Skrytá zlost

• USA Bottled Up

Fayin celý svět se točí kolem její dcery Sylvie, ale přesto si neuvědomuje, že Sylvie se stala závislá na lécích proti bolesti. Když se do města přistěhuje ochránce přírody Becket, Fay se s ním rychle spřátelí. Doufá, že by Beckett mohl Sylvii aspoň trochu rozveselit. Beckett místo toho bezděčně upozorní Fay na to, jaké má její dcera problémy. Fay nyní stojí tváří v tvář rozhodnutí: má se vypořádat s dceřinou závislostí nebo zaměřit na hledání vlastního štěstí, které si tak dlouho odpírala? (TV Prima)

Slartibarkfast odpad!

Sebestředná Sylvie je závislá na lécích a její matka Fay je tak trochu kráva, což sama několikrát potvrzuje. Místo toho, aby přiznala, že má její dcera problém, dala jí pár přes držku a poslala ji na léčení, snaží se ji obletovat jak to jde. Dokonce by jí ráda dohodila jednoho chlapce. Gerontofil Becket však o feťačku nemá zájem. Celý film se táhne jako smrad z neodvezené kadiboudy. Laciný scénář a nízký rozpočet čouhá z každého záběru. Ačkoliv mám rád nízkorozpočtová dramata, tohle je tedy skutečně nekoukatelný průser. Jediný klad celého toho spektáklu je krátká stopáž, takže film skonči ještě dřív, než si uvědomíte, co je to za sračku. 5% ()