• Sammya

Náhodou, já se u toho dobře bavím, samozřejmě, je to strašný seriál, ale když na to chvilku koukáte, musíte koukat dál, i když prostě víte, jak je to špatný. Není to nic jiného než jakákoli jiná latinskoamerická telenovela, akorát s víc teenagerama než obvykle. Když se vám v noci nechce spát, je to lepší než Volejte věštce.(3.2.2015)

• Bacuska

Není to na koukání díl po dílu, jediné co mne zajímalo je, jak dopadnou Angie s Germanem. Byla jsem za ně šťastná. Poslední díl jsem kvůli nim probrečela, protože jejich štěstí je i mé. Štvalo mne, že Angie Germanovi skoro pořád odsekávala. I přes to, co mezi nimi bylo, se přece jen German skoro dvakrát oženil když Angie miloval. A byl hlupák, neuměl přemýšlet, pač oboum ženským, co si chtěl vzít, šlo jen o peníze a jediné Angie ne. Jenže to jsme bohužel viděli jen my sledující. Dávám dvě ** jen kvůli Angie a Germanovi, jinak mě seriál nebavil kvůli tomu, že se tam odehrávalo pokaždé skoro to samé.(27.3.2018)

• Justy Kulová

Jak to říct co nejslušněji, tenhle seriál sráží úroveň Disney channelu sto kilometrů pod zem. Snad jedinou setinu procenta dávám tomu, že tvůrci vybrali ještě ne tak známé herce a dali jim jakýsi způsob se prosadit, což byla ale na druhou stranu chyba, protože ty grimasy, které někteří předvádějí a celá ta věc motaná kolem milostného, řekla bych až pětiúhelníku je opravdu nesnesitelná. Hlavní představitelka, Martina Stoessel, tedy Violetta to nehorázným způsobem přehání, přehrává to a tváří se jako největší neviňátko, zatímco má ale v každé sérii MINIMÁLNĚ dva nové kluky? Vážně? V podstatě již prvních pár dílů mě odrovnalo, holka potká kluka v dešti a bezhlavě se do něj zamiluje, zpívá si o něm, kreslí si ho do deníčku, ale notak, to přece vůbec není klišé. Nicméně jsem vydržela, vydržela jsem tohle sledovat a trpělivě čekat na nějaké zlepšení, které ale (nečekaně) nepřišlo. Seriál upadal dál a dál, dokud to nebyly jenom témata střídající se pořád dokola. Další super nereálnou věcí je v seriálu Violettin otec, který chodí s ženou ani ne měsíc a už poté si ji chce vzít, nakonec se vždycky na svatbě, nebo blízko svatby ukáže, že to je mrcha, které jde jen o jeho peníze. A pozor, dámy a pánové, on se nepoučí - tuhle chybu zopakuje minimálně 3x. Snad jediné dobré postavy a dobří herci jsou Naty a Maxi, kteří docela dnešní teenagery vystihují - puberťák, který neustále mění holky a neví, kterou dřív a puberťačka, která se moc bojí projevit své názory a tak se schovává za svou "oblíbenou" kamarádku. A abych si ještě víc postěžovala, chápu, že je to seriál od Disney a Disney seriály nemají moc ve zvyku ukazovat polibky apod., ale sakra lidi, jestli-že spolu dva lidé v seriálu chodí, je jim 17, později v 3. sérii snad už i 19, není trochu zvláštní, že měli snad jen dva, maximálně tři polibky za všechny tři série? Zkrátka, tento seriál házím do odpadu, nemůžu na něm najít jedinou zajímavou nebo pozitivní věc a všechno je to jenom klišé, které prudí na Disney channelu a sráží jeho úroveň. Všechno je nereálné, herci přehrávají, to jest mé shrnutí.(23.6.2016)

• megan017

Někde ve mě stále vězí 13leta holčička, protože to pravidelně sleduji. Já se na to dokonce i těším! Je to stupidita, přehnaně černobílá, typické znaky telenovely. Mladí herci jsou nadaní, ovšem ne na herectví. Postava Ludmili je typický znak absolutně nulového hereckého talentu. Když zpívá, tak je znatelné, že je Mercedes(herečka) milá dívka. No, je to někdy vyloženě trapné, už jen pro tupé postavy a herecké výkonny, ale koukat se na to můžu. Leonetta a Tomila forever. Já se na tu stupiditu prostě musím dívat!(11.7.2014)

Mně se to docela líbí! Je to dobré spíš jako odreagovka, než abych to úplně prožívala. Ale i tak si vždy najdu čas, abych se na tento seriál podívala.:) Je na něm vidět, že je určen hlavně mladším divákům, ale starší taky pobaví. Je jen třeba to brát s humorem a hned to neodsuzovat!:) Za mě tedy 4 hvězdičky:)(1.6.2015)

• - Seriál se původně měl jmenovat Esperanza Mía. (Tasartir)

• - Candelaria Molfese během 1. série nosila rovnátka, která ale měla bílou barvu, a proto byla téměř neviditelná. (brecht98)

• - Když šla Lodovica Comello (Francesca) poprvé na konkurz, neuměla španělsky. Noc předtím se naučila pár španělských frází online. (brecht98)