Lenny Lump

Krátkometrážní / Hudební / Komedie / Horor
Švédsko, 2012, 3 min

Režie:

Per Von Koch

Běhání po švédských lesích může být hodně nebezpečné! Zvláště když si na to troufnete bosí. (SOLOM.)

MM_Ramone

Ale áno, pri sledovaní tohoto krátkeho snímku som sa dobre pobavil a i mierne znechutil. Krvavý čierny humor zo Škandinávie. Je to ostré a chladné ako švédska oceľ. Dokonca sa mi páčila i tá severská folková odrhovačka. "Lenny Lump" (Pelle Plutt) je podarený krátkometrážny hudobný komediálny horror, presne tak ako sa tu uvádza v jeho popise. Takže nevidím dôvod, prečo by som tomuto titulu nedal aspoň tri hviezdičky. *** ()

SOLOM.

Člověk se u toho pobaví, to zas prr… Švédové pojali tento hudební short pěkně po svém, nechybí dobrá muzika – pěkná příroda a hlavně černý humor. Tohle všechno jim přičítám k dobru. Asi nejlepší bylo, jak vztyčil ty dva prstíky (kam je asi chlapec jeden strkal…) a s neskonalou radostí upaloval lesem. Slušná oddechovka. ()

corpsy

Kto by sa oddal do rúk precízne skorumpovanej medicíny? Radšej si poradíme sami. O nadsázku obohatený príbeh a jedno vernostné memento Hypokratovej prísahy : ) ()

tommy187

Uznávam, že na amatérsky film výborné a profesionálne spracovanie, a že muzička bola skvelá, ale to je asi tak všetko. Ja som sa v podstate nudil ... Takýchto filmov je X a X aj bude, čiže tvorcovia nemôžu čakať vysoké hodnotenia. 50%. ()