Epizody(3)

Aiden Hoynes je dokonalá štika v dravých vodách britské politiky. Bezskurpulozní hráč v rouše beránčím, který se v touze po moci rozhodne vsadit vše na jednu kartu a prohraje. Hlavně proto, že ho podrazí nejlepší přítel, který sám baží po větším vlivu a rozhodl se odklidit z cesty všechny nebezpečné protivníky. Hoynes samozřejmě zuří, ale pak jeho žena, také politička, dostane nabídku na ministerský post ve vládě a Aiden v tom vidí příležitost k pomstě. Jenže vše se nakonec neodvíjí tak docela podle jeho představ. (kareen)

Recenze uživatele emma53 k tomuto seriálu (1)

The Politician's Husband (2013)

Po seriálu Broadchurch jsem byla docela natěšená na další skvělý seriál s Davidem Tennantem, to bych ovšem těsně předtím nesměla vidět naprosto dokonalý House of cards, který byl také plný zákulisních politických intrik. Navíc mě docela dost mrzí, že jsem zde ústřední dvojici tolik nevěřila, ale to bylo do jisté míry ovlivněno Emily Watson, která mně do role ctižádostivé političky dostatečně nesedla. Jako rodinné drama bych to hodnotila zcela jistě kladněji, ale v té politické rovině jsem byla zklamaná a i když u Davida Tennanta respektuji jeho herecké kvality, tak doufám, že podobnou roli už s ním neuvidím. 70% ()