• Sweat55

Po shlédnutí jedné jediné epizody docela přemýšlím jestli se podívat na další, nebo spolknout jedovatou pilulku a prostřelit si hlavu. Kam to ti tvůrci choděj do kumbálu, když z nich padaj takový sračky. Kdyby to psala radiací zdeformovaná gorila bylo by to smysluplňější. Jen mi je líto dávat odpad, protože ani to si ta kravina nezaslouží.(29.3.2014)

• megan017

Někde ve mě stále vězí 13leta holčička, protože to pravidelně sleduji. Já se na to dokonce i těším! Je to stupidita, přehnaně černobílá, typické znaky telenovely. Mladí herci jsou nadaní, ovšem ne na herectví. Postava Ludmili je typický znak absolutně nulového hereckého talentu. Když zpívá, tak je znatelné, že je Mercedes(herečka) milá dívka. No, je to někdy vyloženě trapné, už jen pro tupé postavy a herecké výkonny, ale koukat se na to můžu. Leonetta a Tomila forever. Já se na tu stupiditu prostě musím dívat!(11.7.2014)

• Ydrosten

Páč mám dceru, která je cílová skupina ( jo taková ta trhlá poberťačka - mám s ní svatou trpělivost no ) tak jsem nucen občas podobné výtvory shlédnout. Disney Waltr se v hrobě obracet musí a kdyby nezemřel dřív než se JEHO studio změnilo ve stoku a žumpu nejhoršího kalibru, chrlícího jeden výkal za druhým, určitě by ho z toho ranila mrtvice. Aneb na Disneyho odkaz serme, hlavně že vyděláme na vymytých mozcích amerických idiotů. PS : nevím po kolika dílech to vzdala pro nezáživnost moje dcera, ale byl jsem za to moc rád. Začala se dívat na něco jiného, co má alespoň děj a není to prvoplánovaně určeno ke snížení inteligence daných cílových skupin.(13.10.2014)

• cheonsacz

Nikdy jsem neměla nic proti Disney seriálům. Člověk už musí počítat s tím, že to obvykle jsou buď trapné romantické seriály pro puberťačky nebo rádoby vtipné sitcomy. Některé seriály jsou i celkem povedené i když se bez nich dokážu obejít. Ale tohle... to je s prominutím hnus. Tak velký, že mě bolí oči pokaždé co vidím ukázku na tenhle romantický seriál. Nehodnotím nic co jsem neviděla (musím vidět alespoň několik dílů) a přetrpět jich aspoň pár u tohohle seriálu bylo hotové peklo. Jeden z mála seriálů kde mi je hlavní protagonistka vyloženě nesympatická a několikrát bych jí s chutí dala pár facek. Podle mě seriál často postrádá logiku a smysl a chování některých postav mě nutí pozvednout alespoň jedno obočí.(17.6.2014)

• Sammya

Náhodou, já se u toho dobře bavím, samozřejmě, je to strašný seriál, ale když na to chvilku koukáte, musíte koukat dál, i když prostě víte, jak je to špatný. Není to nic jiného než jakákoli jiná latinskoamerická telenovela, akorát s víc teenagerama než obvykle. Když se vám v noci nechce spát, je to lepší než Volejte věštce.(3.2.2015)

• - Studio On Beat ani dům Violetty nejsou reálná místa. Interiréry se natáčely ve studiích a záběry před Studiem On Beat se natáčely před Univerziou v Buenos Aires. (brecht98)

• - Všechna tetování, která má Martina Stoessel (Violetta), se tvůrci seriálu rozhodli maskovat, protože se k postavě Violetty nehodí. (brecht98)

• - Herec Ezequiel Rodríguez se nejprve ucházel o roli Violettina otce, kterou pak dostal Diego Ramos. (brecht98)