poster

30 Seconds To Mars: Up in the Air (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2013, 9 min

Režie:

Jared Leto

Kamera:

David Devlin

Scénografie:

Floyd Albee
(další profese)
 • Ilhvm
  *****

  No, tuhle kapelu moc z dřívějších dob nezdám, každopádně mě tenhle song a videoklip zaujal (což se u mě stáva málokdy). Hodně novodobých písniček je strašně kýčovitých, videoklipy jsou všechny na stejné brdo, nemluvě o konceptu písně. Tenhle videoklip je sice také kýčovitý, ale je určitým způsobem originální, extravagantní, má styl. Dále pak (ano, vím že se tady hodnotí videoklip, ale nedá mi to) - všímám si hodně, jak skladatel do skladby zakomponuje její název a jak končí. Tahle písnička v refrénu neobsahuje její název jako 95% jiných a strašně se mi líbí, jak se u konce se tak pomalu "rozplývá" pak nastane boom a je ticho. Možná to jsou nedůležité věci, ale prostě mě to zaujme, je těžké v téhle době najít něco "jiného". Podle mě je to všechno hodně dobře vyvážené, takže u mě na jedničku.(16.7.2013)

 • Pavlínka9
  *****

  Tentokrát vybroušené obsazení, které si kapela 30STM dokáže bez problému zařídit, ale na to, že jsem na tento klip čekala neskutečně dlouhou dobu, seč se to zdá zvláštní, opravdu říkám - čekala jsem víc :) Ale i tak jsem z něj nadšená a překvapená :) Prostřihy s mnoha věcma naráz, zrychlené a zpomalené záběry, hořící symboly, perfektně vybroušený skok gymnastky, který je pro mě nejlepší částí klipu a nebo taky závěrečný pán na kole ;) To všechno je skvělé, ale ... Ale :)(12.9.2013)

 • Idoviren
  *****

  Už dlouho jsem nebyla z klipu tak nadšená. Tolik barev, puntíků a zpomalovaček se ještě nikomu nepodařilo naskládat do jednoho videoklipu v tak perfektním seskupení, aby vám to vykouzlilo na tváři výraz naprostého úžasu. Já si nemůžu pomoct, ale když se na ten klip koukám, tak si musím v hlavě pořád dokola opakovat "Jako kdyby někdo vzal moje nejveselejší sny a udělal z nich zmrzlinu.". Tolik barev není snad ani ve šmoulím domečku...(27.4.2013)

 • Aluska88
  ****

  Tak jako, co dodat, že:) Další z vybroušených, stylových klipů jedné z nejoriginálnějších kapel současnosti. V jedné člence obsazení jsem poznala Jordyn Wieber, jíž si pamatuju z Letní Olympiády v Londýně. Když jsem uslyšela její jméno, zděsila jsem se, kdo že další to nosí "to" jméno, které spustilo v celém světě šílenou mánii. "Víbr.":)(29.7.2013)

 • Falconica
  ****

  Ten chlap má naprosto unikátní myšlenkový pochody, tak marťanský, že pro nás obyčejný smrtelníky je hrozně obtížný s nim držet tempo:-DD Ale stejně jako u všech klipů 30STM prostě i tady platí, že takovýhle filmový videoklipy prostě snad nikdo dneska netočí:-D A opět na začátku varování pro epileptiky, to mě pobavilo:-D(21.4.2013)

 • - Video bolo uverejnené 19. apríla 2013 tesne po šiestej večer stredoeurópskeho času, a teda presne mesiac po vydaní tohto pilotného singla z albumu "Love, Lust, Faith and Dreams". (metal.storm)

 • - Natáčanie klipu začalo vo februári 2013 v Los Angeles. (metal.storm)

 • - Singel Up in the Air je vôbec prvou hudobnou nahrávkou, ktorá sa dostala do vesmíru. Začiatkom marca 2013 putovala na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) na palube rakety SpaceX z floridského Mysu Canaveral. Spolu s ňou sa odviezlo vyše 500 kilogramov rôznych prístrojov a vybavenia pre posádku ISS. (Sufferer)