• HiddenDragon
  odpad!

  Telenovela pro mladez! To uz neni legrace, to neni ani odpad, to je primo radioaktivni toxicka hrozba obludnych rozmeru. Tohle by mela cenzura zakazat, protoze stacilo videt jeden dil a mel jsem chut rozbehnout se ksichtem proti obrazovce. Zadna pulhodina! ale 55 minut pruplachu mozku kyselinou sirovou. Bleda M. Stoessel vypada jak Drakulova devka s chlebarnou (ze by i J. Robertsova pukla zavisti) namalovanou tak, ze by ji mamka zrejme utrhla hlavu - to je asi duvod proc zije v serialu jen s otcem. Ten ocividne vylezl z nejake zatuchle diry typu "Esmeralda", a nasledoval ho zbytek dospeleho ansamblu. Vubec je s podivem, jak trapny mustr maji vsechny jihoam. serialy. Oni se to tam snad uci primo na filmove skole. Jinak nechapu ze to vypada v kazdem zaberu jak telenovela. Jedinym svetlym mistem byla pisnicka ve spanelstine. Ale kdyz se do zaberu dostala "muzska" cast zaku stredni argentinske skoly, vedle kterych by i Zac Efron vypadal jak heterosamec, v duchu jsem litoval, ze tu neni hodnoceni minus deset. Na Violettu nestaci stupnice.(14.2.2014)

 • Bozvav
  odpad!

  Dříve na to dcera nadšeně koukala, dokonce šla do kina na jakousi projekci s hlavními protagonisty. celým bytem se nesly "úžasné hity" od hereckých velikánů - hlavních hrdinů, pak najednou přišla s tím, že je to o hovně a kde byla Violetta..... Pár dílů jsem se koukla s ní, no nuda děsná (možná jsem na pochopení stará), herci tam vůbec nejsou. děs, snad nic horšího pro puberťáky jsem v životě neviděla, ale je fakt, že jsem ještě neviděla hodně...(14.6.2015)

 • Justy Kulová
  odpad!

  Jak to říct co nejslušněji, tenhle seriál sráží úroveň Disney channelu sto kilometrů pod zem. Snad jedinou setinu procenta dávám tomu, že tvůrci vybrali ještě ne tak známé herce a dali jim jakýsi způsob se prosadit, což byla ale na druhou stranu chyba, protože ty grimasy, které někteří předvádějí a celá ta věc motaná kolem milostného, řekla bych až pětiúhelníku je opravdu nesnesitelná. Hlavní představitelka, Martina Stoessel, tedy Violetta to nehorázným způsobem přehání, přehrává to a tváří se jako největší neviňátko, zatímco má ale v každé sérii MINIMÁLNĚ dva nové kluky? Vážně? V podstatě již prvních pár dílů mě odrovnalo, holka potká kluka v dešti a bezhlavě se do něj zamiluje, zpívá si o něm, kreslí si ho do deníčku, ale notak, to přece vůbec není klišé. Nicméně jsem vydržela, vydržela jsem tohle sledovat a trpělivě čekat na nějaké zlepšení, které ale (nečekaně) nepřišlo. Seriál upadal dál a dál, dokud to nebyly jenom témata střídající se pořád dokola. Další super nereálnou věcí je v seriálu Violettin otec, který chodí s ženou ani ne měsíc a už poté si ji chce vzít, nakonec se vždycky na svatbě, nebo blízko svatby ukáže, že to je mrcha, které jde jen o jeho peníze. A pozor, dámy a pánové, on se nepoučí - tuhle chybu zopakuje minimálně 3x. Snad jediné dobré postavy a dobří herci jsou Naty a Maxi, kteří docela dnešní teenagery vystihují - puberťák, který neustále mění holky a neví, kterou dřív a puberťačka, která se moc bojí projevit své názory a tak se schovává za svou "oblíbenou" kamarádku. A abych si ještě víc postěžovala, chápu, že je to seriál od Disney a Disney seriály nemají moc ve zvyku ukazovat polibky apod., ale sakra lidi, jestli-že spolu dva lidé v seriálu chodí, je jim 17, později v 3. sérii snad už i 19, není trochu zvláštní, že měli snad jen dva, maximálně tři polibky za všechny tři série? Zkrátka, tento seriál házím do odpadu, nemůžu na něm najít jedinou zajímavou nebo pozitivní věc a všechno je to jenom klišé, které prudí na Disney channelu a sráží jeho úroveň. Všechno je nereálné, herci přehrávají, to jest mé shrnutí.(23.6.2016)

 • eLeR
  odpad!

  Čo sa tohto seriálu týka, mám viac napočúvané ako napozerané, pretože na obývačke nemáme dvere. Niektoré dialógy neskutočne trápne, teda skoro všetky, riešia sa tam neustále somariny, Violetta má otrasné vlasy ... ale zase druhorodená vie aspoň po španielsky ... teda len jednu pesničku, ale aj to sa ráta :-D.(27.9.2015)

 • Bacuska
  **

  Není to na koukání díl po dílu, jediné co mne zajímalo je, jak dopadnou Angie s Germanem. Byla jsem za ně šťastná. Poslední díl jsem kvůli nim probrečela, protože jejich štěstí je i mé. Štvalo mne, že Angie Germanovi skoro pořád odsekávala. I přes to, co mezi nimi bylo, se přece jen German skoro dvakrát oženil když Angie miloval. A byl hlupák, neuměl přemýšlet, pač oboum ženským, co si chtěl vzít, šlo jen o peníze a jediné Angie ne. Jenže to jsme bohužel viděli jen my sledující. Dávám dvě ** jen kvůli Angie a Germanovi, jinak mě seriál nebavil kvůli tomu, že se tam odehrávalo pokaždé skoro to samé.(27.3.2018)

 • - Herečce Claře Alonso, která hrála profesorku ve Studiu On Beat, bylo v době natáčení 24 let stejně tak jako hercům, kteří hráli studenty. (brecht98)

 • - Jorge Blanco nemusel projít konkurzem, role Leóna mu byla ušita přímo na míru. Mercedes Lambre pouze doprovázela svoji přítelkyni na konkurz, ale když ji producenti viděli, tak ji obsadili do role Ludmily Ferro. (Tasartir)

 • - Studio On Beat ani dům Violetty nejsou reálná místa. Interiréry se natáčely ve studiích a záběry před Studiem On Beat se natáčely před Univerziou v Buenos Aires. (brecht98)