poster

Off Season

Krátkometrážní / Horor

USA, 2009, 13 min

Hudba:

Fil Eisler

Producenti:

Rose Lam
(další profese)
 • SOLOM.
  ***

  Musím pochválit za výběr prostředí, zamrzlé jezero, chlapík se psem co vykrádá „opuštěné“ chatky a následné setkání s nadpřirozenem. Na každého jednou dojde a tak se uprostřed toho bílého zmrzlého svinstva rozpoutal docela zajímavý příběh, který mohl být klidně delší. Nechybělo napětí, atmosféra se postupně stupňovala, herecký výkon slušný a pes roztomilý. Takže průměr si to zaslouží.(20.4.2013)

 • HonzyR
  ****

  Představte si den: Vstanete si, jste poněkud nasraní, podíváte se z okna a tam vidíte jen sníh a zamrzlou zem. Co dělat, půjdete si jen tak ze srandy vykrást pár opuštěných domů, u toho seřvete svého vcelku milého psa (ahoj Sezname) a říkáte si, jak je skutečně fajn, že je po sezóně. Normální den pro nás normální lidi.. Jenže ono se to potom tak nepřjemně zvrtne do překvapivě ještě hustší a méně příjemné atmosféry, že po mě párkrát pěkně přešla zima (a ne z toho počasí). Sranda pominula, ono totiž... raději nebudu spoilerovat :) 80% ____K vidění zde: http://www.youtube.com/watch?v=TqxbZcra4Gs_____(16.12.2013)

 • Aluska88
  ****

  Mrazivý hororový kraťas se skvělou atmosférou nekonečných zasněžených plání, kde není ani živáčka. Opuštěné chaty jsou ideální místem, kde by se dalo něco čórnout. Zimní krajinou putuje muž se svým psem a tyto chaty "navštěvuje." Myslí si, že je zcela sám. Jenže není. Atmosféra začíná houstnout a přítomnost "čehosi" je očividná a zároveň děsivá v tom, že člověk nevidí, kdo další to vlastně zamrzlou pustinu obývá.(12.11.2016)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Do tundry, tajgy, lednice, Hádu russllíka s sebou, otázkou je, jak k tomu přijde ten chudák pes.(16.8.2014)

 • Mefistofelle
  ****

  Mám ráda prostředí opuštěné zamrzlé přírody kde není lidská noha, tudíž mi v tomto směru kraťas velmi vyhovoval. V tomto případě zmrzlou pustinu obývá chlápek se svým psem. Asi se hodně nudí a navíc je to alkáč, tak tráví své dny tím, že vykrádá přilehlé chaty a po nocích chlastá. Jenže jednou se mu jeho výlet šeredně nevyplatí, protože v jedné z chat narazí na něco, na co by nejradši hned zapomněl. A rozhodně od toho neuteče, protože ono místo ho k sobě nakonec opět přitáhne. SPOILER!: Trochu mi bylo líto toho psa, ten k tomu přišel dost nevinně. A připomnělo mi to trochu jednu scénu v jedné z knih od Stephena Kinga kde je dítě, které skončí zavřené ve staré ledničce a nemůže se dostat ven. Je to jedna z nejhorších smrtí, kterou si umím představit, a už od přečtení té knihy mě ta představa děsí, tudíž i v tomto kraťas udeřil na mou notu. Tma, těsný prostor a pomalá smrt žízní. Fuj.(4.7.2015)