• Malarkey

Melissa McCarthy moc dobře věděla, co vymýšlí a do čeho to jde. Tammy je totiž dost nekorektní komedie, která není úplně blbá, ale na druhou stranu si taky nemyslím, že by byla úplně vtipná. No, jak kdy. Pro americké publikum je ale ideální. Nejenom, že tenhle film Američani v kinech zaplatili, oni ho ještě ve velkém podpořili, protože se tu Melissa ukázala v takové roli, ve které si sama ze sebe dokázala udělat legraci. A to má Oprah ráda, co si budeme povídat.(8.9.2015)

• Ryuuhei

V road trip komediích to jsou samé pánské jízdy, takže tato dámská byla takovým zajímavým osvěžením. Bohužel, celkově nic extra. Pár nevšedních situací, nějaké to uvědomění a nic víc. Pointa prakticky jasná už dopředu. Hrdinka těžce nesympatická. A humor? Hodně slabý. Takže osvěžení se zvrtlo v silný podprůměr. 40%(4.12.2016)

No tak myslím,že Melissa McCarthy chce na své aktuální popularitě v USA asi nejvíce žen,vytěžit co se dá a chrlí na nás jeden film za druhým.Popravdě bych nečekal že se takto zviditelní když jsem jí znal hlavně jako vedlejší postavu z Gilmorových děvčat co by kuchařku Sookie.Zhlédnul jsem to hlavně kvůli tomu,že jsem se chtěl pobavit a kvůli Susan Sarandon.To první se nepovedlo jak bych čekal a to druhé ano.Takže celkově to mohlo být určitě lepší a vtipnější a proto za mě 55 % a tři hvězdy.(22.10.2014)

• Anrie

Rok 2011 byl rokem, kdy se Melissa McCarthy rozhodla odstartovat svou novou kariéru. Kariéru postavenou na rolích největších humusaček. Ženy sobě a hned nominace na Oscara? Pro mě nepochopitelné, ale ostatní mohli být unešení z jejího minimální studu. Rok se s rokem sešel a máme zde další rádoby komedii, postavenou právě na jejím bezprostředním chování, které je okoukanější víc než běžecké scény na letišti. Ani jistota v podobě Susan Sarandon, nebo-li Louisa +25, nezachránila tento naprosto zbytečný film. Bez vtipu, napětí, lásky, akce...zkrátka všeho.(4.12.2016)

• Erik7595

Trapas. Málokedy mi z filmu je tak trápne, že ho nedopozerám na prvý krát. Nevtipné, trápne a Mellisa je v tomto filme tak strašná, nesympatická a otravná postava, že sa s ňou v žiadnom prípade nedá sympatizovať. Škoda, so správnym scenárom a režisérom nedávno dokázala, že jej humor ide (Spy). Rozhodne najhoršia "komédia" minulého roka.. 20%(8.9.2015)

• - Herečka a režisérka snímku Melissa McCarthy vyhodila z natáčení ženu, která chtěla udeřit své neposlušné dítě. (Patw)

• - Film se natáčel v Sevrní Karolíně v USA. (rafix)