vpáleno přímo do obličeje, že je tlustá looserská kráva, načež nenásleduje povinné brečení a morální utěšováníčko, nýbrž zcela střízlivé konstatování, proč tomu tak je) a že herci nejsou úplně marní. Což ovšem nic nemění na výsledném faktu, že je Tammy dost stupidní film.(25.10.2014)

• BMW12

Potřetí jsem dal šanci Melisse McCarthy a potřetí to dopadlo špatně. Nevím jestli je taková Melissa doopravdy, ale ty postavy co hraje, tak mi nehorázně vadí. Tady stačila úvodní scéna a už mě naštvala, jak rozmlátila ten krámek. A později v baru jak říká, že na ní letí chlapy jako mouchy na hovno, no to bych chtěl vidět, kdo na takovou obludu letí. A v neposlední řadě mě začalo štvát i chování postavy, kterou hrála Susan Sarandon. Do toho nudný příběh o ničem, ani jsem to nedokoukal.(2.2.2016)

No tak myslím,že Melissa McCarthy chce na své aktuální popularitě v USA asi nejvíce žen,vytěžit co se dá a chrlí na nás jeden film za druhým.Popravdě bych nečekal že se takto zviditelní když jsem jí znal hlavně jako vedlejší postavu z Gilmorových děvčat co by kuchařku Sookie.Zhlédnul jsem to hlavně kvůli tomu,že jsem se chtěl pobavit a kvůli Susan Sarandon.To první se nepovedlo jak bych čekal a to druhé ano.Takže celkově to mohlo být určitě lepší a vtipnější a proto za mě 55 % a tři hvězdy.(22.10.2014)

• - Film se natáčel v Sevrní Karolíně v USA. (rafix)

• - Herečka a režisérka snímku Melissa McCarthy vyhodila z natáčení ženu, která chtěla udeřit své neposlušné dítě. (Patw)