poster

Lovu zdar! (studentský film)

 • anglický

  Good luck, Hunters!

  (festivalový název)
 • anglický

  Long Live Hunting!

  (festivalový název)

Dokumentární

Česko, 2014, 66 min

Kamera:

Prokop Souček
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mr.filo
  ***

  Neobyčejně pohotový režisér co se týče poprojekční debaty. Aneb druhá strana myslivosti tam vlastně je, tím že tam vůbec není.(1.11.2014)

 • Ixbalanke

  Kritický pohled na svět myslivosti zobrazující absurditu zabíjení a kontrasty mezi slovy a činy osob vystupujících ve filmu. Jednostranný pohled, obajoba myslivosti je chabá.(24.1.2015)

 • schizmo
  ****

  Z tohoto dokumentu není úplně patrné, na čí je autor straně. Vlastně bych řekl, že jeho pohled je docela nestranný a neutrální. To mauzoleum karikatur ze sebe dělají účastníci dokumentu zcela sami. Na ploše zhruba jedné hodiny dostanete přehlídku paradoxů a protimluvů, kterým protagonisté evidentně sami věří. Nebo aspoň doufají, že jím uvěří diváci. Protože komentovat krásného lva řečmi o respektu, kráse přírody a pak ho opakovaně několikrát střelit ("Pojistil jsem to přestřelením nohy v kloubu..."), to je vážně čirá hrůza. Následuje ulovení hrocha a odřezání jeho hlavy pro trofej nebo přednáška pro děti o tom, jak by každý měl něco sbírat (trofeje). Hláška myslivce "To není zabíjení. To je ukončení života po zralé úvaze" je pak vlastně reprezentativní vzorek rétoriky této bezduché nimrodské scény...(14.11.2016)

 • Dzeyna
  odpad!

  "Ulovení srnce je lepší než orgasmus." To určitě. Po zhlédnutí tohoto výtvoru bych nejradši postřílela pár tisíc lidí.(19.11.2016)

 • pagacova
  ****

  Jsem si ujasnila a stanovila vlastní hranice hodnocení myslivce magora a myslivce myslivce. Kontroverzní téma , jehož kontroverzi si člověk uvědomí až u mouder typu "zastřelit zvíře je lepší než orgasmus". Škoda, že se mi nepodařilo na festivalu vidět i Danielův svět, mohlo to být zajímavé pojednání o lidských úchylkách...(28.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace