Granny

všechny plakáty
Krátkometrážní / Horor / Komedie
USA, 2011, 4 min

*CARNIFEX*

Trošku odlišná babička, ktorá sa "dokonale" vysporiada s nevychovaným párom feťákov. Chcete gore? Tak tu ho máte! - 75%. ()

SOLOM.

Kdyby nebyl Miller blbec a nenechal se na závěr strhnout svou morbidní závislostí na litrech cákající malinovky, dostal by mé požehnání. Jako herec stojí za hovno, ale jako režisér má jistý potenciál. Stejně jako tento příběh, který je pěkně surový, krvavý, nepostrádá napětí, atmosféru a dokonce i ucházející herecké výkony. Jen škoda toho finále. ()

JASON_X

Vcelku vtipná maličkost, ale až příliš krátká, uspěchaná, jaksi nedotažená. Filmu by prospělo míň krve a víc horrorovosti. ()

corpsy

Nepodceňujte dôchodcov, buďte vždy milí a úslužní. Práve od vášho správania bude závisieť aj vaša budúcnosť. ()

stuntmanMIKE

paci sa mi ako na zaklade 4 minutovej naivnej blbosti dokazal SOLOM. zhodnotit, ze Miller ma rezisersky potencial... holt niekomu staci malo, ale k filmu... ocenujem hudbu a namet... inak je to sprostost... Tie hektolitre krvi by zavidel aj Spartacus,,, ()

vrch07256732

Jo bodaj by sa s takými týpkami dalo takto vysporiadať - babička to válí. Toto je z kategórie Short Horror Films, akých je na Youtube mraky a mnohé sú oveľa nápaditejšie ako rozliať tonu krvi. Ale ako spôsob vysporiadania sa s otravnými grázlami ideálne. ()