Carly Whittenová (Cameron Diaz) je drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží pevných zásad. Například toho, že si nikdy nic nezačne s ženatými muži. V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Vždyť kterou ženu by nepotěšilo, že si partner vzpomene i na zdánlivě bezvýznamné výročí? Nebo na ní čeká před kanceláří s květinou a pozváním na romantickou večeři? Ale vše jednou končí a často tvrdým dopadem. Carly tento náraz potká, když se spontánně rozhodne Marka překvapit a bez ohlášení navštíví jeho dům v Connecticutu. Dveře jí totiž neotevře Mark ale jeho manželka Kate (Leslie Mann). Tato vždy věrná a oddaná žena v domácnosti je paralyzovaná šokem a Carly se pro změnu nebezpečně rozzuří. Naštěstí ale místo toho, aby svůj hněv namířily proti sobě, začnou se Carly a Kate pomalu sbližovat. Pomáhá jim v tom nejen mrzká existence společného nepřítele, ale také zjištění, že má Mark ještě jeden tajný milostný poměr a to s Amber (Kate Upton), která se také chytila do Markových lží. Své síly nakonec spojí všechny tři a s podporou Carlyny svérázné sekretářky Lydie (Nicki Minaj) začnou hledat všechny možnosti, jak dát Markovi za vyučenou. Čím důmyslnějšími a děsivějšími se stávají jejich pomstychtivé plány, tím pevnější je také jejich přátelství. (CinemArt)

marek29

Překvapivě zábavná komedie i přesto, že se jedná o Hollywoodské béčko. Párkrát jsem se zasmál a to upřímně takže jako výplň prázdného večera asi jo. Nicméně klišé stříkají ze všech stran a je to typická americká naháněčka na chlapy v tomto případě spíše "pomstychtivá revenge smršť" ()

Hawkey15

Musíš brečet dovnitř jako vítěž ! ... Tak právě jste slyšeli nejlepší hlášku filmu a to jediné co na tomhle snímku stálo za to. Pořád nerozumím tomu, proč podobné odpočinkové komedie mají, tak dlouho stopáž. Kdyby se vystříhalo hned několik zbytečných scén, mohli jsme se dostat na čas, hodiny a dvaceti minut včetně titulků a byla by to ideální délka pro tento tip komendie (Zde v popisu je uvedeno 109 min., ale stopáž je 130 min.). ()

PlysovyMacko

Jeden chlap podvadza zenu s viacerymi milenkami, tie sa skamaratia, spoja proti nemu a spravia mu par naschvalov od prehanadla, zenskych hormonov po zrujnovanie jeho podnikania. Leslie Mann hra hrozne, Kate Upton hrat nevie, Cameron je aspon sympatacka a Nikolajovi dali hrat uplneho idiota. Chcelo by to viac humoru a vtipov. ()

Insspektor

Jedna hviezdička za výhľad z kancelárie Cameron Diaz, druhá za scény zo psom ktorý podal z hercov najlepší výkon ... Pls nedávajte Kate Upton viac rolí, jediný žáner v ktorom by mohla zaujať by bolo porno. ()

PrincessB

Další z průměrných (lehce podprůměrných) amerických komediích s Cameron Diaz jako sázkou na jistotu. Hlavním problémem filmu byli příliš uječené konverzace, kdy mluví jedna přes druhou a příliš časté pouštění pop songů v místech, kde měli scénáristé očividně problém vymyslet smysluplnou konverzaci. K dokonalosti to má daleko, ale jde o pohodovou pseudo-romantickou komedii, která je navíc plná "girl power" a netočí se okolo lásky (tedy vlastně ano, ale ne tak jak jsme zvyklí).Námět se mi líbí, film trochu zklamal. *SPOILER* Změnila bych uječené dialogy Leslie Mann, poslední výlev Marka Kinga (nešlo to řešit trochu.. humánněji?) a také bych dala větší prostor postavě Amber - ačkoliv mě moc nezaujala přišlo mi, že měla v celém příběhu vážně jenom ukázat prsa a sem tam se uculit, což je škoda. ()

