poster

Sinister 2

 • USA

  Sinister 2

 • Velká Británie

  Sinister 2

 • Slovensko

  Sinister 2

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA / Velká Británie, 2015, 97 min

Externí recenze k filmu (7)

 • ČervenýKoberec.cz (Vladimíra Staňková) ***

  "Pořádný horor se pozná tak, že máme chuť ho nejraději vypnout a zhlédnout po částech, protože nálož děsu a strachu je příliš velká. Ne tak Sinister 2. Párkrát nám sice přeběhne mráz po zádech, napínavé jsou i vyhrocené scény s hrubiánským otcem a půlka dlaně useknutá srpem na obilí má taky svou…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) **

  "Sinister 2 je ukázkou toho, jak nebetyčný rozdíl může udělat výběr správného režiséra. Po stránce děje nepůsobí pokračování nijak výrazně slabším dojmem, přesto se ani zdaleka nepodařilo přiblížit působivosti, kterou vládl první film." (více)

 • Filmpress.sk (Peter Kolenič)

  "Druhý diel je po scenáristickej stránke až zarážajúco slabý. Je vidieť absenciu scenáristu a režiséra prvého dielu Scotta Derricksona, ktorý sa, nanešťastie, vzdal spolupráce na druhom Sinistri pre pracovnú vyťaženosť na inom projekte. Zábery sú niekedy až príliš naťahované a atmosféra ani z ďaleka…" (více)

 • Hororo.sk (Andrej Gomora) ***

  "Sinister 2 mal latku nastavenú nezávideniahodne vysoko, nemusíme mu vyčítať, ak sa ju ani nepokúsil prekonať. Stačilo by čo i len vzdialene sa k nej priblížiť, čo sa ale, žiaľ, tiež nestalo. V zásade ide o znesiteľný film, obyčajnú duchárinu s rezervou nad skutočným odpadom, ale ešte ďalej od…" (více)

 • Horor-web.cz (Martin Štefko) ***

  "„Sinister 2“ je klasickým pokračováním. Bohužel. Není zde skoro žádná invence, jen je zde snaha rozpracovat postavy v dostatečně dramatickém příběhu, který by pak opodstatnil to, proč se znovu děje to samé a proč může Bagul zase zabíjet rodiny ve velkém. Většinu tedy jen prostřednictvím promítačky,…" (více)

 • LaCultura.cz (Petr Vít)

  "Jestliže Sinister z roku 2012 tak nějak přirozeně plyne k nevyhnutelnému konci a dokáže přitom udržet pozornost i bez nečekaných zvratů, Sinister 2 je stojatou vodou s příliš natahovanými záběry. Mnoho nového se oproti předchozímu dílu nedozvíte, pouze čekáte na nějaký zásadní zvrat. Nic…" (více)

 • MovieScreen.cz (Tomáš Hegedüš) ***

  "Ona temná atmosféra se zde nedaří tolik nahustit a ač se o to tvůrci pokusili citelně brutálnějším způsobem vražd či častějším zjevováním Bughuula a mrtvých, jejich pokusy vyšly spíše naprázdno. Sinister 2 je ukázkovým příkladem, že často je mnohem efektivnější nechat pracovat naši fantazii a…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace