• Sweat55
  odpad!

  Po shlédnutí jedné jediné epizody docela přemýšlím jestli se podívat na další, nebo spolknout jedovatou pilulku a prostřelit si hlavu. Kam to ti tvůrci choděj do kumbálu, když z nich padaj takový sračky. Kdyby to psala radiací zdeformovaná gorila bylo by to smysluplňější. Jen mi je líto dávat odpad, protože ani to si ta kravina nezaslouží.(29.3.2014)

 • Bozvav
  odpad!

  Dříve na to dcera nadšeně koukala, dokonce šla do kina na jakousi projekci s hlavními protagonisty. celým bytem se nesly "úžasné hity" od hereckých velikánů - hlavních hrdinů, pak najednou přišla s tím, že je to o hovně a kde byla Violetta..... Pár dílů jsem se koukla s ní, no nuda děsná (možná jsem na pochopení stará), herci tam vůbec nejsou. děs, snad nic horšího pro puberťáky jsem v životě neviděla, ale je fakt, že jsem ještě neviděla hodně...(14.6.2015)

 • Ydrosten
  odpad!

  Páč mám dceru, která je cílová skupina ( jo taková ta trhlá poberťačka - mám s ní svatou trpělivost no ) tak jsem nucen občas podobné výtvory shlédnout. Disney Waltr se v hrobě obracet musí a kdyby nezemřel dřív než se JEHO studio změnilo ve stoku a žumpu nejhoršího kalibru, chrlícího jeden výkal za druhým, určitě by ho z toho ranila mrtvice. Aneb na Disneyho odkaz serme, hlavně že vyděláme na vymytých mozcích amerických idiotů. PS : nevím po kolika dílech to vzdala pro nezáživnost moje dcera, ale byl jsem za to moc rád. Začala se dívat na něco jiného, co má alespoň děj a není to prvoplánovaně určeno ke snížení inteligence daných cílových skupin.(13.10.2014)

 • lardko
  ***

  Mladas16: Když se vždy když tohle dávají tak se modlíš aby vypli elektřinu ??? Je logické , když tě to nezajímá tak se na to nedívej , a nemodli se. Sokka: chce se ti z tagů smát ?? Nechápu proč , kdyby si viděl pár dílů tak by si zistil že tyto tagy jsou tu oprávněně. Nicméně já mám na tenhle seriál názor , že je to blbost. Ze začátku mi to přišlo stupidní a trapné , to si myslím i do teď , ale celkem dlouho se na tenhle seriál koukám , a myslím si že na odpad tenhle seriál není. Samozřejmě není dokonalý , a v každém díle je dost nudy , ale jak jsem psal , koukám se na tenhle seriál trochu delší dobu , a začíná mě bavit. Neee vtipnými , nebo skvělými scénky , ale dějem. Ty co seriál neviděli a chcou se podívat , tak se určitě neodraťte hodnocením , nebo komentáři uživatelů který viděli pár dílů. První díly budou sice připomínat nějakou debilní telenovelu , ale jak jsem psal děj není až tak špatný.(2.8.2014)

 • HiddenDragon
  odpad!

  Telenovela pro mladez! To uz neni legrace, to neni ani odpad, to je primo radioaktivni toxicka hrozba obludnych rozmeru. Tohle by mela cenzura zakazat, protoze stacilo videt jeden dil a mel jsem chut rozbehnout se ksichtem proti obrazovce. Zadna pulhodina! ale 55 minut pruplachu mozku kyselinou sirovou. Bleda M. Stoessel vypada jak Drakulova devka s chlebarnou (ze by i J. Robertsova pukla zavisti) namalovanou tak, ze by ji mamka zrejme utrhla hlavu - to je asi duvod proc zije v serialu jen s otcem. Ten ocividne vylezl z nejake zatuchle diry typu "Esmeralda", a nasledoval ho zbytek dospeleho ansamblu. Vubec je s podivem, jak trapny mustr maji vsechny jihoam. serialy. Oni se to tam snad uci primo na filmove skole. Jinak nechapu ze to vypada v kazdem zaberu jak telenovela. Jedinym svetlym mistem byla pisnicka ve spanelstine. Ale kdyz se do zaberu dostala "muzska" cast zaku stredni argentinske skoly, vedle kterych by i Zac Efron vypadal jak heterosamec, v duchu jsem litoval, ze tu neni hodnoceni minus deset. Na Violettu nestaci stupnice.(14.2.2014)

 • - Florencia Benítez měla před natáčením dlouhé vlasy, ale kvůli roli Jade si je musela nechat ostříhat. (brecht98)

 • - Všechna tetování, která má Martina Stoessel (Violetta), se tvůrci seriálu rozhodli maskovat, protože se k postavě Violetty nehodí. (brecht98)

 • - Seriál se původně měl jmenovat Esperanza Mía. (Tasartir)