maniacxl

Sám sebe se ptám proč tomu vůbec dávám hvězdu,který už tak těžko rozdávám. Už po chvíli jsem si přál ať je konec a ono se to táhlo jako nekončící smrad. Děs! Romantický? To měl být vtip? Komedie? Co tam mělo být zábavný? Dejte slepicím možnost mluvit a určitě to nedopadne hůře než chování třeba Leslie Mann.A pak se k tomu přidá ještě naprosto filmově uhynulá Diaz. Takhle se snad nemůže dospělej člověk chovat?No a aby toho všeho marastu nebylo málo,tak se ještě musím dívat na odpornou prdel nějaké Niki pički Minajové.Tragédiéééé!!Jen tak dále Ameriko,blbý je bohužel to,že tyhle moresy už chytají i naši režiséři a o hercích nemluvě.10%. ()

lobo87

Uškriekané ženy v stredných rokoch, fekálny humor, banálna zápletka. Ale v dnešnom svete plnom negatívnych a pseudoumeleckých filmov o ničom je takéto jednorazové odľahčenie veľmi potešujúce. Samozrejme, objektívna kvalita filmu je trošku nižšia, ale ja som sa celkom bavil. Holky to pekne rozjeli, to sa musí nechať. Štyridstiatničky (?!) Cameron a Leslie spolu s kyprou Kate si zaslúžia pochvalu... 60% ()

x_ander

V podstatě je The Other Woman průměrná komedie. Kromě vnad Kate Upton z ní však vyčnívá několik povedených vtipů či scének. Filmek je v podstatě pohodová neškodná záležitost. ()

LividMuffin

Asi jim ke konci natáčení nevyšel rozpočet, že? Jinak si totiž tu tragédii posledních 10 minut vážně nedokážu vysvětlit. Byla to celkem fajn oddechovka, ale přes ten konec se vážně nedokážu přenést.. ()

pida123

Průměrná slaboduchá komedie pro ženy, co chtějí vypnout i to málo mozkových buněk, co jim v hlavě zbývá, a zasmát se tomu jak jeden vychcánek oblbuje a podvádí ženský, který mu to pak vrátěj i s úrokama a "velkej borec" pak vypadá jako totální idiot. ()

maxcold

Tu vořvanou krávu, bych neobsadil ani do vřískotu (nemyslím Cameron). Ta ve mě nechala jediný pocit z tohoto filmu. Obyčenjá komedie s trochou humoru. Já mám Cameron rád, takže proto to hodnocení. ()

dzules

film jsem stíhala pohodlně stíhat i při obstarávání ročního dítěte :D tudíž i s minimem pozornosti člověk ví, o čem film je ()

blondboss

Typická americká gýčová komédia pre ženy, do ktorej zainvolvovali aj brutal sexi modelku, aby tvorcovia pritiahli do kina aj mužské publikum. Cameron Diaz vcelku fajn. Celkovo mi prišla táto komédia dosť nudná, ukričaná a strašne priemerná. Párkrát som sa síce zasmial, ale to na dobrý pocit z filmu nestačí, preto slabšie hodnotenie. 50 % ()

Lucbric

Jedna z dalších "romantických komedií", které stačí vidět jednou a dost. Bohužel mě film ničím nějak extra nezaujal, snad jen dobrým pomstychtivým plánem, jak vyzrát nad prolhaným nevěrníkem. Ve filmu se mi líbila nejvíc Leslie Mann. ()

AndrewNewman

Zase neskutočne slabý odvar. K tomu Kate Upton síce je poriadna pichna, ale o herectve sa nedá hovoriť. Mám rád Leslie Mann a ešte viac Cameron Diaz ale toto bolo veľmi ale veľmi zlé. Ten ohraný koncept filmu sa skrátka nedal zniesť. ()

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce