• HiddenDragon

Telenovela pro mladez! To uz neni legrace, to neni ani odpad, to je primo radioaktivni toxicka hrozba obludnych rozmeru. Tohle by mela cenzura zakazat, protoze stacilo videt jeden dil a mel jsem chut rozbehnout se ksichtem proti obrazovce. Zadna pulhodina! ale 55 minut pruplachu mozku kyselinou sirovou. Bleda M. Stoessel vypada jak Drakulova devka s chlebarnou (ze by i J. Robertsova pukla zavisti) namalovanou tak, ze by ji mamka zrejme utrhla hlavu - to je asi duvod proc zije v serialu jen s otcem. Ten ocividne vylezl z nejake zatuchle diry typu "Esmeralda", a nasledoval ho zbytek dospeleho ansamblu. Vubec je s podivem, jak trapny mustr maji vsechny jihoam. serialy. Oni se to tam snad uci primo na filmove skole. Jinak nechapu ze to vypada v kazdem zaberu jak telenovela. Jedinym svetlym mistem byla pisnicka ve spanelstine. Ale kdyz se do zaberu dostala "muzska" cast zaku stredni argentinske skoly, vedle kterych by i Zac Efron vypadal jak heterosamec, v duchu jsem litoval, ze tu neni hodnoceni minus deset. Na Violettu nestaci stupnice.(14.2.2014)

Mně se to docela líbí! Je to dobré spíš jako odreagovka, než abych to úplně prožívala. Ale i tak si vždy najdu čas, abych se na tento seriál podívala.:) Je na něm vidět, že je určen hlavně mladším divákům, ale starší taky pobaví. Je jen třeba to brát s humorem a hned to neodsuzovat!:) Za mě tedy 4 hvězdičky:)(1.6.2015)

• unclejack

Nuž, čo sa týka Violetty musím svoj pôvodný komentár poopraviť - pochopte, pri jeho písaní som bol vysadený voči telenovelám a hoci táto vysadenosť stále pretrváva, mal by som uživateľom čsfd ponúknuť aspoň kritiku, ktorá má hlavu a pätu. Takže, po prvé, ide o telenovelu - vzťahy sa tu neustále riešia, zamotávajú a zasa rozmotávajú, takže nemá žiaden zmysel riešiť kto s kým ked aj tak po dvoch troch epizódach tento stav už neplatí. Vzľadom na to ako povrchne a laksne narábajú tvorcovia s vyznávaním citov, pričom sa nezabudnú vybúrať do každého známeho klišé vo filmárskom vesmíre, občas potrebuje divák jednoducho vypnúť od teatrálnych gest hlavnej predstaviteľky a jej dilematu v podobe Leóna či Tomása. Tu nastupujú rádoby vtipné postavy - Ramaggio, Olga, Matí, Shade - ktoré však zlyhávajú na plnej čiare. Zažiadalo by sa vyjadriť aj k piesňam, z ktorých je z môjho pohľadu najpodarenejšia úvodná znelka. Takže Violetta sa posúva do vôd Disneyho podpriemeru a v prípade, že Disney plánuje ešte nejaký podobný latino-úlet - o čom nepochybujem - rád by som zaželal divákovi seriálu pevné nervy.(26.12.2013)

• eLeR

Čo sa tohto seriálu týka, mám viac napočúvané ako napozerané, pretože na obývačke nemáme dvere. Niektoré dialógy neskutočne trápne, teda skoro všetky, riešia sa tam neustále somariny, Violetta má otrasné vlasy ... ale zase druhorodená vie aspoň po španielsky ... teda len jednu pesničku, ale aj to sa ráta :-D.(27.9.2015)

• Sammya

Náhodou, já se u toho dobře bavím, samozřejmě, je to strašný seriál, ale když na to chvilku koukáte, musíte koukat dál, i když prostě víte, jak je to špatný. Není to nic jiného než jakákoli jiná latinskoamerická telenovela, akorát s víc teenagerama než obvykle. Když se vám v noci nechce spát, je to lepší než Volejte věštce.(3.2.2015)

• - Když šla Lodovica Comello (Francesca) poprvé na konkurz, neuměla španělsky. Noc předtím se naučila pár španělských frází online. (brecht98)

• - Martina Stoessel (Violetta) a Mercedes Lambre (Ludmila) jsou v seriálu nepřítelkyně, ale ve skutečném světě jsou velké kamarádky. (Tasartir)

• - Všechna tetování, která má Martina Stoessel (Violetta), se tvůrci seriálu rozhodli maskovat, protože se k postavě Violetty nehodí. (brecht98)