Ovečkin versus Crosby (TV film)

• Kanada

Sid the Kid V Alexander the Great

Dokumentární / Sportovní

Kanada, 2013, 46 min

Taková 44 minutová reklama na Olympiádu ve Vancouveru, která je na dokument trochu jednostranná - více zaměřená na Sidneyho Crosbyho, ale jinak v pohodě.(13.7.2014)

• kaposlav

Hokej mám rád už od malička a videl som hromadu dokumentov. Tento mi prišiel slabučky. Skôr ako dokument mi to prišla reklama na ZOH vo Vancouvery 2010, ale keď o ZOH hovorili v budúcom čase, prečo je rok vydania dokumentu 2013? V dokumente čakám viacej informácií ohľadne hokeja a vídea z ich hokejového umu zo zápasov a nie kde za peniaze točili reklamu a pre koho.(9.8.2014)

Sid Crosby jako klidný hráč a Alex jako extravagantní evropan. Je pravda,že Sidney tím hokejem žije...Alex je taky hodně dobrej,ale na Sida nejspíš mít nikdy nebude. Tento dokument je sice natočen na rok 2010,ale dnes o 4 roky později víme,že Kanada vyhrála jak OH ve Vancouveru,tak v Soši 2014. U obou triumfů byl Crosby.(3.3.2014)

Je vidět že je to Kanadský dokumnet,ale i tak se mi to velmi líbilo.. A tihle dva rivalové jsou to nejlepší co mohlo NHL potkat za poslední roky.. Alexander Ovechkin je opravdu GR8 !!!(19.8.2014)

• - OH 2010 ve Vancouveru nakonec rozhodl v prodloužení proti USA právě Sidney Crosby. (Luky-7)