Space Warriors

Rodinný / Dobrodružný

USA, 2013, 93 min

Celkem zbytečná jednohubka. Spíš jsem si pustil se zvědavostí, jak budou hrát někteří z herců, když si natáčení budou užívat, nikoliv pro honoráře. A mile mně překvapilo, když jsem zaznamenal dokonce i nějaký ten děj, především potom bylo překvapením, že takový děj už vůbec ne :-) V rámci žánru (rodinný, sci-fi) se z tohodle počinu nakonec vyklubal celkem průměrný snímek. Nicméně se nakonec rád přikloním k mírně nadprůměrnému hodnocení, protože je to sice jednohubka, ale celou hodinu a půl jsem měl na tváři takový ten spokojený naivní úsměv. No chlapi, řekněte sami, kdo z Vás by v dětství nechtěl být přesně na témže místě, jako zdejší "Space Warriors"? :-D(25.4.2014)

• FFilipCZ

Taková ta klasická přihlouplá kravinka s dětskými hlavními hrdiny, co většinou pouštějí na Disney channel. Tentokráte s vesmírnou tématikou.(21.9.2014)

• Pe4Ce22

Úsměvné béčko na které se překvapivě celkem dá koukat. Na jedno zkouknutí pobaví a nepotřebujete k němu moc mozkové kapacity, takže pokud potřebujete vypnout, tak proč ne. Na druhou stranu, pro vážného diváka, nebo i diváka který očekává "normální" film se tenhle kousek vůbec nehodí ..(15.6.2014)

• - Film byl natočen ve Space Camp v Huntsville v Alabamě jako vzpomínka k příležitosti 43. výročí přistání Apolla 11 na Měsíci. (Jocker94)